• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Krásne ránko!
@janicca Juchuuu! Samé dobré správičky, Janicca, gratulujem.

@minka051 A o chvíľu určite príde ďalšia milá správička :wink:
21. okt 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko prajem :slight_smile:
@janicca no ja sa veľmi snažím nenechať ťa v tom samú a pridať sa a som strašne rada že na mňa tak myslíte. Som v pohode ale v kutiku duše mám strach. Ale mám myslieť pozitívne tak sa snažím. Inak gratulujem ti k fazulke bude to bojovník /čka neboj :slight_smile: :slight_smile:

@orsulka no ja sa chcem veľmi pridať ku vám a dúfam že sa to podarí aj kiare. Všetkým vám moc ďakujem.

No toto čakanie je asi najhoršie zo všetkého, ale vlastne už je rozhodnuté len mi to musia povedať. :slight_smile:
21. okt 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili ahoj tak dúfam že neskalmem :slight_smile:
21. okt 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 aj ja verím,že to budú pozitívne správičky :wink: tfuj,tfuj.

inak ahojte.... :slight_smile: nestíham nič,vobec,len vás horko ťažko prečítam,musíme ešte aj cvičiť s malým tri krát denne,no to sa hádam ani nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ahoj no aj ja tomu verím :slight_smile: A prečo musíš s malým toľko cvičiť?
21. okt 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brééé ránko vám prajem :slight_smile:
dievčence ešte raz vám ďakujem za gratulácie ... :wink:
za chvílu čakáme ďalšie super správičky však minka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zajtra sa stane zázrak však Kiarka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja by som bola taká štastná keby to tak bolo :wink:
Ciky tak to sa necháme prekvapit ako sa to všetko bude vyvíjať :wink: či ti nezačnem za to aj platit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 lebo je lenivý,nič sa mu nechce,len by sedel ako peceň chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. okt 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že peceň tak to si ho pekne nazvala ...zlatušik krásny :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no neboj ono sa to zmení :slight_smile: :wink:

@janicca no keď to povieš ty tak musím podať len dobré správy :slight_smile: Ešte som stále v pohode , ale tlak mi už stúpa. Chcem sa ťa spýtať mňa vôbec okrem prs nič nebolí len sem tam pichne v bruchu a ani príznaky že by mala prísť mrcha nemám a to už 3 dni mešká. No ale teda nechcem ju ani vidieť.
21. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 to je určitee na dobrej ceste,nemusí ti nič byť zatiaľ,veď to je skoro,hlavne,že neprišla mrcha :wink:
@janicca :grinning: ..ja sa smejem,ale inak mi je z neho doplaču.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ale ved niektoré detičky su pomalšie ale ved on to určite dobehne aj ked neskor :wink:
@minka051 moja to su všetko tie správne pocity na tehuhu tak že také pichy to asi patrí k tomu :wink:
21. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca
@lucula73
no ja som už tak nervózna, že sa až bojím zavolať. Tak taký bojko tu asi nieje :astonished: Preto som ani netestovala.
21. okt 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 tak vela stastia aby bol pozitivny vysledok
21. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 ja to poznám....ja keď mám niekde zavolať,idem predtým 5x na wcko :grinning:
drž sa moja....
21. okt 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 už som bola 2x :grinning: A do 10tej sa určite aj pos.... :grinning: Teraz som si urobila kávu tak sa idem ukludniť.
21. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 presne viem o čom hovoríš to čakanie je neskutočne dlhé ale ved vieš ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o 10:00 budem silno na teba mysliet :wink: :wink: :wink: tfu tfuj tfuj ....ak to má pomoct tak sa kludne aj pototo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe a co si do mna nestrcila mohli sme si pokecat :wink: :wink:
@minka051 drziiim!!!!! :wink: :wink: :wink:
21. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....

@lucula73 V prvom rade je to chlap a tak je to uplne v poriadku ! Tí boli vždycky pohodlní :wink: To je vedecky dokázane :wink: :sweat_smile:

Inak zdravím všetky.............teda dnes to moje pozdravovanie je trochu od veci,lebo som chorá :rolling_eyes:
21. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ahojček tak o chvíločku volám no to sú teda nervy :confounded: Inak choroba nieje bohvie čo nezávidím a prajem skoré uzdravenie. :wink:
21. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 nabuduce strcim :grinning: ja mam vzdy pocit, ze niekoho tam poznam, ale az ked bruzdam doma konika zistim, kto to asi bol :wink:
Ja moc niesom na zoznamovnie typu: '' ahoj sa mi podobas na niekoho z konika, niesi to nahodou ty? A ako sa vlastne volas???'' :grinning: :grinning: :grinning:
Aj s @janicca sme boli vcera dohodnute, ze sa stretneme a nestretli sme sa :unamused: :grinning:
21. okt 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe kludne ved aj sa moc tak neviem ale ked som si ista poviem :wink: :wink:
21. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už som volala :slight_smile:
Tak asi ste mi pomohli a všetci anjelikovai stáli primne a povedali mi že to vyšlo Výsledok je pozitývny .
Ani neviem som v šoku mne nadiktovali HCG mlU/ml - 76,7. Povedali že do tretieho týždňa má byť 71 tak je to OK.
vtých vašich hodnotách je to asi 767. neviem. teraz musím volať do centra ako ďalej.
21. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 krása.....tichučko gratulujem,nech sa bobáčiky držkajú..jupíííí :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 GRATULUJEEEM :slight_smile:
Ja som tak čakala na teba ! Fakt som si nebola istá,ako dopadneš,aj ked...to dievčatko vidím v tvojom náručí uplne jasne ! :slight_smile:
Mne je od radosti do plaču.........................................................................................................ja by som ťa tak vystískala!
21. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@minka051 minkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvelá správa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hroooozne moc sa tesííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk.-)))))))) konečne to vyslo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta takžee nie tojášik? :grinning: ..len keď budú tri.... :slight_smile:
21. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 To je supeeeeeeeeeeeeeeeer!!! Gratulujem! Veľmi sa teším s Tebou... teraz už len nech maličký bobáčik rastie a silnie....tak už môžeš testnúť:slight_smile:
21. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta júúúj ja som z toho taká paf ,že teraz by sa mi krvi nedorezali :slight_smile: Strašne ďakujem :slight_smile:

@lucula73 ďakujem ale teším sa po tichúčky aby sa nič nepokazilo. :slight_smile:
21. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 fakt...............ved oni môžu byť aj try ! No čo,tak miesto jednej princezny "hrozia" try :grinning:

Minka..........................pripíjam na tvoje zdravíčko a zdravíčko tvojej malej-malých.........!
21. okt 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 teraz sa auž nič nepokati...základ bolo aby sa chytilo !!! a to sa teraz stalo......tak verim, že toi už bude len a len OK :slight_smile:))))))) treba sa aj nadalej setriť...a vydržaaaať!!!!! toto je fakt skvele dievča!!!! velmi som ti priala :dizzy_face:
21. okt 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok