• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
16. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. nov 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@roja310 tak velká gratulácia k //...je to super, ale len začiatok, tak prajem, aby to bolo uspešné cakanie dalsich 9 mesiacov :slight_smile: :slight_smile:
@kiara15 presne tak, hlavne, že ste prisli na čas...cakali ste dlho?????????
@cikyta ahoj dievčatko...ty si tu dávno nebola moja...ako sa mávate??? zdravičko služi????

kuk foto :wink: :wink:
16. nov 2010 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@roja310 - gratulujem k potvrdenemu tehu a vela prijemnych zazitkov pocas tehulkovania ti zelam :grinning: :grinning: :grinning:
@orsulka - moc pekne tehu fotecky :wink: :wink: :wink:
16. nov 2010 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@roja310 ahoj ja sa pripajam tiez ku gratulacia aby si mala bezproblemove tehu...a na prvy sup vam vyslo ivf??na IUI ste ani neboli??
16. nov 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@roja310, super - gratulujem
@orsulka, gyndoš sa za cukor neozval tak to zrejme bude v pohode. Super fotečky máš :dizzy_face: . Kočík sme kúpili bexu typ S7 (http://www.svetkocikov.sk/img/bexa/bexa-farby.jpg ). Je úplne ako nový lebo baba ho používala len 2mesiace. Potom dostali od svokry nový kočík tak tento museli predať.
@tija28, a tvoj šinter kope, kope? Alebo je poslušný? :slight_smile:
16. nov 2010 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik - kocik je velmi peknucky - a aku farbu mate ? :wink: ................inak oliver je ako pod prudom, stale sa vrti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeme to mat pestre asi - uz sa tesime na bezsenne noci :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tija28, farba kočíka je pod číslom "S7". Je tmavohnedý a na béžovej časti sú tyrkysové, zelené a tmavohnedé krúžky. A neboj Oliverko sa teraz vyvrtí a potom bude poslušný a zlatučký.
16. nov 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik - tak tu kombinaciu ti rozhodne schvalujem - je krasna :wink: .........melinda v nej bude ina fesanda :slight_smile:
...inak mi nebude vobec vadit, ak bude oliver rostak, sak aj ja vobec neobsedim, tak to bude u nas doma potom asi o.k. :grinning:
16. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka ani nie hned nas prvych brali to bolo dobre zlata pani doktorka :wink:
@komarik krasny kocik :slight_smile:
16. nov 2010 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik pekny kociarik :slight_smile: :slight_smile: tak je fajn, že ten cukor je OK :slight_smile: načo zbytočne starosti :slight_smile: :slight_smile:
@tija28 ty mas o chvilku dalsiu poradnu, vsak????? kedy dojdes do PD????? dame stretko??? budete mat cas????
17. nov 2010 o 03:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@shira_ Ďakujem :wink: , no a keď mám povedať pravdu, mne tiež vypadli slzičky :slight_smile: . Už to len šťastne dotiahnúť do konca :wink: .
17. nov 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiara15 Tak to ti držím palce :wink: . Po dlhom dohadovaní s manželom som si dala vložiť dve. Ak máš možnosť, daj si vložiť radšej dve :wink: . Ja som brala ethinoestradiol, či ako sa to volá a utrogestan.
17. nov 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 Ďakujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 Ahoj, ja som bola na KET. Absolvovali sme aj dvakrát IUI - neúspešne. Ty si bola na IUI?
17. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik Ďakujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2010 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@roja310 ahoj nie este nebola my sme este len zacali chodit do iscare takze mi to mame vsetko pred sebou
17. nov 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@roja310 ja som pevne rozhodnuta jedno vzdy ked si dam dve nedopadne to dobre
a kto ti robil vklad?,
17. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: .............................co porabate v dnesny sviatocny den ? :slight_smile:
..........ja som prave dosla z prace a idem rychlo naberat druhy dych, lebo este v noci musim aspon na hodku do firmy :slight_smile:
@orsulka - ja ma poradnu 25.11. okolo jedenastej, tak by sme veru mohli nieco vymysliet - teda ak nenastane nejaky nepredvidatelny problem, ktory ma prinuti k skorsej navsteve :wink:
17. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 Tak to ti držím palce :wink:. A ideš hneď na IVF či skúsite aj IUI?
17. nov 2010 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiara15 Drž sa :wink: . Vklad mi robil MUDr. Krajkovič, ty chodíš ku komu?
17. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 ok tijuš....mala by som mať volno :wink: :wink: :wink: zavolame si toho 25-teho :wink:
17. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka - o.k. :slight_smile: tesim sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka - uz sa nam to pekne krati - sak my uz budeme zachvilu kocikovat :wink:
17. nov 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 ano zlatko...ty sa ako citiš??? dufam, že ste Ok, a žiadne problemy......????
17. nov 2010 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka - no tak ja mavam dost casto take krce ako na mrchu, uz som s tym bola aj v tn na pohotovosti.........a pravdepodobne je to bud z toho, ze sa mi este stale zvacsuje brucho alebo su to tie falosne kontrakcie, povedali mi, ze sa neotvaram, krcok bol vraj 2,5cm - tak snad je to v poriadku..........a snad vydrzim v pohode k hudecovi na poradnu...............inak vsetko po starom - a uz sa velmi tesim na kontrolu, som zvedava kolko maly zase podrastol a tak :wink: a ty 3v1 ako ??? :wink: :wink: :wink:
17. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 ako som pisala bola som v utorok na poradni, Hudec tam nebol, tiež kontroloval krčok aj ten steh, vsetko OK, robili mik aj sono, merali drobcov, dosť sa tam vrteli pani doktorke :slight_smile: :slight_smile: povedala,že pekne rastu, možu mať tak po 1,5 kg......tak som bola velmi rada..... :wink:
17. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka - tak to je fajn, ze su mali v poriadku, ved to je najdolezitejsie :wink: a mena uz mate vybrate ? :wink:
17. nov 2010 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 stale nemáme konečnu verziu................ :pensive:
17. nov 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka orsulik fúha,tak to majú orsuliatka krásnu váhu teda,tolko často nemá ani jedno,keď je....tak sa pekne držkajte,myslím na vás aj čítam ,len píšem máličko... :wink:

inak pekný večer všetkým :slight_smile:
17. nov 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok