• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@orsulka no už som si prečítala aj dozadu, takže som rada, že vás tekto pekne pozorovali a že drobčekovia sú ok, tak si pekne užívaj v klude a žiadny predvianočný stres :wink:
20. dec 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ako sa mate?
my sme v sobotu oslavili 1rok....
20. dec 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 Dnes do 7.

Kto nieje môj "priatel",nech sa prihlási,lebo od dnes robím album s fotkami len s nahliadnutím priatelov........Už nebudem mať verejné fotky pre všetkích.
20. dec 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka neuveríš ale pred necelými 5 minutami som na teba myslela, že kde si, ako sa máte a a že si tu dlhoooo nebola
a že 1.rok :sunglasses: :sunglasses: tak to Kamilke gratulkujem a prajem z celého srdiečka všetko dobré a veliký cmučik posielam :wink:
@cikyta niekto ťa nahneval??
20. dec 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Kamilke všetko najlepšie ! CMUK.

@kamka17 Nie. Nikto ma nenahneval,len Sisa prišla do veku,kedy sa môže páčiť pedofilom. Nechcem v jej živote nič riskovať. Svet je často zlý,tak len preto :wink:
20. dec 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 ahoj maminka .....mate sa???? ja nemákm predvianočný stres.....tento týžden sa celkom tesim na pečenie :slight_smile: :wink:
@kuspitka Kamilke prajem vsetko najlepšie k jednemu ročku.....hlavne nech je zdrava a nech je pre vas stale take slniečko.... :dizzy_face: :dizzy_face: videla som foto na Fb...je tam krásna :dizzy_face: :dizzy_face:
@cikyta daves kočka...ty si tu tiež davno nebola.....idem asi skontrolovat či som tvoj priatel alebo čo..... :wink:
20. dec 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka :grinning: Ak nie priatel,tak bratm :grinning:

@kuspitka Aj ja chcem vidieť fotky ! :frowning2:
20. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta už chápem :wink:
@orsulka dnes sa máme zatial dobre, včera to bolo celkom veselé, za celý deň spala len asi 3,5 hodky, ale v noci to už bola zas stará dobrá Paulínka :wink: :slight_smile: a pekne rastieme a priberáme a smejeme sa osto6 :grinning: :grinning: a o chvíľu ideme na rehabilitácie, tak sa aspoň trochu vyvetráme...a ja mám poobede spicha s kolegovcami, tak dúfam, že do toho nič nečakané nevbehne a že tato bude strážiť :sweat_smile: :confused: :confused:
20. dec 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dam len kus neskor.
chcem si zmenit to ,ze mozu pozerat fotky lenb priatelia ,ale neviem ,kde.

@orsulka a ty sa mas ,ako moja?
20. dec 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ked si urobíš a zakladaš nový album,vtedy tam máš zelenu značku (pre všetkých) a taký oranžový zámok (len pre priatelov) tak to zadaj.......................Dá sa to len ked robíš nový album od začiatku. Stare albumy už nezmeníš. (Tie postupne vymažem...)
20. dec 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta skoda.
ja som chcela aj stare zamknut.
dobre idem dat fotky.
20. dec 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každý rok (už od 13-tich) mávam na vianoce krámy :angry: Tento rok som sa tešila,že budu skor a vianoce obídu..........no prd makový ! Oni mi meškaju a predsa budu na vianoce ! :frowning2:
20. dec 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Stare sa nedaju :frowning2:
@kamka17 jeeeeeeeeeeej...tak nech to stretko vyjde......paulinke samozrejme pusinku krásnu posielam....slniečku peknemu :dizzy_face: :dizzy_face:
@kuspitka mame sa dobre, dakujem z aopytanie....už sa tesime na Vianoce...akurat , že mam neslanu dietu, takže toho jedla si moc neužijem.......ale nevadi :wink: :wink:

baby idem sa vyzliecť z pyžama a idem k tomu dokymu.....

tak zatim :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
@cikyta to nemyslíš važne s tou mrchou na Vianoce!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ale zas to zober z tej lepsiej stranky.....na Silvestra ich mať nebudeš!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak to som rada,ze sa mate dobre.

tak ja mam doma maleho diabla.zacala nam strasne mamickovat a rucickovat.
@kamka17 ako sa ma mala Paulinka?
20. dec 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka No tá mrcha je vždy na vianoce ! A ked aj nevychádza,tak bude meškať,alebo príde skôr,len aby sa mi vtrepala do dátumu 24.12. :angry:

U dokiho želám len dobre výsledočky a pozor po ceste ! :slight_smile:
20. dec 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna tentoraz pride mrcha na silvestra :grinning:
20. dec 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dala fotky
20. dec 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no vyzerá že aj mrcha si chce užiť vianoce :grinning: :grinning:
@kuspitka Paulínka sa má dobre, pekne papá, priberá, smeje sa ako divá keď ma vidí, minule až tak schuti nahlas sa zasmiala, tak som sa tešila s ňou...občas je mrchavá ako každé bábo, ale to len keď má vetry alebo je veľmi hladná...a aj noci sú klop, klop v pohode, myslím, že lepšie bábo som si asi nemohla ani vo sne vysnívať...
inak my máme v helíku tiež ešte jedného mrazáčika a vo februári mu končí ročná úschova...budeme musieť začať asi pomaly uvažovať, že čo s ním :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dec 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no úžasná je malá Kamilka...a že sa mamičkuje...len si to pekne moja uži, lebo raz sa to skončí a potom ti bude ľúto, že sa už nemožte mojkať :wink:
20. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 tak to je super,tak aj my tam mame este,ale ja tak skoro dalsie nechcem.kamka je dost narocne dieta a ja uz nevladzem prinej obcas.
20. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 len ja uz nevladzem moja to mamickovanie,nemam ani kus casu pre seba.
20. dec 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bu bu bratm :grinning:
čafte kočeny tak dnes je tu od rána rušno to tu už dlho nebolo :wink:

@cikyta bratm :grinning: dufam že ja ta nemusím žiadať o priatelstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čo Sisa aká bola nočná dnes to šlo kolko krát za noc ste boli hore ? :wink: alebo už sa to lepší :slight_smile:a tu mrchu pošli niekde do kelu !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kuspitka že rok tak to letí malej Kamilke prajem všetko naj naj naj hlavne vela zdravíčka :wink: :dizzy_face:
@kamka17 tak taký požiju čo si dnes idu vyhodiť z kopýtka ale šak ked je malunká dobručká tak prečo nie šak nech sa aj tato postará je fajn že priberáte a rastiete do krásy :wink: :wink:
@orsulka super že výsledky su fajn a vy sa stále guláte dva v jednom tak pekne do konca roka určite potiahneš ja si myslím a potom šup šup..... :slight_smile: ))))
20. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca dakujem.
aj tebe pribudaju tt .ako sa citis?je ti aj zle?
20. dec 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 To je fajn,že Paulínka krásne papá a priberá ! Hold bojovníčka,ako sa patrí a myslím,že velmi lahko dobehne všetko,čo trošku svojím skorím príchodom zameškala....aj ked....možno len pár gramov. Inak nič ! Ved je to kočka,ako lusk !
20. dec 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Som radčej,ked ma o priatelstvo žiadaju,lebo ja nemám čas sledovať,koho tam nemám a mám............ale teba kuknem,lebo to bude prúser,ak by sa bratm nekamošili !!! :grinning:
20. dec 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Prúúúúúúúser-ved my sa ozaj nekamošíme. :grinning:
20. dec 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka nie moja nič mi nie je sem tam nejaké slinky ale cítim sa fakt dobre a dufam že to bude takto aj do konca :wink:
@cikyta bratm ma neser ta mi chceš povedat že ma nemáš medzi priatelmi to akože ta ma žiadat o priatelstvo ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: to čo má znamemať !!!!!
20. dec 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok