• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta no ahoj holka! i u vás je bílo a člapkanica???? :grinning:
29. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maciatko31 Podla noveho cennika to tak logicky vychadza. Za ICSI sa plati a ked to chces kombinovat aj s IVF, tak je dalsi doplatok. Je tam asi viac vykonov, ktore predsa nebudu robit zadara :angry: .
29. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tu je šedo a člapkanica :grinning:
29. nov 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta oprava...i tu je šedo :grinning: ale byli jsme venku a bylo príjemne, jako vzduch byl fajn a kočíkovať v člapkanici je lepší jako fitko :grinning:
29. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta caves bambula .-)

aj tu je šedo a člapkanica:slight_smile:))))
29. nov 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19
@orsulka :grinning: :grinning: :grinning:
Sisa si zmyslela,že nebude vonku chodiť a tak som zase absolvovala behanie,nákupy,banku s princeznou na rukách :angry: Ak ma raz vystrie na lade,to bude iná komedia :unamused: A ako poznám Sisu,tá bude kričať:
-Ešte ! :grinning:
29. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: a na kočárek ona nebere?
29. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 Kočárek ? :grinning: Ten sme minulý týžden predali a druhý šporťák máme na ozdobu. Takže tak. My sme boli v kočíku horko ťažko do 9 mesiaca-aj to len vtedy,ak v nom chvílu spala,inak hned von !!!
29. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta j tak to nestraš, já to plánuji do dvou let :slight_smile:
29. nov 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ja som plánovala do 3 rokov :grinning: Ona neznášala kočík ani ako bábätko. Akonáhle sa zobudila,hned plač.Tak sme fungovali dieťatko v perinke na rukách a tlačím kočík.....
Raz som išla tak,že už nebola v perinke,no na rukách a kočík pred sebou.A jedna babka že:
-Pane bože. Toto svet nevidel.Za mojho mládí sa nosili deti v perinke a kočíku a nie takto !!! :angry:
(No vysvetluj tete,že ja nemám dieťa,ale Silvinku) :grinning:
29. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no tak to zní super, naše slečinka si naštestí na kočárek zvykla,ale bylo to všelijaké :grinning: takuvidíme do kdy ho využijeme, dnes jsem dala už i vaničku do bazaru.... :grinning:
29. nov 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 To máš taký kočík,že možeš dať vaničku do bazaru...? A čo zbytok? Sport.časť s konštrukciou? :confused:
29. nov 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no zbytek budu používat a když nekdo chce takový kočár jako mám já, tak nemusí kupovat novou vaničku treba..vanička se stejne kupuje samostatne s adaptérem :slight_smile:
29. nov 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 aha,tak ty máš taký kočík hm. :slight_smile:
29. nov 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta já myslela, že všechny kočárky jsou tak, že je vanička zvlášť a sporťák zvlášť, pokud to není vložná taška jako vanička..... :slight_smile: no u nás se huláká, tak asi jdeme ven..... :slight_smile:
29. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 Ved ano. Aj my sme mali vaničku zvlášť a šport.vaničku zvlášť a jednu konštrukciu. Preto mi bolo divne,že to predavaš takto po kuskoch.Akože najprv vanička...................................a neskôr šport.vanička.
29. nov 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho predala komplet. Celý + s taškou a dalším príslušenstvom.(mohla byť k tomu aj autosedačka,no tu sme nemali-nekupovali)
29. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no ono se to asi lépe prodává společne jako komplet,ale neche se mi to tu doma obcházet, tu vaničku, tak jsem to zkusila, za to nic nedám, no ne? a autosedačku jsem také nemela ke kočárku, tu jsem mela jen pujčenou, tu škrupinku, ted už má klasickou autosedačku upevnenou v aute.....a je klid v podstatem, jen se hure nastupuje :slight_smile:
29. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 to ano :slight_smile:
29. nov 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak som par fotiek nahodila tak kuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ja som tu nova ked mozem tak sa pridam k vam:slight_smile: ja teraz idem na ivf 3 krat ..idem do Heliosu po prvom ivf sa nam narodil maly teraz ma 2 roky vtedy sme boli v Bratislave ...aj ten druhy sme boli ale uz sa nam tam nepaci robia s nami ako s handrami:(..teraz beriem injekcie decapeptil a potom kontrola ked dostanem menzes....mi mame taky problem ze ja som zdrava ale mamnzelovi zistili ze vobec nemoze mat deti lebo ma o jeden chromozon viacej...tak to riesime od darcu aj prvy krat to tak bolo
29. nov 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink: som v tejto teme nova a chcem sa vas spytat,aky mate nazor na helios?mala som 1 ivf v ba,ale je tam vsetko iba o peniazoch a pristup katastrofalny :angry: nic nam nezistili,iba manzel ma pomalsie spermie :astonished: tak hladame nieco nove a nevieme sa rozhodnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem
29. nov 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ahojte, ja som tiež nova v tejto teme, tiež mam podobne skúsenosti s BA a rozhodli sme sa pre Helios,
bola som tam iba raz, no uvidim, ale zatial som spokojna :slight_smile: dufam ze aj budem :slight_smile:
29. nov 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca303 ahoj :wink: a kam si chodila do ba?ja do gf,aj ked ma tam caka este jedno KETko o 2 tyzdne,ale aj tak neverim,ze to vyjde,lebo som chcela aby mi napisal prednison a on mi povedal,ze az pri tretom ivf,aby som tam doniesla cim viac penazi.a ku komu chodis do heliosu?
29. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ja som tiež chodila do gf, 1 neuspesne ivf a KET, teraz chodim ku Krajkovicovi, zatial som spokojna, aspon co sa tyka pristupu a informacii, ale zase som platila napr.za odber krvi, co v gf nebolo, tak uvidim :slight_smile:
29. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca303 najdem niekde cennik na nete?tak,ale mozno za nieco sa tam zase plati menej :astonished: ale hlavne,ze prvy dojem nesklamal :wink:
29. nov 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka cennik je teda myslim iba Heliose, na nete som ho nenasla, ale zasa pokial budem v klude, stoji to za to,
v gf som po navsteve mala depku, potrebovala som od nich vypis z mojej karty, ale vsetko mi nedali :unamused: ale ty musim mysliet teraz na Ket pozitivne, drzim palce aby ti to vyslo :slight_smile:
29. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca303 dakujem,aj ked tomu neverim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....:slight_smile:))
@balinka
@monca303 vitajte v temičke....verím, že vám Helios prinesie vytážené šťastie :slight_smile:
@kiara15 fotečky krásne :slight_smile:)) stále oddychuješ a picháš clexaník??????
30. nov 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vítam nové snažilky a prajem veľa šťastia. :wink:
@orsulka, boli sme včera na tej kontrole. Zatiaľ všetko v poriadku. 21.12. si mám prísť po ukončenie PN a začne mi materská dovolenka. Ten papier dávam len zamestnávateľovi či....? Dnes nás čaká náročný deň. Vstala som už o 2.00h ráno lebo sa nedalo spať a čakajú ma samé vybavovačky v meste. Tak držte palčeky.
30. nov 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok