• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta ako aj ja mam nakupovanie rada ked viem co chcem a maju to :slight_smile: a tento krat sa mi to podarilo na prvy sup pre krsnence ale co este dcere :unamused: my smuzom sme uz vybaveny kupili sme si auto tak musime byt spokojny :wink:
7. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - diky za radu, no idem sa vychystat na tu pohotovost........................keby som sa uz dneska neukazala, tak si ma tam zase nechali - tak dufam, ze sa tu ukazem :wink: :wink: :wink:
7. nov 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 držím palec moja...ked nič ine napis sms...dikes .-)))))
7. nov 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Tijuška-budem na teba moc myslieť,nech je všetko v poriadku a nech ešte Oliverko pekne poslucha v brušku minimálne do Silvestra :wink: Tak držím na pohotovosti palce !!! Taktoooooooooo :wink:

Inak zdravím všetky Helinky :wink:
7. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky pekne nedelkujete??? to je fajn...ja cakam navstevu a tak chystam pohostenie pomaličky
7. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak a sme naspat, chceli si ma tam nechat na pozorovanie, ale nakoniec sme sa s ujom doktorom dohodli, ze ked sa mi to bude opakovat, tak mam znova dobehnut lezat na oddelenie..........................a inak som v poriadku, zatial sa ani neotvaram, tak som aspon spokojnejsia, ked som sa dala pozriet :wink:
7. nov 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 super ze si sa dala pozret a Oliverko je v poriadku ani ti nepovedali z coho to mohlo byt?,
7. nov 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Aj my sme mali taku menšiu návštevu :wink:
A dnes aj same urazy :frowning2: Sisa si rozbila noštek-išla jej krvička.Aj hlavičku-išla jej krvička :frowning2: A večer sa mi skoro otopila vo vani :frowning2: UF...

@tija28 To je fajn,že ste Ok. A som rada dobrým správičkám :wink:

7. nov 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 - diky....no spomenul, ze to moze byt z viacerych dovodov, a aj z toho, ze sa mi este stale zvacsuje brucho :slight_smile:
@cikyta - no vy mate teda kazdy den ine a ine zazitky :wink:.................sisi je ina kaskaderka :wink:
7. nov 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 aha tak ti povedal. :wink:
7. nov 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte moje krásne :wink:
tak dnes dá sa povedat som do ružová vyspatá asi ten stres a to všetko okolo toho už pomaly zo mňa opadá a konečne si začneme užívať tehulkovanie :wink: no zatial sa budeme tešit tak potichučky :wink:
@cikyta bože baby dávajte na seba pozor ja viem že obidve ste také žihadla maminka dá podnet a Sisa vykoná :grinning: :wink: :wink:
@tija28 a ty sa nám pekne opatruj nech to potiahneš ešte nejaký ten týždnik držkaj sa aj s Oliverkom :wink:
no idem ja niečo urobit dnes mám na pláne periny prezliesť dufam že nepríde koza a nezožerie mi plány :grinning: :grinning:
8. nov 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň :slight_smile: aj keď vonku je škaredo..

@janicca ahoj,ja byť na tvojom mieste,periny neprezliekam...ponaťahuješ si brucho a nemusí to dobre skončiť..nechcem ťa plašiť :wink:
8. nov 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ale ved to su lahke perinky uplne že pomalinky to budem robit tak ja už potom neviem čo možem a čo nie mne sa nezdá že by som sa pri tom nejak namáhala ..... ale šak ked povieš tak si dám povedať :wink:
8. nov 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :slight_smile: ..však urob tak ako to cítiš :wink: ...ja len preto,že si už raz krvácala... :wink:
8. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,ako sa mate?

@janicca ahoj ,ak by som ti mohla poradit tak pockaj este s pracami doma.radšej si ľahni a nič nerob.
8. nov 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahoj!!!! ako ste docestovali?

@janicca prikláním se k názoru kuspitky!!!
8. nov 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 dobre moja.
len potom dalsie dni su horsie kamilka ma velmi napuchnute dasna tak nam velmi zuri.musela som ju uspat.
2mesiace bola velmi ukazkova a co sa uz deje posledne 2dni je katastrofa
8. nov 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no to bude tema zoubkama ne? neboť jinak je Kamča úplne super!!!Jsem ríkala večer mužíkovi co už vše delá, tak jen čučel :slight_smile:
8. nov 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 a ten bordel co vam urobila doma.
obcas mam pocit,ze ma nedostatok spanku aj ,ked buva vela,ale doktorka povedala ,ze aj zmena pocasie a to ze zas si nevie najst rezim
8. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no my meli poslední dve noc, ne tuto dnešní, také zajímavou..vstala po tretí ráno a ne a ne spát,ale priložili jsem to tomu,že je zmena počasí a tlaku..
8. nov 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze ked sa zobudi tak to bude lepsie.

@denis19 mozno naozaj to robi aj pocasie.....
8. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tomu já prikládám velkou vinu :slight_smile: a ješte byl aj nov v sobotu..tak to vš dokupy a je z toho nervozka :slight_smile: dnes jdeme ke mne do práce, ukončit materskou a nahlásit rodičovskou a dohodnout se co s mojí starou dovolenou :confused:
8. nov 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tu je dnes zamracene neviem ci pojdeme niekde von....
8. nov 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááá hotovo :wink:
dievčence je pekné že sa bojíme jedná o druhu ale šak každá jedna sama najlepšie vieme čo možeme a čo nie ja sa naozaj cítim dobre ani výtok ani špinenie ani bruško dokonca nebolí :wink: tak že pekne pomaličky čo to možeme porobiť :wink:
@denis19
@kuspitka ako vám tie dievčence rastu len toť to boli také malé bodky a už také slečny :wink:
8. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka u nás je podobne, proto jsem to v okamžiku oblékání stopla, jsem ani nevedela ,že tak leje :angry:

@janicca no jsi šikulka, polehoučku teda mužeš :slight_smile: je mi to jasné a chápu i já to delala, zase opatrne ted, potom to bude horší a horší :grinning:
8. nov 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca už sú veľké dievčatá....
tak ako myslíš ty vieš čo môžeš a čo nie,ja som do 14tt nič nerobila,lebo som sa bala....
8. nov 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 u nás neleje ,ale mne sa do takého nečasu nechce...
8. nov 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no ved už chcem aby to bolo horšie a horšie chcem si už velké brucho obchádzať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kuspitka joooj ja by som to nevydržala nič nerobit jasné budem sa prisposobovat mojmu telu a jeho potrebám momentálne :wink: :wink: :wink:
8. nov 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca hm, to Ti verím,ale já to nezažila, jako obcházet to velké bricho...fikli mne drív než jsem se nadála a karolínka byla venku :slight_smile: Ale nevadí i tak to bylo fajn období :slight_smile: A holky jsou fakticky už velké a kamilka...ta Ti už i chodí, neuveritelné!!!!

@kuspitka ani já na ted nikam nejdu a ješte začalo i foukat!!!desbes.
8. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jo muj milovaný jede do Tisovca nekdy koncem tohoto mesíce,pokud nenasneží,ale na dva dny???? :confused:
8. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok