Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😃 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂
soni1
6. júl 2009
hysteroskopia je, že ti pozrú maternicu
kiara15
6. júl 2009
lucul ajoj mas uuplnu pravdu 🙂 🙂

orsul stym obocim si ma tak rozosmiala az mi stychy skacu tak opatrne stymi srandickami 😃 😃 😃 😃
orsulka
6. júl 2009
tak dakujem pekne....to mi nikdy nrobili...a myom mam...to viem ja, aj Hudec, aj Krajko...a vraj ten problem nerobi!!!!!!

tija...oekyn žuuuur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa pa pa
mzuzka
6. júl 2009
orsul -jasne moja, kludne ho spusti, uz sme ju donutili. 🙂

hned je to tu zivsie, stara dobra zostava a hned nestiham palce na klavesy ukladat
orsulka
6. júl 2009
kiara................ 😃 sorryyyyyyyyyy 😃 😃 😃
no...a mzuzka nič nepise.......ale už to bolo nepríjemne, tak som prestala 😃 😃 😃
lucula73
6. júl 2009
orsul - hysteroskopia je taká operáciampri ktorej sa pozerá zospodu len vnútro maternice,nereže sa proi tom brucho....aby sa pozrelo,či je vnútri všetko ok,ale len v maternici po vajcovody,viac neuvidia... 😉 stačí mojko???
orsulka
6. júl 2009
presne tak...............tešim sa....🙂)))))))))
aj moj spozornel, že čo tolko pisem.....že som davno takto nepisala 😃 😃 😃
orsulka
6. júl 2009
lucula...stači...dakujem.........ale inak - trikrát som sa musela pytať?????? 😃 😃 😃 a potom mi tri odpisu a vysvetlia 😃 😃 😃
lucula73
6. júl 2009
orsul veď žasnem,čo tu robiš???? 😃 😃
mzuzka
6. júl 2009
este si mu nezradila, ze si kupila datla?
orsulka
6. júl 2009
lucula..... 😃 😃 😃
a ty s tym malinkym??????? nemali by ste už spinkat???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

inak PRievidza dnes večer jasne vyhráva 😉 😉 😉 😉
chorale
6. júl 2009
baby čo na večer druhý dych chytáte?
orsulka
6. júl 2009
mzuzka.......... 😃 😃 😃 nieeeeeeee nezradila 😃 😃 😃
orsulka
6. júl 2009
chorale...tak kedy budeš mat ten odber???? už vieš???? =-)
lucula73
6. júl 2009
no veru,PD sa snaží....................janula,kde si?????
ja som spapala dnes už tri razy,tak teraz trošku zbieram infošky.... 😃 a som rada že ste tu babenky zlaté 🙂
mzuzka
6. júl 2009
tak konecne sa to rozprudilo a uz ich odhanaj
lucula73
6. júl 2009
spapala - malo byť spala...hoci aj to je pravda,nie celkom však lebo som papala aj 10 razy 😃
kiara15
6. júl 2009
orsul le aspon som sa konecne schuti zasmiala 😃 😃 😃

veru takto zivo tu uz davno nebolo PD take stretko zase? 🙂
mzuzka
6. júl 2009
joj a ja aka som stastna, ze sa to rozbehlo, dnes uz aj depka hnusna okolo mna kruzila chvilami
lucula73
6. júl 2009
orsul - ty nečítaš všetko!!!!!!!!!!!chorale má vo štvrtok OPU 😉 😃
orsulka
6. júl 2009
kiari...tak to som rada, že si sa pobavila..... 😃 😃 ale vyprovokovala to mzuzka.... 😃 😃
lucula73
6. júl 2009
zuzka - však prídi na otočku - pojdeš na krvičku,sono,pokecáme a hneď ti bude ľahšie.... 🙂
orsulka
6. júl 2009
lucula...ale citala som.....len som ju chcela skontrolovať, že či náhodou nezabudla!!!! 😃 😃

este ste sa jej asi tiež 3x pytali, že ako ide na OPU, ked nema doma manžela...a tušim ani raz neodpovedala.... 😉 😉
orsulka
6. júl 2009
ano zuzka...pridi................. 🙂 🙂 keby to tak slo...vsak??? ale ten august to isti......len ja akurat neviem, či tu prave tie dva posledne augustove tyzdne budem.....ale myslim, že ťa tu stihnem..... 😉
kiara15
6. júl 2009
orsul a kde sa chystas? 🙂 🙂 🙂
orsulka
6. júl 2009
babule...ved ako fajne tu......ale ja už končim...a vypinam PC.....tak trosku už musim....

LUBIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak zajtra...cmuuuuuuuuuuuuuuk...dobru noc, a sladke sničky.... 😉 😉 😉
kiara15
6. júl 2009
orsul paaaaaa 😞 pekne snicky :-N
mzuzka
6. júl 2009
dobruu orsul,krasne snicky,zajtra tesiiime
mzuzka
6. júl 2009
ja idem zobudit mm do prace, nakrmit ho, hadam tu este niekto bude ,ked sa vratim,zatial ahojkyyy
chorale
6. júl 2009
diky lucul 😉
nejako mi to štrajkovalo vôbec ma nechcelo posúvať na koniec a nedala sa mi napísať ani čiarka.