• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte dievčatá :slight_smile:)
29. dec 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca že Ď. :wink:

@lucula73 nič bližšie neviem...uvidíme... :slight_smile:

@danielitka26 ahoj :slight_smile:
29. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielitka26 ahojček :slight_smile: .mi neuveríš,ale dnes som kukala temičku gynferea a myslela som na teba...ako sa mi máš? :slight_smile:
29. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky helinky, dufam,že ste mali krásne Vianoce :slight_smile:
@tija blahoželám k Oiverkovi

Chcela by som sa spytať, či ked sme podali žiadosť a medzi tym by som nahodou zmenila priezvisko, či to bude platiť aj na to nove meno alebo by sme to museli vybavovať nanovo. Dakujem
29. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 Ahoj. Najlepšie bude-spýtať sa priamo na recepcii,ako to bude....no moj názor je,že nebude treba nič nanovo vybavovať.
29. dec 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ja si tiež myslím,že by to malo platiť,lebo tu ide o poisťovňu,kde zmenu priezviska tak či tak musíš nahlásiť do 8 dní...to je jedna vec,a druhá..tvoje identifikačné číslo je zároveň aj tvoje rodné číslo a to sa ti predsa nezmení :wink:
29. dec 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeemmmm k Oliverkovi a s Matejkom prajeme vela zdravicka, stasticka a lasky a len a len to najlepsie do zivota
29. dec 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 gratulujem a prajem vela vela zdravička :slight_smile:
29. dec 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, som tu len na skok a hneď aké dobré správičky :slight_smile: @tija28 už má Oliverka, srdečne blahoželám a prajem vám obom veľmi veľa zdrvíčka
29. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
@cikyta veľmi pekne fotečky naozaj....malá je herečka, vie sa zatváriť :slight_smile:))))))
@danielitka26 no servus hviezda...ta ty si de bola???? ha??????
inak vam dakujeme za pochvaly.....sanžime sa, držíme sa, nožky viac opuchaju, tak sa ich snažim mať co najviac vyložene a podobne......neslaná dieta samozrejme trva.... :wink: :wink:
termin este neviem, uvidim co povie doky bud. týžden na poradni :slight_smile:
30. dec 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija28 gratulujem malemu Oliverkovy vela vela zdravicka vam zelam :wink: :wink:
inak zdravym vsetky helinky :wink:
30. dec 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a ty ideš ako rodiť vlastne -možno si to aj pisala no isto som to prehliadla a ak ideš na cisarsky tak už maš nejaky datum alebo ideš normalne čakať ?

@kiara15 a ty ako mojko ? ako ste sa s mm dohodli ako idete postupovať?
30. dec 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dakujem :slight_smile:
Tak,správne...nôžky vyložiť a relaxovať pri slanom pečivku :wink: Za tie dve bambulky to stojí !!! (už sa ich neviem dočkať) :dizzy_face:
30. dec 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ciky,ale orsul práveže nesmie slané pečivko :grinning:
30. dec 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Myslela som,že nesmie sladke. :unamused:
30. dec 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi no prezivam zatial sme sa s muzom nijak nedohodli :unamused: nechce o tom uz ani pocut ale vies cas hadam vylieci nase rany a uvidime :frowning2:
30. dec 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ved presne čas je najlepší lekar držím palčeky aby vam to skončilo tak ako si vy najviac prajete :wink:
30. dec 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta
@lucula73
dievčatá dakujem vam za odpovede.
30. dec 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZELAME Krasny a pokojny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: PF 2011 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :wink:
Šťastný Nový rok chcem Vám priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby nový rok za to stál. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi
@cikyta dakujem ale cas vsetko vylieci :wink:

Inak vsetkym prajem vsetko naj...v novom roku2011 :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šťastný Nový rok 2O11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. dec 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bába, nespi ! Ideme to roztočiť !
31. dec 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my sa takisto pripájame s Matejkom a prajeme Šťastný Novy rok 2011 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetkym a hlavne vela zdravicka ... to je najdolezitejsie, to ostatne pride same

My s matejkom silvestrujeme v nemocnici, matejko s hadickami na hlavicke,a mne idu slzy do oci vzdy ked na neho pozriem, je taky zniceny ze aspon spinka, dnes do neho tolko toho napichali a napchali ze by to bolo aj na dospeleho vela, ale bojuje aj sa usmeje sem tam ... tak drzte palce nech sme cim skor doma
31. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka to mi jeluto že sa Matejko takto trapi :frowning2:
všetkym vám prajem vela vela zdravia a šťastie do Noveho roku 2011
31. dec 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka a čo sa mu chudáčikovi zase porobilo? :frowning2:
31. dec 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja vám všetkým prajem šťastný a krásny Nový rok 2011 :slight_smile:
31. dec 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 liecili ho tymi inhalaciami az ho vyliecili tak ze sme museli nastupit do nemocnice, mne sa tie inhalacie nezdali uz minule a ked mu ich dali znovu tak som nebola nadsena, ved udrzat 8 minut vrieskajucemu a metajucemu babetku masku na tvari to je nadludsky vykon a este mal z toho traumu zakazdym som ho nemohla utisit, a ked ich vybral 12 a stale bez zmeny a vcera mu uz dali 4 injekcie kortikoidov uz som bola odhodlana ze im poviem ze uz dalsiu inhalaciu nech mu nedavaju nech mu daju rovno antibiotika a oni to aj urobili ale s tym ze ho rovno aj hospitalizovali, najskor ho trapili tyzden inhalaciami aj napriek tomu ze som im povedala ze minule mu tie inhalacie nepomohli tak aj tak mu ich dali a teraz skoncil na antibiotikach kortikoidoch a ventilone a este neviem com ... no horor, dufam, ze ho daju dokopy a za 3 max 4 dni sme doma, teploty nema, saturacie mal dobre, papa dobre, len chrci stale a tak tazko dycha ale na to mu davaju tie lieky tak by to malo zabrat ... tak drzte palce nech sme cim skor doma

vesely silvester vsetkym
31. dec 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka asi by som zmenila nemocnicu len tolko :frowning2:
31. dec 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok