Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

izzie27
17. nov 2010

@roja310 pripájam sa ku gratulácií 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a budem Ti držať palce,aby si to šťastne dotiahla do konca 😉

petuska123
18. nov 2010

@roja310 ahoj podla reci doktora tak vravel najprv o iui..takze asi to no teraz 3.12.mame termin a ide sa teda dohodnut co dalej

petuska123
18. nov 2010

tak zmena terminu 10.12. ☹ fu daleko este

tija28
18. nov 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉
@orsulka - no uz by ste sa mali poponahlat, lebo tych poslednych 10tt utecie ako voda...........................teda aspon u mna tie dni utekaju velmi rychlo, ja by som tehulkovala kludne este aj dalsieho pol roka navyse, lebo teraz este nemam cas si poriadne ani sadnut a o par mesiacov uz zase budem mat malo prace 😀 😀 😀
..........................vsetky vas pekne zdravim 😉

kiara15
18. nov 2010

@roja310 diky.Ja chodim tiez ku Krajkovicovi 😉
@orsulka na fotkach si velmi peknunka 😉 😉

surviver
18. nov 2010

pekne ranko babulky 🙂

@kiara15 kiarka a Ty kedy ideš po eskymačika,nejako mi to asi ušlo..

surviver
18. nov 2010

a ešte som zabudla zablahoželat novej tehulke @roja310 blahoželam a pekne do 40tt si to uži aj s velkym brušinom 😉

surviver
18. nov 2010

@tija28 Ty si riadne šidlo,ak maly bude po Tebe,tak si s nim užiješ 😀

tija28
18. nov 2010

@surviver - no to bude asi tornado...........lebo brucho mi poskakuje cely den aj celu noc 😀 😀 😀

minka051
18. nov 2010

Ahojte dievčence prajem pekný u nás síce zamračený deň ale také musia byť 😵 😵
Trošlu sem nakúkam a milá správička nová tehulka @ roja310 blahoželám a prajem veľa šťastia aý do konca a pekne si tehu užívaj 🙂 😉

@tija28 tak také tornádo kde mi lietalo brucho zo strany na stranu som mala aj ja 😀 😀 A ked sa narodil tak bol ešte väčšie 😀 😀 😀 Ale nedala by som ho za nič.

tija28
18. nov 2010

@minka051 - no to sa mam naco tesit...........ja sa vlastne nato aj tesim, lebo ved my ziijeme taky hekticky, uponahlany zivot, ze maly aspon rychlo do neho vhupne - a teraz ma vlastne skuskove obdobie, hihihihi 😀 😀 😀 ..............a inac, ako sa ti dari ? a co domcek ? a komin ? ako ste vybavili ? 😉

minka051
18. nov 2010

@tija28 no ved to dnes je život strašne uponáhľaný.. Domček sa pomaly robí ,už máme aj namontovanú garážovú bránu. Teraz robia stropy a mali by potom začať omietky. a komín ešte sme neriešili lebo sme sa ešte nemalai kedy stretnúť s majitelom firmy lebo je stále niekde v zahraničí , ale tento týždeň by sa to malo už doriešiť. Inak vždy sa nejaký problém naskytne, ako napr. nepáčila sa nám ako urobili dlažbu v garáži lebo ked sa brána zavrela tak od spodu bola fuga a to nemá byť. tak teraz museli niekoľko radov dlažby rozbiť a musia urobiť nanovo. Moja polovička je veľký pedant a povedal že za toto platiť nebude. no pri stavbe je stále niečo a potom sa časovo nestíha. 😉

orsulka
18. nov 2010

@tija28 a co vybava??? už más hotove a pokupene vsetko??????? ja sa akurat snažim Adulke "vybrakovať obchod"...hihihihiihihih
@minka051 rada ťa vidim moja.....tak napredujete, aj ked niekedy pomalsie, ale s tym pedantstvom to poznam, aj moj je taky a nedá korunu, kym to nie je podla neho 🙂 🙂 🙂

momentálne aj u mna je chlapcek akrivnejsi ako dievčatko......stale sa štorcuje, hybe,......kope jedna radosť.... 😀 😀

minka051
18. nov 2010

@orsulka ahoj inak pozerala som fotečky normálne môžeš robiť modelku 🙂 🙂
no ved keď už máme za niečo zaplatiť a dnes to nieje málo tak nech to aj vyzerá nie 🙂 🙂 🙂 Moj na tú dlažbu povedal že keby nevedel že to robia odborníci tak by si myslel, že to robili učni ktorí sa začínajú práve učiť. No naštvaný bol poriadne. má teraz chudák toho dosť aj na dome aj v tu v robote. Snáži sa aby sme to do vianoc stihli no, ale už som mu povedala že za to sa zodrať nemusí. Ved či o mesiac neskôr tak s toho sa nestriela. 🙂 😉

tija28
18. nov 2010

@minka051 - tak to mi hovor, ten moj je tiez riadny pedant............a co nam teraz rekonstruuju dom, tak este aj take chyby, ze na omietke je nejaky divny fliacik - tak este aj taketo hovadiny dava opravovat tym chlapom - ja co uz chcem, aby to bolo co najskor hotove - nevidim taketo detaily - a on stale nieco najde 😀 😀 😀 ..........no zabava s tymi nasimi muzmi - no ale na druhej strane, ked si zato platime malo by to fakt vyzerat podla nasich predstav - takze jin a jang to isti 😀
@orsulka - no ja uz mam vybavicku viac-menej celu - uz mi chyba len ten fusak, jednorazove plienky a ostatne hygienicke potreby pre maleho..................ale pre seba do porodnice este nic nemam pripravene - sak ja ani neviem, kedy to vsetko postiham - uz vidim, ako to bude prebiehat u mna - porod bude isto rychly neplanovany, takze vsetko mi bude musiet polovicka narychlo pokupit 😀 😀 😀 ...........................no mne momentalne teraz pri pisani oliver pocita rebra - sranda 😀

orsulka
18. nov 2010

@minka051 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@tija28 n ore seba este ani ja nic nemám 😔 n tiež mi chyba konzmetika pre drobcov, okrem toho tie plienky, fusak, deky, zavinovačky a kociar tiež este nie je......ale ideme na tom makať odusu 😉 😉

tija28
18. nov 2010

@orsulka - no snad to stihneme vsetko................na zaciatku bolo na vsetko cas, a teraz neviem, kde mi hlava stoji 😀

............baby, konecne som ako-tak nabrala energiu zo vcera, som az do druhej v noci bola v robote a za chvilu znova............kebyze nemam notebook, tak ani neviem, co je to minirelax 😝 😝 😝

orsulka
18. nov 2010

@tija28 dostaneš po riti Tijuš!!!!!!!! 😉 😉 😉

tija28
18. nov 2010

@orsulka - nic neboj, ved ono to tak v zivote je, ze co sa ma stat, sa stane...............uz je to raz tak dane, mozno keby som bola stale doma na riti cely ten cas, tak mozno by som porodila skor ako takto v zhone a teraz........................ale vsetko je to zalozene na - mozno, keby, preco 😀 😀 😀......................takze neriesim uz, a sak uz nejako bude, a keby dosiel aj oliverko skor, tak si to nebudem vycitat, lebo potom to asi tak ma byt, no a ked vydrzi az do konca - budem len a len neskutocne rada....................takze sa necham prekvapit 😉 😉 😉

minka051
18. nov 2010

@tija28 no dúfam že pri omietkach ked ich budú robiť nebude chodiť z lupou 😀 😀 😀 Lebo on je toho schopný. 😀 Ked mi ukazovla n tej dlažbe niektoré chyby no priznám sa ja by som si to vôbec nevšimla a to som pedant tiež. No ale darmo stavebný ižinier sa nezapre. 😎 😎 aspoň viem že všetko bude tak ako má byť. Takže na 150% 😀 😀 😀

tija28
18. nov 2010

@minka051 - no mas to tiez pestre veru doma 😀 😀 😀 😀 😀 nezavidim 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
18. nov 2010

@tija28 tak niekedy až moc pestré 😀 😀 😀 😀

cikyta
18. nov 2010

Zdravím všetky Helinky (minule,terajšie a aj buduce)...Novým tehulkám gratulujem a spolu so "starými" tehulkami želám krásne zdrave bambulky. A snažilky šup šup sa nakaziť tehu výrusikmi !!!

tija28
18. nov 2010

...............tak a my uz sme z oliverkom zase doma z prace - dneska pohodicka 😉 😉 😉
@minka051- 😀 😀 😀 😀 😀
@cikyta - no ahoj, som ta tu dlho nevidela 😉

cikyta
18. nov 2010

@tija28 mám trošku nestíhačky,ale sem tam vás čítam bajočkom 😉

tija28
18. nov 2010

@cikyta - no hlavne, ze si na nas nezabudla 😉

cikyta
18. nov 2010

@tija28 No to isto. 😀

tija28
18. nov 2010

@cikyta - 😀 😀 😝 😝 😀 😀

kiara15
18. nov 2010

@surviver ja idem 22.11na kontrolu a koncom tyzdna po bombulku 😉 😉

roja310
19. nov 2010

@izzie27 Ďakujem 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre