Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katy33
21. okt 2010

@minka051 Gratulujeeeem, smiem sa spytat na kolkykrat sa zadarilo 😕 Držim palčeky, aby bolo všetko v najlepšom poriadku 😉 Ale sa to tu rozrasta o tehulky, to je užasneeeeee a aj pre nas - zatial netehulky, je to obrovska nadej a povzbudenie 🙂

kiara15
21. okt 2010

@minka051 supeer gratulujem!!!tak som ticho cakala 😉 😉 😉

minka051
21. okt 2010

@orsulka ďakujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 Bez vás by som to nezvládla 🙂 🙂

@mimili no dnes kúpim test a urobím potom ho odfotím. 🙂 🙂 Ale nemám foťák No ved do mobilu. aj to sa sem hádam dá dať. ja to moc dobre neovládam. 🙂

cikyta
21. okt 2010

@minka051 jasne minka. Ja fotím len mobilom fotky do albumíku. Teším sa na fotočky od teba !!!!!!!!!!!!!!

No idem do obchodu.Cakala som len na tvoje správičky doma !

minka051
21. okt 2010

@katy33 no 2x stopnutá stimulácia, 1x ET neúspech 2x KET neúspech a treza 3xKET konečne úspech.

@kiara15 ďakuje myslím na teba. 🙂

kiara15
21. okt 2010

@minka051 diky ale zajtra necakam ziaden zazrak az KET 😉

minka051
21. okt 2010

@kiara15 Neboj KET sa určite podarí len tomu musíš naozaj veriť 🙂 🙂 Silno držím palce A kedy by si mala ísť

petuska123
21. okt 2010

@minka051 tak ti to vyslo?,tak super gratulujem

kiara15
21. okt 2010

@minka051 hned ako dorazy mrcha 😉

petuska123
21. okt 2010

baby a ten KET je coo???v akych situaciach sa vvkonava??

orsulka
21. okt 2010

KET...kryoembryotransfer........🙂
ked mas zamrazene embryjka, tak ich rozmrazia a vložia do maternice.... 😉

petuska123
21. okt 2010

@orsulka aha a v akych pripadoch sa toto vykonava???ked je aky problem,?

mimili
21. okt 2010

Kočky, ja mám takú divnú otázku... môže sa do Decapeptylu piť alkohol? Nie že by som bola nejaká alkoholička 😀 , ale cez víkend máme oslavu a rada by som predišla otázkam, či náhodou nie som tehotná, keď vôbec nepijem.... Samozrejme nemyslím vypiť celú fľašu, ale 1dcl vínka by som mohla?

orsulka
21. okt 2010

@petuska123 takto: ked mas stimuliciu na IVF, tak sa ti vytvoria vajicka, ktore sa spoja so spermiami a vzniknu embryjka.......do maternice pri ET (embryo transfer) zavedu max. 2 embryjka......ak mas pocas tej stimulacie viac kvalitných embryjok ako dve, tak tie ostatne zamrazia pre dalsie pripady.....
pokial je ET neuspešný, tak sa pokracuje tým kryo embryo transferom...to už nemusis brat hormonalne injekcie, len beries lieky na stimulaciu sliznice.....ked je sliznica v poriadku, tak tie zamrazene embryjka rozmrazia a vložia ti ich do maternice....
je to v podstate to iste ako ET, len nemusis brat ziadne velke davky hormonov..... a znovu cakas, ci sa to embryjko uchyti alebo nie....

orsulka
21. okt 2010

@mimili ano možes......to ie su antibiotika...su to len hormonalne lieky....
podla mna možes aj pol flasky 🙂))) ja som si lupla aj na gonal...🙂))

petuska123
21. okt 2010

@orsulka ty brdo narocny proces...no som zvedava co nam doki odporuci bleeee hadam zo zaciatku len to iui....a som bohovo zvedava ci tam mi doktor da dake liekky ked moj gyndos mi nedal nic kedze ich vraj nepotrebujem

mimili
21. okt 2010

@orsulka Tak fajn, si ma potešila 😀

cikyta
21. okt 2010

@mimili Silvinka mi vznikla zo stimulky na stanovačke,kde tieklo pivo 😀 😀 😀 (pri menopure som už bola čistá 😀 😀 😀 to už nie) 😅

Dnes tu snežilo !!!!!! 😅

mimili
21. okt 2010

@cikyta 😀 😀 ... však dôležitá je aj psychická pohoda, nieee? 😀 😀

cikyta
21. okt 2010

@mimili Ved práve ! Možno práve PRETO nám to vyšlo !!! 😀 😀 😀

mimili
21. okt 2010

@cikyta Takže sa asi idem dať na chlast 😀 😀 😀 .

janicca
21. okt 2010

@minka051 supeeeeeeeeer teším sa s tebou velmi babula 😵 😵 😵 😵 😵krajšiu správičku si sem ani nemohla dať neviem čo povedat normálne mám zimomriavky a aj slzička mi vyšla juuuuuuj teším teším teším 😉 😵 🙂

minka051
21. okt 2010

@janicca mi hovor 🙂 ja som ked mi to povedali ani nevedela kto som. 😀 Teraz som už doma, kúpila som rýchlo test aby som to videla na vlastné oči a je to pravda aj na teste sú // čiaročky. Pre istotu ešte jeden urobím aj zajtra ráno a potom ich sem dám. Teda moja polovička lebo ja to z mobilu neviem. A ďakujem za podporu veľmi mi to pomohlo. 🙂 Zajtra ešte musím volať do centra dokimu, aby mi dal rozpis ako mám teraz brať lieky a od pondelka budem doma. 🙂

pige
21. okt 2010

@minka051 ,@janicca babule gratulujeeeem velmiiiiiii, parada ze su tu dalsie tehulky, ono pomaly ale isto sa to tu na helikovskom fore plni kazdej z nas, mam obrovsku radost 😀

minka051
21. okt 2010

@pige dík no veď každá si to tu zaslúži preto sme tu 🙂 🙂 🙂

pige
21. okt 2010

@minka051 presne tak a obzvlast tie ktore dali do toho tolko usilia

fopardi
21. okt 2010

@minka051 super velmi sa teším ja som to vedela no a teraz ked sa ešte ti traja bojovnici rozdeia tak v juni toho budu plne televizne noviny že sa narodili 6-torčata 😀 😀 😀 dufam že ten dom ste potavili dooosť velky 😉

fopardi
21. okt 2010

@lucula73
@cikyta chlapci že su lenivy tak sa podte pozreť posledne tri týžden naš nerobi nič ine len skače na nohach aj ked je vo vzduchu že si nenajde žiadnu oporu pod nohami tak si poradi ja mam ruky až pri členkoch a od včera zaviedol novinku začal vrčať a to fakt normalne vrčí jak pes nie od hnevu len tak aby reč nestala tak vrčí a skače všetci maju šou a ja ruky vyťahane 😀 ale ešte sa to da zvladnuť ešte ma len cca 7,5kg

no a sneh pridam večer fotky do albumu tak si potom pozrite ako to vyzeralo dnes u nas 😉

tija28
21. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ...................v prvoom rade chcem pogratulovat nasim dalsim tehulkam:
@kiara15 a @minka051 - dievcata drzte sa 😉 😉 😉
......................ja mam za sebou dalsiu poradnu, maly nam zase pekne podrastol, dnes sa pysi vahou 1340g, a doky nam robil aj 3D - kde sa nam ale pekne skryval a skoro nic nechcel ukazat, tak mozno este nabuduce nam doky spravi par fotiek navyse............ak sa mi bude dat, hodim aj par foteciek z toho dnesneho.................................no a teraz prejdem k sebe, k tym horsim spravam, nakolko mi dosli zle vysledky na chlamydie, predpisal mi azithromycin, ktory mam uzit 3dni, potom 3dni pauza a zase 3dni liek,..................a aj mi povedal, ze babetku to nemoze v ziadnom pripade uskodit, a ze to mam isto dobrat, aby sa mi nespustil pripadny predcasny porod.................no mna by zaujimalo, ci aj niektora z vas taketo nieco uzivala a nakoniec to dopadlo vsetko o.k
.......................................inak dneska mam dost depresivny den aj s drahym - no proste uplne nafigu, aspon ze sme videli nasho chrustika, jedine vtedy sa mi nalada o dost zlepsila 🙂

cikyta
21. okt 2010

@fopardi čo poznám chlapčekov,tak boli všetcia taký pohodlnejší.Píšem pohodlnejší,nie lenivší.Proste oni by aj dokázali robiť kadečo iné,len si hovoria:
-Kam sa mám ponáhlať? 😀 😀 😀

Samozrejme su aj výnimky 😉

@tija28 tešim sa na fotku a hlavne...hlávku hore...nebud smutná,nebud stresovaná...zatni zuby a bojuj za Oliverka ! Ked sa smeješ ty,tak sa smejká aj on...zatial v brušku,ale je to tak ! Skušaj si ho predstaviť a všetko zlé rozdup len kvôly nemu !!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre