Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
27. dec 2010

@kamka17 - esteze sa podarilo spravit defekt a vy si mozete vychutnavat naplno kocikovanie - a pacia sa prechadzky paulinke v kociku ? a poslucha ? 😉 😉 😉

komarik
27. dec 2010

@tija28 a v poradní si ako dopadla? Predpokladám že ste už dohodli aj termín pôrodu, či? 😉
@kamka17, takže dnes ste už boli na prechádzke? Tak super. Manžel to opravil? 🙂

Ja som tiež dnes bola na kontrole a všetko je zatiaľ v poriadku. Aj krček drží a zatiaľ to na pôrod nevypadá. O 2 týždne nás čaká ďalšia kontrola ale tentoraz už v nemocnici. Môj gynekológ robí súkromnú prax po obede a do obeda slúži v nemocnici. Takže odteraz sa už budeme stretávať na vyšetreniach v nemocnici a vraj mi ukáže aj pôrodnú sálu a ostatné miestnosti k tomu prislúchajúce.

fopardi
27. dec 2010

@komarik neboj sa ked bude Melinda spinkať lahni si s nou ja to takto praktizujem dodnes a je to super takto vydržím aj ked mi drobček večer zaspi tak si možem čoto porobiť a isť spať neskor lebo viem že cez den si pospím s drobcom 😉

lucula73
27. dec 2010

@tija28 veru,kamka ti dobre napísala,to pojde všetko akosi automaticky a samo 😀 ...........strach je prirodzený,ja som sa tiež veľmi bála,druhý raz viac ako prvý 😝 ,ale ty si šikulka,zvládneš to určite na jednotku 🙂 .nič iné ako porod ti neostáva,Oliver predsa musí von 😀
a držím palce na zajtra na poradňu,vyberte pekný dátumík na narodky 🙂

@komarik no super,všetko ok,ako má byť 😉 .....tak sa držkaj aj ďalej 🙂

wolfskinka
27. dec 2010

@komarik @kamka17 no dnes sme boli zase na detskom stacionari potom na inhalacii a zo stacionara nas poslali na krcne a boli sme tam na sonde a znova na stacionari a potom vecer na inhalacii , chudacik mal toho dost poobede mi spal doma 2 hodiny v posteli

no veru nech radsej robi len stresy nad ktorymi sa len pousmejeme ... dnes som mu zapla podlahove kurenie v kuchyni rozprestrela som mu tam deky po celej kuchyni aby si nebuchol hlavicku nech sa tam gulka a hra sa s hrackami a veru sa tam gulkal a hral 4 hodiny kym sme nesli na inhalaciu

wolfskinka
27. dec 2010

@komarik @kamka17 no dnes sme boli zase na detskom stacionari potom na inhalacii a zo stacionara nas poslali na krcne a boli sme tam na sonde a znova na stacionari a potom vecer na inhalacii , chudacik mal toho dost poobede mi spal doma 2 hodiny v posteli

no veru nech radsej robi len stresy nad ktorymi sa len pousmejeme ... dnes som mu zapla podlahove kurenie v kuchyni rozprestrela som mu tam deky po celej kuchyni aby si nebuchol hlavicku nech sa tam gulka a hra sa s hrackami a veru sa tam gulkal a hral 4 hodiny kym sme nesli na inhalaciu

wolfskinka
27. dec 2010

@cikyta krasna fotka sisinky ... nestiham sledovat len tak som klikla na fotku

orsulka
29. dec 2010

ahojte babule..... 😉 😉 😉
polievočka uvarena, povysávavane a podobne a tu nikde nikto!!!.....a toto co????

@wolfskinka dufam, že je Matejkovi už lepšie, a tie inhalacie pomáhaju 😉 😉
@komarik tesím sa zlatík, že ste OK.....

my sme včera absolvovali poradnu, a stihla som aj interne predoperačne vysetrenie, tak som rada, že to máme za sebou 🙂 😉 kontrola dopadla OK, steh drži, aj hrdlo OK, doky skontroloval prietoky, tiež OK, a detusky maju cca 2,9 kg a 2,65 kg.....tak sme sa tesili aj s doktorom, aj jednou mladou doktorokou čo tam bola......av elmi ma pochvalila za brusko , že žiadne strije 🙂 🙂 🙂 o týžden dalsia poradna..... 😉 😉

kamka17
29. dec 2010

@orsulka moja, ty si ešte tu?? ja na teba myslím kade chodím a už som si bola istá, že drobci sú na svete...ale tak je dobré, že sa ešte držia u maminky v brušku a teda ešte tých pár týždňov nech vydržia, pozdravujem ich oboch 😉 😉
a brušino si niečím natieraš, že nemáš strie??
všetkým prajem krásny slniečkový deň 😎 😎 😎

orsulka
29. dec 2010

@kamka17 jasne, že som tu....snažime sa ,podluchame nech sme tam co najdlhšie 🙂 😉 🙂 😉 ja som mala taky polsky krem na strie darovaný od kamosiek, ale aj tak som natierala tak raz za tri dni, ani nie moc pravidelne.....a možno je to aj tým, že som nikdy nebola v pase na 60 cm 😀 😀 😀
pozdrav odovzdaný 😉

lucula73
29. dec 2010

@orsulka máte teda krásne vahy,neskutočné 🙂 .....a hlavne,že je všetko ok......a už vieš aj termín?

a @tija sa nám neozvala,mala včera poradňu,či ju hneď aj neposlali na sál 😀

zlatanka30
29. dec 2010

@lucula73
@orsulka ahojte 🙂

lucula73
29. dec 2010

@zlatanka30 ahoj.ako sa máš?ako pokračujete? 😉

zlatanka30
29. dec 2010

@lucula73 mam sa tak normalne niekedy lepsie inokedy horsie.v com myslis ako pokracujeme?

lucula73
29. dec 2010

@zlatanka30 myslela som v snažilkovaní 🙂

zlatanka30
29. dec 2010

@lucula73 aha tak to je nula bodov.prirodzene otehu je nulove.a ivf neuspesne bolo ☹

lucula73
29. dec 2010

@zlatanka30 to viem,ale snáď ešte idete niečo podniknúť,nie?však máš ešte pokusy hradené poisťovňou 😕

cikyta
29. dec 2010

Ahojte.............

@orsulka Krásne miery drobuliatok. Pekne sa o nich staráš maminka. Máš moju pochvalu 😀

(pridala som nejaké fotečky do albumu) 🙂

janicca
29. dec 2010

ahojte fešandy 😉
tija už má drobca na svete dovolila som si vynurat v druhej téme 😉 😉 😉 😉 tak z celého srdiečka gratulujem 😵 😵
@cikyta šup šup hod rýchlo básničku 😉

cikyta
29. dec 2010

Tak a je tu krásna správa,
velmi milá novinka.
Oliverko prišiel na svet,
z Tijušky je maminka.
Želáme mu krásny život,
život plný zdravíčka,
nech je nanho ocko pyšný,
nech je pyšná mamička !
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

janicca
29. dec 2010

@cikyta ako vždy krásne to ta len tak napadne alebo to už máš v šufli schované a len pekne vytahuješ 🙂 😉

janicca
29. dec 2010

@orsulka skoro mamina tak to su parádne váhy tvojich drobcov čo chvíla budeš to mať za sebou krásne si to potiahla a ešte pekne potiahneš si myslím ved vonku je strašná zima kde by išli drobci z bruška von v januári sa trošku hádam oteplí tak potom môžu 😀 😀 😝

cikyta
29. dec 2010

@janicca Takéto nemám v šuflíku 😀 Muž by sa mojim múzam rehlil 😝 Nerozumie vážnej literatúre 😀

Tieto vznikajú spontánne len pre HELINKY 😉

janicca
29. dec 2010

@cikyta som si aj myslela že Michal to nevie tak precítiť 😀 😀 😀 😀 😝

komarik
29. dec 2010

@cikyta, Silvinka má krásne fotky z vianoc. Dobre som sa nasmiala. A s tou tijou to je naozaj?

cikyta
29. dec 2010

@janicca 😉 tak tak bratm 😉

@komarik dakujem. Ano...ak to Janulka "vyšmírovala" v inej teme,tak to bude pravda. Janula je Kolumbo 😉

komarik
29. dec 2010

@cikyta - tak to je riadne prekvápko. A pozdrav Kolumba 😀
@tija28 - fííííííííííííííííha, srdečne gratulujem a prajem zdravíčko a šťastíčko 😵 😵 😵

cikyta
29. dec 2010

@janicca Bratm,pozdravuje ťa Komarik 😉

janicca
29. dec 2010

@cikyta bratm 😀 😀 😀 😀 😀
@komarik ďakujem za pozdrav ani by som nevyšmírovala keby to hned nesvietilo medzi prvými príspevkami 😵 😵 nemám ja kedy tu vás čítat a nie to ešte šmírovat po druchých témach 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
29. dec 2010

@cikyta fotky su super ako vždy 😀 😝 😝

lucula73
29. dec 2010

@janicca
@cikyta a neviete nič bližšie?nejak sa to rýchlo zomlelo 😀 😀
@tija - -gratulujem a malému Oliverkovi želám len to najlepšie,aby bol zdravučký a dobručký 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre