• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
orsul - :frowning2: mne sa to stalo pred mesiacom,odišla mi kolegynka a spriaznená duša,ja som si aj poplakala veru
7. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul..........vcera ked mi to povedala, som sa jednoducho neubranila slzam...same tiekli :cry: :cry:
7. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok idem na krv na tehu test a sono. To bude 14 den od KET.

Luci ten krčok by mal byť cca 3 cm.
Tehu som (aspon dúfam ž je tam kde to má byť) len či to vydrží
7. júl 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula - len aby nakoniec aj dve neboli!!!
7. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie, tie testy tak rýchlo netmavnú, a nemajú ani na ten tvoj.
7. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula no budem silno drzat palce, nech to tu zase niekto nastartuje
7. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :grinning: :grinning: :grinning:

janula - super povzbudenie hned zranka - supeeeeer :wink:

lucul - kukam a Ty uz mas krasnych 8tt za sebou, juuuuuuj ako ten cas leti :wink:

wolfi - ahoj, aj Ty si mi moc velmi vela chybala :slight_smile:

orsul - vcerajsi zurik dopadol suprovooooooooo....................aj hlava teraz boli :grinning: :grinning: :grinning:

ostatne cavecte :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tijus..... :wink:
tak to je ina sila žurovať cez týžden :grinning: :grinning: asi by som nezvladla ist ranoi do prace :slight_smile:)))))))
7. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - ved ja nepracujem, tak ja mam vlastne vikend kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte,vidim ze sa to vratilo do starych dobrych kolaji a najskor treba docitavat pol hodinky az potom pismenkat.

janulkaa - huraaaaaaaaaaaa,konecne niekto prelomil lady. uzasne, gratulujem.

orsul, vari ta niaky blbec dokaze rozhadzat? smej sa mu do ksixtu, a tes sa ako peni, lebo to urobi on

tijus,rada ta vidim

lucul,kamka vsetky som rada ze vas mam

kiara nedrichmi, vstavaj
7. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko dievčatá,
Kamka, myslím, že laparky nerobia v Helíku preto, lebo tam sa špecializujú len na 1dňové zákroky a laparka si vyžaduje myslím dlhšiu hospitalizáciu.
A kyrety tam robia bežne, takže by som určite neváhala, už len kvôli tej narkoze, po tej v helíku mi nikdy nebýva zle, zato po tej v nemocnici blééééé :frowning2: .

MZuzka, som čítala, že ti zvýšil decapeptyl, ešte je to aktuálne?
Tak ešte 2 kúsky by som potrebovala.
7. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jajulaa, ja by som ti ich veru kludne dala, ale neviem odkial si.ak si z okolia PD v pohode, napisem ti do IP tel maminy a dohodnete sa, pojdes si ich zobrat. ale ak nie, tak ti ich nemam ako poslat,lebo ja som v UK a nechcem aby to posielala mamina, aby nedoslo k niakemu nedorozumeniu, ja uz mam takych starsich svokrovcov. a ja pridem az posledne 2 aug.tyzdne.
7. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dufam,ze sa ku vam mozem pridat. janula aj ja idem na krv.test ale az v utorok a tieto dni su na nevydrzanie v ktory den si si robila test? no ja sa na ten krcok nespolieham-lebo to vlastne ani neviem odhadnut. a aj ta nieco boli? pekny den vam vsetkym prajem
7. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj nika medzi nami.
7. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, mne by to stačilo asi aj stačilo v tom auguste, mám 12 ks a nezvyknem dlhšie stimulovať, to len fakt ako "zicher". Takže by sme sa potom dohodli.
orsuuuul kde si zmizla?
už som tu....ale riešili sme tu veci...v praci.....
7. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta kiara fakt este spi...dcera ma prázdniny, tak vylihuju!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello krasky,

ja som nalozila masko na veceru, dala chladit vinko - dnes mame druhe vyrocie svadby, tak bude dufam pohodicka :wink:

doprcic, nemam odvahu testovat :sweat_smile:
7. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, pred rokom som od manzela dostala orchideu, ktora asi v septembri odkvitla a dnes rano sa jej otvoril prvy pucik, to je sranda, ze???
7. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka............................. ale ten darček....že aký by bol krásny???????????????? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to by bol, ale pre istotu nemam doma ziadny test :confused:
7. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ja idem obedik varit.............dneska sa u nas podava vyprazana ryba v trojobale s ryzou.......a este idem upiect taky fajnovy pernicek, mnamkovyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: ......tak sa nateraz odporucam :wink:

..............a inak som volala uz s hudecom, takze v auguste to prideeeeee :slight_smile: bojim, bojim, bojimmmm zase :wink:
7. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tymi vyrociami, my mame 17.3. den zoznamenia a ak to dopadne ako ma, tak by som mala termin so svostami 21.3.
co by bol tiez dobry darcek :wink:
7. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus!!!!!! tak super..........zas kročik vpred....a nech sa obedik vydarí......aj perniček :wink:

mzuzka...... :slight_smile:
7. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme svistami :grinning:
7. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - to cakanie je pekne nah...o, ze???
7. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka....no...keby si tam pridala zase "k"...tak by to mohlo byt "skvostami"....aj to je pekne.nie????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak veru s tebou hrat scrable by bol celkom dobry suboj :grinning:

katarinka ano, je to onervy,ale mame konika a ten nam pomoze sa odreagovat a mysliet pozitivne, hlvne ked citas tie krasne zazraky ako domcek, lucul ,zbinka. je to uzasny pocit a nadej pre vsetky,co prestavali verit

a preto - dens je skvelyy den a ja odpalim to na mesiaac .....
7. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok