• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@janicca ja už som aj zabudla ,ake je to byt tehotna...
20. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Navrhla som ti priatelstvo...........teraz nedočkavo čakám,či "prijmeš mou rúži"...............už mám všetky nechty obhryzené z nedočkavosti :grinning: Začínam už hryzkať aj Siskine..... :sweat_smile:
20. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta bratm prijala som tvou ruží :grinning: :grinning: :grinning: ešte mi povedz ako mám okomentovat foto s mojou hlavičkou som do teraz na to neprišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
20. dec 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Neviem ako...................... :frowning2: Musím napisať adminom zas..........................Bože už som ako Hujer-všetko im žalujem :angry:

20. dec 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka je to velmi príjemný pocit to tehulkovanie teda že to bude také dobré som vobec nečakala :wink: :wink:
20. dec 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak píš a ja si na to počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš ako sa hovorí radšej jedna hlupa otázka ako byt celý život hlupa to ja asi budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dec 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a co sa zas stalo?
20. dec 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka prečo?
20. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ked ides pisat admin
20. dec 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy ste ale držky...obe!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

tak kontrola, že vseko OK...ale ležať...ležať...ležať...ležať...ležať......ležať.....
steh drži, ale zrejme je ten krčok už dosť blizko pri stehu......takže ležim...ležím...ležim...ležim...ležim.....
už skončilo aj oje vypekanie a podobne...nebudem to riskovať...načo........len nechápem, že kaže ležať ležať....a pri tom ma pozeral dnes, a zajtra kazal prist na rizikovu poradnu do nemocky......tak to zas nebudem ležať ale presuvať sa do nemocnice, tam cakať na poradie a podobne.....
o tyžden dalsia kontrola....

ale aspon som sa stretla s Tijou......ma už krasn e brusinko moja zlata......ani sme sa nestihli rozlucit, tak neviem ako nakoniec dopadli a ako sa s dokym dohodli :wink:
20. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka mojko čítkaj. :wink:

@orsulka nuž maminka....34tt a dvojičky...to už ani ine pán doktor nepovie,len ležkaj. Prevencia nadovšetko. Ale ty si silná žienka a vidím,že aj poctivo dodržiavaš rady,takže sa držkajte všetcia traja v zdravíčku !
20. dec 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka orsulik,tak len pekne ležkaj,ved už to maš fakt za pár :wink: a kolačiky budeš piect na buduce vianoce aj dvoma malymi pomocnikmi :slight_smile:

@kuspitka tak malej všetko naj k rôčiku a hlavne nech sa zmeni na anjelika,ked vraviš,že je teraz čertik :wink: :slight_smile:
20. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver je certik ,ale je aj zlata.ma svoje dni ,ako aj my.a to,ze mamickuje uz nezmenim a rucickuje
20. dec 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@kuspitka - gratulujem k prvemu rocku kamilke a posielam velikansku pusinku :wink:
@orsulka - no ty mas este krajsie brusino, tak akurat na mamicku dvojiciek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty uplne ziaris :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
......................ostatne vsetky pekne zdravim :wink: :wink: :sweat_smile: :wink: :wink:
20. dec 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka, to je neuveriteľné. To už oslavujete 1 rok? Všetko najlepšie prajem.... :dizzy_face:
@tija28, @orsulka - dievčence, dievčence. Určite máte každá krásne bruško :slight_smile:
21. dec 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....
@komarik ahoj maminka......verím, že aj ty k nám krásne patríš s pekným bruškom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@cikyta
@surviver presne aj my si to hovoríme...že ved sa ešte v živote napečiem :slight_smile: :slight_smile: nie nie ja nebudem nič riskovať.....drahy ma vo štvrtok už dovolenku, tak možno mu budem diktovať co ma robiť a spločne ten jeden zvládneme...ale sama určite nie...už nebudem ani do obchodu chodiť, takže vsetko ostane na polovičke, ale napriek všetkemu sa na to vsetko teší :grinning: :grinning: :grinning: no je to moj poklad a nech mu to vydrží :grinning: :wink:
21. dec 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak ty budes mat doma veselo z dvojickami :wink: a tebe vlozili 2 vajka???neviem ako to vsetko prebieha.ty si sa rozhodla pre dve??alebo to davaju stale tak???
21. dec 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj...ano vkladali nam dve.......
aj v Heliku ked sme boli na IVF vždy sme vkladali dve embryjka......doktor povedal, že vzhaldom k veku, to bude lepsie...my sme suhlasili
po dohode s doktorom sa uvidi kolko budete chcieť vložiť.....davaju bud jedno alebo dve...viac nedavaju.....konečne rozhodnutie je len a len na Vas.. :wink:
21. dec 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj zlatko, krasne ste to dobojovali,uz ste za vodou, my sme uz boli na svete :sweat_smile: drzkaj sa tesime sa na vaaas

@cikyta nasa nevesta je nadherna,kde ju budeme spizovat ked zamknes albumy? :grinning:

babulky mamin ky, bruskove aj cakatelky, vsetky vaas moc pozdravujeme,aj ked nemame cas pismenkat, sem tam vas omrkneme, ako sa mate a zelaaame vsetkym helinkam tie najuzasnejsie Vianoce ako si viete predstavit
mali Helikovia s maminou
21. dec 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik ahoj moja,ved ty uz budes za par tyzdnov rodit...
21. dec 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.................

@janicca Bratm,ja som pekné hovädo ! Ved to som si sama v albume pokazila,že mi nikto nemože dať komentár. Som si to tak nadstavila ja trubala ! Ale už je to OK !!! :wink:

@orsulka Tak teraz som ako tvoj drahý....starám sa o maroda muža,ktorý len sedí,chodí a nič nemože robiť. Aj hranie so Sisou je trochu ohrozené. Dnes som strávila celé doobedie v kuchyni :angry: A to ešte nevarím vianočné jedlá,len bežný obed+vanilkove rožky.........Bože jak ja neznášam kuchynu :grinning:
Mužovi pomáham s obliekaním,trochu s jedlom ,takže mám druhe dieťatko :grinning:

@mzuzka dala som ti žiadosť o priatelstvo,tak už možeš aj ty vidieť naše fotky v novom albume-teda,ak sa chceš s nami kamošiť :wink: A tvoji drobci su užastní !!! Sisa bude mať sakramentský problém,ked si bude vyberať :grinning:
21. dec 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka dakujem Zuzanka........vy ste uplne krasnučkí, tiež vas sledujem na Fb.....rastiete ako z vody....a kedy úplanujete prichod do PD???????
@cikyta takže už to má za sebou?? a dufam, že je vsetko OK......

dnesšná poradna dopadla podobne ako vcera, steh zatial drži a to je dobre.....ale tlak fajn, aj moc, žiadne bielkoviny, dokonca som schudla 2 kg)!!!!! hahahahaha...sestrička, že prečo...a ja že: "ved som tu minulý týžden ležala tri dni na neslanej diete"!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak zajtra volám dokimu aby mi dal rozpis. No uvidíme čo prinesie rok 2011 :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 minka,tak držim palce a verim,že 2011 prinesie len same dobre spravičky..a to idete znova do tych Čiech?
21. dec 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka moja, ty pojdes 7.2. rodit, my 9.2. letime na SR, 10teho sa zadaptujeme a 11.2. vas prideme kuknut do nemocnice :slight_smile: a uz si zverejnila aj mena, ci je to tajomstvo?
@cikyta i ja somprijala tvoji ruuzi :dizzy_face:
@minka051 ahoj moja, vidim,ze sa este stalesnazilkujete, takze Novy rok prinesie predsa nove tehulkovania, vsetkym vytrvalkyniam ;)
21. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka, veru že to tak už bude.
@orsulka, mňa dnes dr. vypísal na materskú ale s dátumom 25.12 a termín pôrodu povedal 2.2. 2011. A ozaj kukni môj album. Dúfam že to uvidíš....
@cikyta, len sa ty pekne staraj o tie svoje 2 detičky :grinning:
21. dec 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mzuzka ahojček ano snažilkujeme len sa akosi nedarí. Ale ja stále verím že sa raz podarí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ako sa máte no verím že fajn. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ahojček atk ako to vidíš mna na budúci rok? :dizzy_face: :dizzy_face: Ja verim že dobre. Lebo teraz sa nám dejú zlé veci ale musíme to zvládnuť.
21. dec 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Ano. Včera ráno mu to robili. (inak,vraj to robia aj v heliose,len sa tam platí. Muž to má zdarma)

@komarik gratulujem ku MD :wink: už je to pomaly tu... :wink:

@minka051 Buduci rok vidím výborný !!! A dokonca aj v činskom kalendáry vychádza,že bude omnoho uspešnejší,ako bol tento. :slight_smile:
21. dec 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....
@cikyta dakujeme za krásnu predpoved na rok 2011 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja jej tiež verim.....
@minka051 veru bude to dobre, ten buduci rok, lebo každy rok nemôže byť nejak zlý..takže ten buduci to istí :wink: :wink:
@mzuzka mená nezverejnene...ešte stale nie je komplet rozhodnuté :pensive: :pensive: hoc sa na tom pracuje....
@komarik ja som na materskej od včera od 21.12. už som poslala aj papiere na sociálku, nech to mám v klude :wink: :wink:
@cikyta potdravujem draheho a prajem skore uzdravenie :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2010 o 05:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok