• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@speranza1 Chodíš do Heliosu ?
15. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta neviem moja...a pritom som mala akoze po znamosti vybavenu gyndosku..ale ocividne ma "ma velmi rada".... zrejme s nou spolupracu velmi rychlo ukoncim.... :wink:
@cikyta hej ..dnes uz picham 3dipherelin
@komarik gratulujem mamina, Melinda je krásnučká. som šťastná, že si sa dočkala zaslúžiš si to. držkajte sa papa :wink:
15. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Hm. To mi je luto,že ťa takto naozaj zbytočne prehána gyndoška :angry:
15. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nevadi..co uz ..ja uz s tym nic nenarobim..len mi dnes trocha kvoli tomu povolili nervy..ale uz mi je lepsie :grinning: a mala siska sa ma ako?
15. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! Ja už som tu stooo rokov nebola! Dodatočne gratulujem Orsulke aj Komarikovi ku krásnym voňavým uzlíčkom a prajem veľa, veľa zdravíčka!
Včera som volala do Heliosu, takže niekedy začiatkom marca začíname druhý pokus. Snáď sa dostaneme trošku ďalej ako minule :confused:.

15. feb 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik gratulujem ku krásnemu dievčatku,nech ste zdravučkí a máte veľa mliečka :wink: ...zlatučká je Melinda :slight_smile:
15. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky :wink: :wink: :wink:
@komarik - gratulujem k melinde stastna maminka, hlavne nech ste obe zdravucke a mala nech pekne rastie :wink:
@surviver - ved to aj ja sa divim, ako to dokazem vsetko stihat, a to prave pracujem este na otvoreni dalsej, uz tretej prevadzky..........a aj tatino sa nezda, pomaha o 106 :wink: .........a co maly surviver ? ved ten uz ma krasny prvy rocik za sebou - ten cas pekne rychlo leti :wink: :wink: :wink:
wolfskinka - tak maly je vodny zivel, no pekne, ved vodicka je super :wink:
@cikyta - no ty sa fakt nezdas s tymi basnickami :wink:

...............ostatne pekne zdravim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 no maly surviver sa ma fajn :grinning: ,začina chodit a mysli si ,že už to vie :sweat_smile: ,no ide jak by šiel z krčmy a po par krokoch bum-bac,takže mame veselo :wink: ...no a držim palce nech sa prevadzkam dari :slight_smile:
15. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik gratulujem -Melinda je kraasna nech vam robi radosť a nech pekne rastie pribera a pekne spinka v noci :wink:
15. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik gratulujem malá je uplne nádherná :dizzy_face: dudlik väčší ako Mel.

@cikyta ty ako vždy super basnička :dizzy_face:
15. feb 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik VELKA GRATUACIA KONECNE SI SA DOCKALA PRAJEME VELA ZDRAVICKA STASTICKA A UZIVAJTE SI MELINDU ........ :grinning: :grinning: :grinning: POSIELAM PUSINKU K

@surviver to neni parochna ale baranica prababky
16. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik Velka gratulacia nech sa vam v zivote dari a Melindae vela zdravicka :wink: a je ozaj krasnucka :slight_smile:

@orsulka ahoj mojko dik ze si si na mna spomenula sem tam vas kuk ale neprispievam moc lebo ...vsak vies :frowning2:

inak strasne som sa potesila ked si prisla do mojej prace pozret a ze som videla male orsuliatka na zivo strasne krasnucka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a uzasne .
@tija28 aj ten tvoj Oliverko rastie ako zvody je tiez prekrasny :slight_smile:
@cikyta tiez ta zdravim a hlavne nasu princeznicku Sisi ta je uz velka :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik gratulujem nech ste zdravučké
17. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik velka gratulacia a vitam medzi nami Melindu....má krásne meno :slight_smile:)))
@cikyta ako vždy - nádherná basnička :slight_smile:)))))
18. feb 2011 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 aj ja som ťa rada videla Live, lebo fakt si dávno nebola....:slight_smile:))))
@tija28 ty si poriadny živel, že makas o 100 6!! a dalsia prevádzka...a je super že tatino pomaha.....aj ten nas sa velmi snaži, a hlavne sa tesi na vikendy že može by´t stále s drobcekmi...
my dnes ideme s Adamkom zas na krvičku - už 3x :angry: :angry: :angry: lebo v utorok mu vzali krv a nejak sa im zrazila, takže dnes zopakovať.....tak zas si asi porevem s nim...on vie tak krásne žalostne nariekať, že nemáte silu ho nechať lačkať.....ale aby mu tiekla z hlavičky krvička tak sa musi jedovať.......
18. feb 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto
Šarlotka si papá palček :slight_smile:)) a Adamko taaaky velký rastie :slight_smile:))))
18. feb 2011 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby ako sa mate???konecne je piatok vikend oddych alebo ma caka chata este som sa nerozhodla este 4 dni do testovania ..brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr katastrofa
18. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ... paani babuliatka su prenadherne :dizzy_face: :dizzy_face: .....uz sa budem modlit len aby som sa aj ja raz dockala zdraveho babatka... dufam, ze uz coskoro..ale ktovie..vseko je v Bozich rukach :slight_smile:
18. feb 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj moja.velmi su zlatucke detičky....
18. feb 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule :slight_smile:
@orsulka no užasne deturence,nech to Adamka dnes moc nebolka :wink: :dizzy_face:
@kiara15 ahoj dobre,že si aspon prišla kukuk spravit :slight_smile: ..a inak ako,dovolenka na leto už naplanovana?
18. feb 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves...tak sme to zvládli...aj malý bol uplne statočný........krvičku sme si hned boli zaniest na hematologiu a biochemiu, aby sa im zas nezrazila alebo čo........

@petuska123 držim palce na pozitivny vysledoček !!!!! tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face:
@surviver caves herečka...tak vy sa ako držkáte????? dufam, že zdravičko služi a ste v pohodke :wink:
18. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 treba veriť, určite sa dočkáte...je to to najkrajsie čo v živote je :slight_smile:)))
18. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dakujem orsulka.. ja som akurat v pripravnej faze a v ocakavani mrchy...no a potom uz zacinam so stimulkou
18. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka orsulik,tak my sa mame celkom fajn,maly začina chodit,tak zberame modrinky :wink: no a ja "rastiem do krásy" :grinning: ....niekedy je to tažke,ale šak vydržime,no nie, :slight_smile: :wink:
18. feb 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka orsulík,krásne detičky :slight_smile:
18. feb 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak držim palčeky,už by to chcelo nejaku novu tehulku,takže budeš naša pokračovatelka :dizzy_face:
18. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver dakujem ..si velmi mila :slight_smile: .... neviem ci sa to podari hned na prvom IVF... aj ked v tom pevne verim... tebe sa IVF podarilo hned na 1x?
18. feb 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik júj komarik, hurááááá , velké GRATULUJEM ti posielame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak predsa 10.2. ako ja pred rokom. želáme Tebe aj Melinduške vela zdravíčka a vela materského mliečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držte sa!
18. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok