Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
20. dec 2010

@orsulka no už som si prečítala aj dozadu, takže som rada, že vás tekto pekne pozorovali a že drobčekovia sú ok, tak si pekne užívaj v klude a žiadny predvianočný stres 😉

kuspitka
20. dec 2010

Ahojte,ako sa mate?
my sme v sobotu oslavili 1rok....

cikyta
20. dec 2010

@kamka17 Dnes do 7.

Kto nieje môj "priatel",nech sa prihlási,lebo od dnes robím album s fotkami len s nahliadnutím priatelov........Už nebudem mať verejné fotky pre všetkích.

kamka17
20. dec 2010

@kuspitka neuveríš ale pred necelými 5 minutami som na teba myslela, že kde si, ako sa máte a a že si tu dlhoooo nebola
a že 1.rok 😎 😎 tak to Kamilke gratulkujem a prajem z celého srdiečka všetko dobré a veliký cmučik posielam 😉
@cikyta niekto ťa nahneval??

cikyta
20. dec 2010

@kuspitka Kamilke všetko najlepšie ! CMUK.

@kamka17 Nie. Nikto ma nenahneval,len Sisa prišla do veku,kedy sa môže páčiť pedofilom. Nechcem v jej živote nič riskovať. Svet je často zlý,tak len preto 😉

orsulka
20. dec 2010

@kamka17 ahoj maminka .....mate sa???? ja nemákm predvianočný stres.....tento týžden sa celkom tesim na pečenie 🙂 😉
@kuspitka Kamilke prajem vsetko najlepšie k jednemu ročku.....hlavne nech je zdrava a nech je pre vas stale take slniečko.... 😵 😵 videla som foto na Fb...je tam krásna 😵 😵
@cikyta daves kočka...ty si tu tiež davno nebola.....idem asi skontrolovat či som tvoj priatel alebo čo..... 😉

cikyta
20. dec 2010

@orsulka 😀 Ak nie priatel,tak bratm 😀

@kuspitka Aj ja chcem vidieť fotky ! ☹

kamka17
20. dec 2010

@cikyta už chápem 😉
@orsulka dnes sa máme zatial dobre, včera to bolo celkom veselé, za celý deň spala len asi 3,5 hodky, ale v noci to už bola zas stará dobrá Paulínka 😉 🙂 a pekne rastieme a priberáme a smejeme sa osto6 😀 😀 a o chvíľu ideme na rehabilitácie, tak sa aspoň trochu vyvetráme...a ja mám poobede spicha s kolegovcami, tak dúfam, že do toho nič nečakané nevbehne a že tato bude strážiť 😅 😕 😕

kuspitka
20. dec 2010

@cikyta dam len kus neskor.
chcem si zmenit to ,ze mozu pozerat fotky lenb priatelia ,ale neviem ,kde.

@orsulka a ty sa mas ,ako moja?

cikyta
20. dec 2010

@kuspitka Ked si urobíš a zakladaš nový album,vtedy tam máš zelenu značku (pre všetkých) a taký oranžový zámok (len pre priatelov) tak to zadaj.......................Dá sa to len ked robíš nový album od začiatku. Stare albumy už nezmeníš. (Tie postupne vymažem...)

kuspitka
20. dec 2010

@cikyta skoda.
ja som chcela aj stare zamknut.
dobre idem dat fotky.

cikyta
20. dec 2010

Každý rok (už od 13-tich) mávam na vianoce krámy 😠 Tento rok som sa tešila,že budu skor a vianoce obídu..........no prd makový ! Oni mi meškaju a predsa budu na vianoce ! ☹

cikyta
20. dec 2010

@kuspitka Stare sa nedaju ☹

orsulka
20. dec 2010

@kamka17 jeeeeeeeeeeej...tak nech to stretko vyjde......paulinke samozrejme pusinku krásnu posielam....slniečku peknemu 😵 😵
@kuspitka mame sa dobre, dakujem z aopytanie....už sa tesime na Vianoce...akurat , že mam neslanu dietu, takže toho jedla si moc neužijem.......ale nevadi 😉 😉

baby idem sa vyzliecť z pyžama a idem k tomu dokymu.....

tak zatim 😉 🙂 😉 🙂

orsulka
20. dec 2010

@cikyta to nemyslíš važne s tou mrchou na Vianoce!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 tak ale zas to zober z tej lepsiej stranky.....na Silvestra ich mať nebudeš!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

kuspitka
20. dec 2010

@orsulka tak to som rada,ze sa mate dobre.

tak ja mam doma maleho diabla.zacala nam strasne mamickovat a rucickovat.
@kamka17 ako sa ma mala Paulinka?

cikyta
20. dec 2010

@orsulka No tá mrcha je vždy na vianoce ! A ked aj nevychádza,tak bude meškať,alebo príde skôr,len aby sa mi vtrepala do dátumu 24.12. 😠

U dokiho želám len dobre výsledočky a pozor po ceste ! 🙂

petuska123
20. dec 2010

u mna tentoraz pride mrcha na silvestra 😀

kuspitka
20. dec 2010

uz som dala fotky

kamka17
20. dec 2010

@cikyta no vyzerá že aj mrcha si chce užiť vianoce 😀 😀
@kuspitka Paulínka sa má dobre, pekne papá, priberá, smeje sa ako divá keď ma vidí, minule až tak schuti nahlas sa zasmiala, tak som sa tešila s ňou...občas je mrchavá ako každé bábo, ale to len keď má vetry alebo je veľmi hladná...a aj noci sú klop, klop v pohode, myslím, že lepšie bábo som si asi nemohla ani vo sne vysnívať...
inak my máme v helíku tiež ešte jedného mrazáčika a vo februári mu končí ročná úschova...budeme musieť začať asi pomaly uvažovať, že čo s ním 😅 😅 😅

kamka17
20. dec 2010

@kuspitka no úžasná je malá Kamilka...a že sa mamičkuje...len si to pekne moja uži, lebo raz sa to skončí a potom ti bude ľúto, že sa už nemožte mojkať 😉

kuspitka
20. dec 2010

@kamka17 tak to je super,tak aj my tam mame este,ale ja tak skoro dalsie nechcem.kamka je dost narocne dieta a ja uz nevladzem prinej obcas.

kuspitka
20. dec 2010

@kamka17 len ja uz nevladzem moja to mamickovanie,nemam ani kus casu pre seba.

janicca
20. dec 2010

bu bu bratm 😀
čafte kočeny tak dnes je tu od rána rušno to tu už dlho nebolo 😉

@cikyta bratm 😀 dufam že ja ta nemusím žiadať o priatelstvo 😀 😀 😀 😀 a čo Sisa aká bola nočná dnes to šlo kolko krát za noc ste boli hore ? 😉 alebo už sa to lepší 🙂a tu mrchu pošli niekde do kelu !!! 😝
@kuspitka že rok tak to letí malej Kamilke prajem všetko naj naj naj hlavne vela zdravíčka 😉 😵
@kamka17 tak taký požiju čo si dnes idu vyhodiť z kopýtka ale šak ked je malunká dobručká tak prečo nie šak nech sa aj tato postará je fajn že priberáte a rastiete do krásy 😉 😉
@orsulka super že výsledky su fajn a vy sa stále guláte dva v jednom tak pekne do konca roka určite potiahneš ja si myslím a potom šup šup..... 🙂 ))))

kuspitka
20. dec 2010

@janicca dakujem.
aj tebe pribudaju tt .ako sa citis?je ti aj zle?

cikyta
20. dec 2010

@kamka17 To je fajn,že Paulínka krásne papá a priberá ! Hold bojovníčka,ako sa patrí a myslím,že velmi lahko dobehne všetko,čo trošku svojím skorím príchodom zameškala....aj ked....možno len pár gramov. Inak nič ! Ved je to kočka,ako lusk !

cikyta
20. dec 2010

@janicca Som radčej,ked ma o priatelstvo žiadaju,lebo ja nemám čas sledovať,koho tam nemám a mám............ale teba kuknem,lebo to bude prúser,ak by sa bratm nekamošili !!! 😀

cikyta
20. dec 2010

@janicca Prúúúúúúúser-ved my sa ozaj nekamošíme. 😀

janicca
20. dec 2010

@kuspitka nie moja nič mi nie je sem tam nejaké slinky ale cítim sa fakt dobre a dufam že to bude takto aj do konca 😉
@cikyta bratm ma neser ta mi chceš povedat že ma nemáš medzi priatelmi to akože ta ma žiadat o priatelstvo ???? 😀 😀 😀 😀

janicca
20. dec 2010

@cikyta 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 to čo má znamemať !!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre