• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@zuzanka.h A som zvedavá na fotečku oslavy 1.ročiku s tortičkou :wink:
26. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cikyta no oslavy sú zajtra tak potom nejaké foto pridám :wink:
26. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: ........................konecne som z prace doma - uz si tam pripadam ako taka lokomotiva - kade chodim, tade fucim :grinning: :grinning: :grinning:
@dunda - gratulujem k dianke, nech vam pekne radost robi cely zivot :wink:
@zuzanka.h - gratulujem k jurkovmu prvemu rocku :wink: ....................ten cas tak velmi rychlo uteka :wink: :wink: :wink:
@kiara15 - pozdravujem snehulienku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. nov 2010 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka
@cikyta dakijem dievcatka no mam toho co sme najmenej cakali ze sa rozmrazi tak mam v brusku a tie 2to vzdali ale uz je v brusko a to je dolezite je to blaktocista aspon mi tak doktorka povedala :wink:
26. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 dakujem snehulieka sa uz hmiri v brusku :grinning:
26. nov 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiara15 Práve z tích,čo najmenej čakáš su deťurence !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To su tí praví víťazi a bojovníci !!!!!!!!!!!!!!!!! Ver mi !
A TESAKUJEM SA S TEBOU KIAROCKA ! :slight_smile:
26. nov 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cikyta dakujem moc trosku som bvola vyplasena lebo pani doktorka mi hovorila ze toto mame v zalohe keby uz nic nebolo ale budem muset mat pozorovane tehotenstvo :wink: ale inak povedala ze bolo krasne no uvidime dufam ze bude vsetko ako ma byt :wink:
26. nov 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiara15 - no super, takze nasa snehulienka je uz doma...............tesim sa s tebou :wink:
26. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiara15 pohladkaj za mňa fazuľku v brušku, že jej prajeme veľa, veľa sily, aby u maminky ostala prásnych 40tt :wink: :wink:
@zuzanka.h Jurkovi všetko najsamlepšie k 1.narodeninám, pekne si užite prvú veľkú oslavu
a všetkým prajem krásny večer a ešte krajší víkend :sunglasses: :sunglasses:
26. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný večer babulky :slight_smile:

@kiara15 kiarka moja,veľmi ,veľmi držím tvojej snehulienke palčeky,aby statočne vydržala celých 40tt :slight_smile:

@zuzanka.h veru,letí to strašne,prestrašne....pomaly aby sa človek do roboty chystal :grinning: ..a Jurkovi k rôčiku všetko,všetko najlepšie :slight_smile:

@tija28 no ty to máš už tieež za chvílu..ani sa nenazdáš... :slight_smile: ..a čo som tu čítala,tá sestrička od doktora odchádza?však vieš ktorú myslím :wink:

@dunda gratulujem k malej Dianke :slight_smile:
26. nov 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, gratulujem dunde k dievčatku a zuzanke.h pre synčeka prajem všetko najlepšie.
@kiara15, snehulienka je už na mieste a pevne verím že je silná po tebe. O 2 týždne tu chceme všetci čítať že sa snehulienka sánkuje a na teste zanechá dve stopy po sánkach :dizzy_face: (//)
Mi sme včera boli v divadle a celkom sa nám to páčilo. Boli tam aj postihnutí herci zo symbie a boli strašne zlatí. Tak strašne sa tešili. A Melinda im asi tiež tlieskala :slight_smile:
27. nov 2010 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28
@kamka17
@lucula73
@komarik babulky velmi pekne vam dakujem az mi slzicka vysla ako mi drzkate palceky budem sa snazit aby som vas nesklamala :slight_smile: :slight_smile: vkladali mi hatchujucu blastocystu nieviete aka to je??znamka(HB1-2) :wink:
27. nov 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja len taky maly kuk :slight_smile:

@kiara15 kiarka hatchujuca blastocysta,je to najsam lepšie štadium na uchytenie,fakt, to nevravim len tak ,aby som Ta potešila :slight_smile: ,aj naš Drobec je hatchujuca blastocysta :wink:
27. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiara15 hatchujuca blastocysta č.2 je Sisa,takže tá tvoja č.1-2 je ešte lepšia ako bola Sisa !!! :wink:
27. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.....
@kiara15 tfuj tfuj tfuj...pratruj snehulienku ako poklad, podobne ako aj Michaelku :wink: :wink: :wink: ta blastocysta a ešte aj hatching...je super!!!!
@lucula73 no vitaj herečka.....ta de si ty tak dlho??????? čo ťa malý tolko zamestnáva???? a musíšza nim loziť?????
@komarik ahoj.....ako sa mavate s Melindou?????? vsetko OK?????
27. nov 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Babulky :slight_smile: .Tak Vám veľmi pekne ďakujem za gratulácie :slight_smile: .Som šťastná mamina.Maličká je zlatá a dobrá.Sme ešte v nemocnici a zotavujeme sa.Od včera sme na izbe aj s tatinom,lebo som bola veľmi slabá :frowning2: ,ale už je to lepšie.Tešíme sa,keď prídeme domov a potom tu dáme aj foto.Všetkých Vás moc pozdravujeme.
28. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny večer :slight_smile:
@dunda80 ,tak vela sily,aby ste už doma šli na 100% :wink: ,ešte raz blahoželam a pozdravujem maličku princeznu,držte sa :dizzy_face:
28. nov 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte vikendáčky :grinning: :grinning: tak ako??? relax???relax????
u nás tak nejak podobne.......vonku je už celkom slušná kosa, ale sniežik nikde, ten včerajsí hned aj zmizol :wink:
28. nov 2010 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@surviver
@cikyta
@orsulka joj ste ma potesili ale embriologicka povedala ze na potom doporucuje amiocentezu :unamused: tak preto som sa zlakla .
No stozkova dopadla a jednotku bolo super aj som si trsla na hada :grinning: :grinning: ako ciky povedala hadam moja mala snehulienka sa nenahnevala a pekne snami tancovala :wink: Misicka bola krasna ak budu foto dam do albumiku :slight_smile:
28. nov 2010 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dunda80 Vela síl na zotavenie žalám.....Je to náročne. Musíte byť unavené obe......Pozdravujem celu rodinku :slight_smile:

@orsulka Tiež nám zdrhol sneh :frowning2: Teda-bol to taký práškový cukor a kým sme sa rozkývali von už ho nebolo :sweat_smile: zato Sisa hned ako sme vyšli hovorí:
-Au...zima !
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@kiara15 Teším sa na fotečky Mišky,aj neskôr "druhej Mišky" :wink: Dr.často plašia a nie vždy oprávnene,takže klídek mamčo :wink: Bude to fajn.
28. nov 2010 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule, prosím o radu. Dostal sa mi do rúk cenník z Heliosu a našla som tam také divné položky, ktoré v starom nemali, napr. že príplatok za kombináciu IVF-ICSI 165 Eur a príplatok za celkovú anestézu 35 Eur. To píšem ceny pre poistených pacientov. Skoro ma vykotilo. Samozrejme + ceny ICSI tak, ako ich zvykli mať aj predtým. Ten príplatok za anestézu by som ešte pochopila, ale príplatok za to, že máš ICSI a ešte si to ICSI aj riadne zacvakáš mi príde poviem to slušne - divný. :zipper_mouth:
Kto má s tým skúsenosti? Kto mi vie povedať, či je to naozaj tak, alebo sa v tom cenníku len neviem orientovať?

Dik.
28. nov 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Žabky dala som foto oslávenca :wink:
28. nov 2010 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko, tak nás dnes čaká kontrola u lekára. Mám pocit že celú noc Melinda prespala a ani sa nepohla. Teraz ráno už kope. Neviem či to mám lekárovi povedať ale asi sa na to opýtam. No a zajtra si ideme kúpiť nové autíčko. Držte palce aby nám to klaplo.
@orsulka, zatiaľ v pohode. Zajtra sa ozvem s výsledkami od lekára.
29. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby chce sa vas opytat ze ci po IVF alebo IUI ak sa podari tak sa ide hned na rizikove tehu??
29. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 väcsinou ano zalezi aj od doktora :wink:

@cikyta no dufam ze to bolo len pre istotu :wink:

@komarik drzkam palceky nech kontrola dopadne ok :wink:
29. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik ja si myslím, že je to v pohodke, aspon ťa malá nechala dobre sa vyspinkať :slight_smile:))) detičky cim su vacsie tak menej kopkaju, neboj vsetko je OK :wink: :wink:
@kiara15 takže bolo aj trsy-trsy????? jasne, že to nevadí...ved si nehopkala celý večer .-))) a neskákala z pódia :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa na fotky Mišky:slight_smile:)
@zuzanka.h idem kuknut oslávenca :wink:
29. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky heliosáčky :wink: dávno som tu nebola, ale ja vás občas počítam, keď mi to Kubko dovolí :grinning: čo sa nestáva tak často
čerstvým mamičkám gratulujem k pokladíkom a prajem veľa zdravia a veľa mliečka a trpezlivosti :dizzy_face: takisto čerstvým tehuľkám prajem, aby to dotiahli do konca, aby sa mohla začať ďalšia etapa ich života-bábetko :sweat_smile:
všetky vás naozaj pozdravujem :sunglasses:
29. nov 2010 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maska1 ale to utekolo, co? už má malý rok a ta moje cácorka pul roku , nedávno jsi mi radila u nás gynekologa a hele kde jsme? :slight_smile:
29. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maska1 no sevas moja !!!! ako rada ťa vidím...tak vy už tiež máte rok...tak nejak to ubehlo:slight_smile:))) ale som rada,že sa vám dari takto pekne pospulu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.....................

@maciatko31 tak toto počujem 1.krát. Tak neporadím. Hádam dievčence budu vedieť... :frowning2:

@zuzanka.h videli sme. Super !!! :slight_smile:

@komarik po 30tt už bábätká viac spinkaju,lebo maju menej miesta na vystrájanie :wink:

@petuska123 nemusiš ísť na pn. Je to len a len na tebe. Niekde dokonca robia gynek.problémy a neradi vypisuju na pn,aj ked si po IVF.Zaleží aj na dr. veru.

@kiara15 bude to fajn. nebojkaj "hadia žena" :slight_smile:

@maska1 servus. Jéjda,aj Jakubko má 1.rôčik. Všetko najlepšie a posielame so Sisou velký cmuliling!!! :slight_smile:
@denis19
@orsulka nože aaaaaaaaahojte :wink:
29. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok