Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😃 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂
orsulka
7. júl 2009
katarinka........ tak si si radsej pre istotu ten test nekupila?????????????????? 😃 😃
katarina33
7. júl 2009
orsul - najblizsia lekaren je odo mna cca 5 km, ja to asi vydrzim 😃
orsulka
7. júl 2009
mzuzka...........tu pesničku poznáááááááááááááááááám............
a už si ju možem spievať aj ja....že dnes je skvelý den 🙂 🙂
mzuzka
7. júl 2009
inak baby, mm si dal kupit poza moj chrbat knizku dennik tehotneho muza. no poviem vam, fakt zaujimava knizka ale co je najkrajsie, ze ja za 8 rokov prvy krat v zivote vidim mojho mm citat knihu 🙂
wolfskinka
7. júl 2009
tijkaq .. no chybala chybala ale si ma zabudla .... 😃 no co uz prepacim ti to
komarik
7. júl 2009
dobré ránko alebo dobrý deň?
Nejak to mám teraz popletené.

Lucul, gratulujem som šťastná aj za teba a dík za info. Ja som sa dnes ráno dosť vystrašila lebo som mala taký žltý výtok. Hneď som si prasla utrogestan a dúfam že to nič neznamená. Určite budem celý deň behať na Wc ako šialená a kontrolovať čo sa deje. Ale do štvrtku to musíme vydržať a v piatok nabehnem do helíku. Začína mi už zo všetkého toho rozmýšľania či je všetko v poriadku poriadne hrabať.
orsulka
7. júl 2009
mzuzka......tak vy obaja si potajme objednávate veci... 😃 😃 😃 niekto cummliky a pasy do auta...niekto knižku 😃 😃 😃

katarinka......a co auto??????????????? autobus????????????? vlak??????????lietadlo?????????????prechádzka???????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
a inak, kedy by si mala ist na kontrolu???????
lucula73
7. júl 2009
tijka - no a čo ti povedal ten doktorko náš zlatý?nepýtal sa odkiaľ máš číslo????včera sme sa s kiarou akurát

bavili,že keby si mu povedal,že ti ho odporúčajú orsul,kiara,lucula ,janula samozrejme našimi menami/....tak odpadne na riť 😃

kiara vstávaj,veď sme zase tak dlho nekvákali,aby si teraz vylihovala!!! 😃

katarinka - to je určite dobré znamenie,bude ešte jeden darček k vášmu výročiu dnešnému... 😉

jajula - ja mám doma tri krabice dakapeptylu,takže kludne ti dám,ak budeš potrebovať,ozvi sa!menopur si zatiaľ nechávam,ale tých pár dekáčov mi nebude chýbať..
mzuzka
7. júl 2009
ja tu vyuzivam prevazne zasielkove sluzby,objednam si cez net a cakam postara 😃 😃
inak s tym mojim kupovanim, teraz nebudem kupovat vybavu dvojmo ale stvormo. kedze budem pendlovat SR UK ,tak nebudem predsa zo sebou vlacit kamion, tak musim cosi i na slovensko. potes penazenka nasa 😃
katarina33
7. júl 2009
no, lietadlom by to bolo najlepsie 😉
jasne, ze nie je problem dopravit sa tam, ale my to vydrzime 🙂
na kontrolu ideme v pondelok 😃

akurat hovorili na ta3, ze idu vymysliet lietadlo, kde budu ludia postojacky, aby sa ich tam zmestilo viac, budu priviazani o barovy pult 😉
orsulka
7. júl 2009
komarik.....no vitaj dovolenkarka!!! .-)))))))))))))))))))) hlavne nestresuj...nestresuj... 😉 😉 😉
jasne, že je vsetko v poriadku.............. 🙂
orsulka
7. júl 2009
katarinka..... 😃 😃 😃 😃 stojakove lietadlo 😃 😃 😃
ale zas pravda....dnes si užijete vzročie...a v pondelok možte zas oslavovať .-))))))))))))))))))))))

mzuzka.............tak podte len na Slovensko..... 😃 😃 😃 😃 😃
mzuzka
7. júl 2009
tak take lietadlo by moj mm privital. on chudak tak trpi, celu cestu ma kolena zarazene v sedacke pred sebou, pretoze tam je priestor tak na moje labky o pol metra kratsie ako su jeho. a este k tomu prave barovy pult, myslim, ze im pojde pomoct s vyvojom 😃 😃
orsulka
7. júl 2009
😃 😃 😃 😃
mzuzka
7. júl 2009
orsul, aj by som brala, veru,ale musim pockat kym synak dostuduje, zo slovenskeho platu mu veru angl.college nezaplatime 😞 dali sme sa na boj, musime bojovat.
lucula73
7. júl 2009
katarinka - a kedy by si mala dostať mršku,keby prišla?ale veď ona určite nepríde.....nechce sa ti prejsť v rámci liečebného programu?veď pohyb potrebujete obaja...
lucula73
7. júl 2009
zuzi - a tí tvoji svišti tatranskí sa akože narodia v Anglicku?????to hádam nie... 😃
mzuzka
7. júl 2009
ako sa ju snazite nenapadne dotlacit do toho testu vy betarky. ja ju tu potichu obdivujem, ako dokaze byt statocna a netestovat a vy ju len navadzate :-N
orsulka
7. júl 2009
lucula....a prečo by sa nemohli aj tam????????? ved tam aj pracuje, je tam aj poistena...tak nech berie odtial aj matersku...!! 😃 😃 😃 asi bude aj tak trosku ina ako ta na Slovesnku 😉
katarina33
7. júl 2009
dnes som 28 dc, a cyklus mam nepravidelny, takze ani srnka netusi, kedy by mrska prisla 😉
vy ma tak lakate na ten test, ze.......
mzuzka
7. júl 2009
ano lucul, planujem rodit tu, do vody. ak bude vsetko OK. mala by som rodit cisarskym, ale chcela by som konecne vidiet svoje deti ako prva a hned.
katarina33
7. júl 2009
baby, neviete nahodou ako sa vola priezviskom cca 40 rocna embryologicka, menom Tatiana, velmi prijemna zena??
mzuzka
7. júl 2009
ano materska je 9 mesiacov 100 percent platu. ale potom dost. a potom si dam ziadost na slovensku do 3 rokov rodicovsky. aspon sa mi zaplatia poistky a stavebko.
lucula73
7. júl 2009
orsul - ale len 9 mesiacov zase!!a tu tri ročky.... 😉
no ja som srandovala,jasné...nejaký Jim a Jam..... 😃 to sú novodobí Lolek a Bolek...fakt..tie isté rozrpávky ako keď sme boli malí my ,len sa tí chlapci volajú modernejšie
wolfskinka
7. júl 2009
komarik ... ziadne stresy to babetku nepomoze ....
mzuzka
7. júl 2009
katarinka ja mam v papieroch len priezvisko mojej Kosaristanova, ale neviem ci je to ta co myslis.
komarik
7. júl 2009
no wolfi, práve som bola kuknúť na WC a zatiaľ to je čisté. Budem sa snažiť nestresovať. 😉
orsulka
7. júl 2009
katarinka...tak to netusim, ako sa vola.....

lucul.....ved potom som to myslela, že bude pokračovat tu...do troch rokov...to je jasne 😉 😉 😉
katarina33
7. júl 2009
idem robit obedik, lebo tu zhnijem pri tom pc 😉
zatial cauko 🙂
komarik
7. júl 2009
mzuzka, tak to si si dobre vymyslela s tou materskou. Treba využiť všetko čo sa dá.

Začni písať odpoveď...

Odošli