• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte baby este ma caka 12 dni dlheho cakania ny vysledok po IUI
10. feb 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik tak snad maš už melindu pri sebe a je všetko ok

@petuska123 no to čakanie je o život každy den ma aj 100 hodin ale vydržiš :wink:

baby bola som si trošku zašportovať a zlomila som si ruku tak mam o zabavu postarane ruka v sadre maly je akčny no prebalovanie je u nas velmi zaujimave :grinning:
10. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi :grinning: tak este ze to nieje noha
10. feb 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ved presne tak aj ked dve ruky su dva ruky
10. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 aj ten tvoj malicky je zlatucky, sledujem na facebooku :grinning:
10. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28- teda aky ste uz veliky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: s tatina je ozaj dobra mamina :wink: :wink: :wink: pri tvojom frmole ani by clovek nebol povedal, ze si porodila a ak ano tak iba na skok a pokracujes v praci dalej :wink: :wink: :wink: len sa drzkajte
sledujem foto na fb..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak ako uz mame MELINDU na svete ? verim, ze ano a su v poriadku :wink: :wink: :wink:
11. feb 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kukám a kukam, ci už Melinda dosla.......ale stale nič..........tak aj ja verim, že už je tu , len nám nikto ešte nedal vedieť :wink: :wink:
tijus...Oliveer je krásnučký........veliká chlapina -))))))
12. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :slight_smile:))
tak ako po víkende????? oddýchnutý, vyspinkaný?????????

janicca....srdiečko tebe sa ako darí????? tak dávno som o tebe nepocula mojko.......hádam stale len nepracuješ....
tijus....tak ako Oliverko?????? spokojný???? tatino spokojný???? mamka vyspinkaná???? :grinning: :grinning: :grinning:
@wolfskinka dufam, že a snetrapia žiadne choroby, ale ako som videla, zoznamujete s as vodičkou a chodíte plávať :slight_smile:)))
@brmbolcek božinku vy tiež teda rastiete., že 4 mesiace...paráda !!! :slight_smile:)))
cikytka...ako sa mámoja princeznička Sisa?????? už ste dufam zdrave obe, a netrapia vas žiadne sople ani kašle.... :dizzy_face: :dizzy_face:
kiarka.......aj nas prideš občas kuknuť???? ako sa mas????? ci si stále v práci???
lucul...co drobec?????? este ťa prehána štvornožky po celom dome?????? :grinning: :grinning: :grinning:
@petuska123 budeš aj testovať alebo len počkas na krvičku????????

pozdravujem aj vsetky ostatne dievčatka a bambulky, maminy, snažilky, nesnažilky, čakatelky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takááááááááááááááá som zvedava na komárika!!!!!!! keby už dal niekto nejake info !!!!!!!!!!!!!!! neviete nikto nic??????
14. feb 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj budem testovat uz vcera som tesla aj ked to bolo skoro ale len tak zo zaujimavosti :grinning: a BT meriam podstivo
14. feb 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla.......vsetkým krásneho Valentína :slight_smile:))))))) cmukyyyyyyyyyyyyyyyy
14. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a vcera bol kolký den??????
14. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka vcera bolo len 7 den od pregnylu a 5 dni od iui..takze nadej tam nieje .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zvedavost bola silnejsia
14. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Aj tebe krásneho Valentína,plný LASKY !!!!
Adamko a Šarlotka posluchaju ? Posielam cmučik obom !
Už sme zdravučké obe,tak je svet krajší... :wink:
14. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink:.......................ja zase expres rychlo :wink: :wink: :wink:
................dneska sme boli na dalsej poradni a maly uz ma 4410g a 56cm :wink:

@brmbolcek - aj tvoja cucoriedka je uz pekne velika a krasne okata :wink: :wink: :wink:
@orsulka - o spanku nemoze byt ani rec - maly nespi vo dne v noci :grinning: ..........a co tvoje kuriatka ? stihate ? :wink:
@fopardi - no ty si si to pekne zariadila - tak nech mas coskoro rucku zahojenu :fearful:
@cikyta - tak papriku nakupim a hviezdicka moze prist aupairkovat :wink:

14. feb 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby BT zvysuje aj utrogestan??
14. feb 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no vyskusali sme plavanie, pacilo sa mu velmi ale babyplavanie zaciname az v aprili lebo az vtedy otvaraju kurz
orsulik inac ako to zvladate ? adamko a šarlotka ako spinkavaju ? vyspite sa aspon trosicku a dobre papkaju ?
@tija28 oliverko rastie ako z vody,

14. feb 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Píše za mňa mamička lebo ja som ešte maličká. Narodila som sa 10.2.2011 o 17.20h, volám sa Melinda a mám 3270g a 54cm.
Včera nás pustili domov tak sa neskôr ešte ozvem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,vitaj medzi nami ,
prenádherná Helinka .
Bud vždy zdravá,bud vzdy krásna ,
princeznička malinká .

Dostala si krásne meno ,
Melindou ťa volajú ,
všetky tetky z Heliosu ,
na pozdrav ti mávajú !

Miluj vždycky svoju mamku ,
jej láska je nekonečná ,
ved si pre nu vytužená,
dcerenôčka výnimočná !

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik gratulujem
15. feb 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jej aka pekna basnicka.....ty mas basnicke crevo v sebe.. :wink:
15. feb 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
u nas slniecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

... mame obdobie svrbenia steklenia dasienok :wink: :wink: :wink: ale celkom sa to da :wink: :wink: :wink:

@orsulka- tak ako valentinske plienocky dopadli ? veru bezi to ........ akurat vcera som dalsiu varku vyradovala veciciek co je nam uz male , a veru je mi za kazdou luto co odkladam ako rastieme .....
@tija28- vy teda kvitnete ? ako v parci ? a co mama -tatino , ako si nazivaju ked si ty v parci , inak mate krasne miery :wink:
@melinda - super krasne miery - zelame vela vela zdravicka a kopec tepleho mliecka , ste uzasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vsetky ostatne zdravime a zelame pekny slnecny dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

@komarik blahoželam a prajem vela vela zdravička a Melinda nech pekne papa a spinka :dizzy_face:

@wolfskinka no Matejko je zlatý,najmä v tej parochni nema chybu :grinning:

@tija28 tak Teba teda obdivujem ako to stihaš maleho aj pracu...len sa držte pekne aj dalej :wink:

@orsulka orsulik,tak vidim,že ste ok a už ste si aj pekne zvykli,tak to je fajn ,ked dvojmaminka si aj pekne poupratuje :wink: ..no Adamko a Sarlotka asi pekne posluchaju :slight_smile:

a zdravim aj všetky ostatne helinky :slight_smile:
15. feb 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata... pekne vas vsetky zdravim...
mam na vas otazocku..ktorej z vas brali pre OPU krv na 3x..raz na gynde potom na hematologii a potom na internom???????????????... mne dnes na hematologii povedali ze sa tam objednava aj niekolko mesiacov vopred... ja som z toho normalne vedla..myslela som, ze gynekologicka mi moze zobrat krv pred OPU a dat na rozbor na vsetko na co potrebujem... neviem..poradite mi prosim vas?
15. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta, prekrásna básnička - hneď si ju dávam aj na facebook

ďakujeme dievčatá aj my prajeme všetkým a aj vašim miláčikom len to najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Nespominam si,žeby mi brali 3 krát po sebe.
Pred OPU v helíku,čo je normálne, na gynde asi skrz predoperačné na OPU a na hematologii maximálne až vtedy,ked som otehotnela,aj to len preto,že mám zlu krv,inak tam nie.
15. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja som myslela ze ma tam dnes na hematologii porazi ked mi oznamili ze sa tam objednava aj 3-5 mesiacov dopredu.... vsade som sa doteraz dcitala ze tie predoperacne vysetrenia co sa tyka krvicky mi mohla pokojne zobrat aj gyndoska..ale preco brat 1x krv a stravit na poliklinike 1den ked mozu mi brat krv na 3x..ze??? a samozrejme ze 3 dni mam v praci 2-3 hodinove meskanie... ja neviem kam to speje nase zdravotnictvo...
15. feb 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Nerozumiem,prečo ti kázali isť na hematologiu :unamused:
15. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik gatulujem..... malicka je prenadherna..iste ste pysni rodicia na svoje nadherne babatko...prajem vela zdravicka a sil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
pre tento pocit sa oplati zit a podstupovat vsetky tie peripetie.....
15. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok