• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dve emryjka jej vložili...a obe sa chytili...na dvojičky.......potom bola na kotnrole v Heliku myslim, že dnes...a Krajko jej povedal, že tam vidí len jedno, že to druhe sa jej vstrebalo......
ale nakoniec to jedno čo jej ostalo dobre uchytene sa samo rozdvojilo, a teraz čaká jednovaječne dvojičky!!!!!

fakt pravda ako niekto napisal, že inak by to boli trojičky..... :wink: :wink: :wink:
6. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija...čo hysteroskopia????? a kedy to chceš absolvovat???????
6. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus na 127strane. Aj ja som rada ze si naspet aj mne dlho trvalo kym som sa stym vyrovnala a to bolo prve?do terz n to myslim aj slzy mi vydu :frowning2:
6. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - diky....to je mila infoska.....a krasna infoska :wink: no zbinka je nepochybne v siedmom nebi - a opravnene :grinning:
6. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tijus vlozili jej dvoch svistou,jeden sa vstrebal a druhy sa podeleil na jednovajecne dvojcata :sweat_smile: :sweat_smile:
6. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite je.......je to čitatelne aj s jej pismenok :slight_smile:)))) ja by som bola v sedemsto sedemdesiatom siedmom nebi...aj keby bolo jedno !!! :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - ja sa uz len rozhodujem, ci to podstupim u hudeca, ci u krajkovica :wink: stale sa neviem rozhodnut ku komu mam ist..........ale istotne to chcem uz o mesiac podstupit :wink: pre svoju vnutornu istotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kiarka - dolezite je, ze si sa s tym nakoniec vyrovnala a ides dalej.........a slzicky su pri tom normalne, ja sice neslzym, zatial, ale ked sa nad tym zamyslim, pride mi to vtedy tak moc luto......taky blby pocit vtedy mam :grinning:
6. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka.......vieš čo???? to sa može kludne stať aj tebe.... :wink: :wink:
6. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - a vies co ???? kludne sa to moze stat aj Tebe s Tvojim malym snehuliacikom :wink:
6. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija...čo hysteroskopia????? este raz sa opytam.....
6. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija...ja by som sla k Hudecovi....v tomto sa mi vidi lepsi odbornik ...ale to je len moj názor.......
6. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, rada by som sa opýtala, či je dobré keď mi dr. povedala, že som mala vysokú sliznicu
6. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus ved prave ze to pride luto ale mne sa hned tlacia slzy do oci a nemozem sa upokojit
no orsul :grinning: :grinning: diky tijus,si mi to precitala z jazyka
a hlavne ma za sebou takychto zakrokov podstatne viac ako Krajko.aj vsemoznych komplikacii a obmien a pod.
6. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni.......vysoka sliznica je dobra........

mzuzka...... :grinning: :grinning: jasne...každej sa to može stať :grinning: :grinning:

kiari....ale bolo by dobre,aby si sa s tym zmierila...čo bolo bolo....... a pozerala len dopredu, ench ťa to už netrápi....lebo s tym aj tak nič neurobiš....ty už si teraz v poriadku a žiadne vyplavovanie nehrozi...takaže sa zameraj len a len na dalsie IVF....to bude už uplne OK_!!!!!!!!! :wink:
6. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este...on (Hudeca myslím) je stale vo "fachu" ak to možem takto nazvat a tie laparky robi stale.....ymslim, že Krajko to nerobi už skoro vobec, alebo velmi malo......
6. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul mas pravdu :slight_smile: a stym Hudecom tiez mozem potvrdit bol super snazi sa ako moze :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ,tak prave spustam hlasovaneie, kto je za hudeca, nech zdvihne obocie teraz, hovorim teraz, halo kiarka, neulievaj sa ,vidim. kto nie je s nami, je proti nam, takze tijus, u Hudeca si jednoznacne v lesom skalpely. :wink:
6. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky moc...............zajtra volam Hudecovi................snad ma coskoro zoberie :wink:

a kiarka - presne ako povedala orsul, takze sa zameraj pekne na dalsie ivf-ko a .......to bude uz uplne OK :wink:
6. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzi som tu a som za Hudeca :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ....................teraz uz len aby som mala tu hysteroskopiu uspesne za sebou a sup a sup........a hop :grinning:
6. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto kiari.vravela som dvihat obocie a ty dvihnes ruky a potom nemozes pismenkat :angry:
6. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne robili laparku pred mesiacom, teraz štvrtok som bola 15DC a šla som sa ukázať ku svojej dr., zistila mi, že ovulka u mňa prebehla a sliznica je pekne vysoko. Počula som, že niektoré baby po laparke hneď otehotneli, nemáte podobné skúsenosti?
6. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus a potom prideme do Trencina aj kocikovat spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni1 ano stava sa ze niektore otehotnejupo laparke takze mone je vsetko?
6. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som mozne :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čo je to hysteroskopia??????????????????????????? pytam sa už tretikrát a hádžete na mňa bobek!!!!!!!!!! vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕr´

mzuzka...možem dat to obočie už dole??? nejak mi to naťahuje kožu :grinning: :grinning:

soni...ked je sliznica vysoko, može tam by uchytene emryjko......je dobre ked je vysko, potom nehrozi menzes.... možes byxt tehotna uplne v pohode....po laparke sa to stava, že hned može žena ostať tehotna....
ja podobne skusenosti nemam...mne sa to po laparke nepodarilo...
6. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija ahojček,rada ťa tu vidím,táto témička očividne ožila... :wink:

chcem ti len povedať,že dnes som bola u Hudeca a on ide od stredy na dovolenku skoro do konca mesiaca,zajtra bude iba v nemocnici,na ambulancii nie....neviem aké máš číslo,ja len tak pre úplnosť....a v Helíku laparky určite nerobia,len tú hysteroskpiu,no je zbytočné ti ísť najprv na hystero a potom na laparku,lebo pri laparke sa to robí spolu pod jednou narkozou... :wink:
6. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - a potom na striedacku aj v Prievidzi, dobre ?

orsul - myslim, ze hysteroskopia je, ze Ti pozru nielen vajcovody, ale aj maternicu, a ked tam mas nejaky problem, hned Ti to aj odstrania :wink: mne vravel hudec, ze jedna zena uz bola niekolko krat na neuspesnych ivf-kach, a pritom vsetko sa javilo byt v poriadku a nakoniec mala vraj nejaky myom na maternici a ked ho odstranil, hned otehotnela :wink: .......takze tolko odo mna :slight_smile:

baby musim uz utekat,...............ideme zurovat, pit, bavit sa.............tak papa zajtra :grinning: a pekny vecer :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok