• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
druhááááááááá. to bola za noc. po týždni muž doma a tak hrozne celú noc chrápal že som sa nič nevyspala. ak bude dnes v tom pokračovať tak prejdeme na oddelené spálne :grinning:
13. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorale .. no u nas to tiez niekedy funguje na oddelene spalne ... niekedy vydava take pazvuky z eho vyhodim spat dop obyvacky .... hrozne
13. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš najhoršie je že človek sa na neho teší a nakoniec sa pri ňom vôbec nevyspí. iba som cuckala stále, alebo ho škrabkala a dookola.a teraz ešte spí a myslíš že chrápe?figu iba tíško odfukuje.idem sa naraňajkovať ale prídem.
13. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Ja len na skok. Wolfi, ako pokračujete? Pošli aspoň mailik, som ti aj písala a nič. Ja ešte stále nestíham (to bude tým letom), ale už sa polepším, sľubujem. Myslím na teba (vás) stále :wink: .
Pekný deň všetkým, už zas letím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ahoj mame pokazeny pc .... teraz mi posielaj prosim ta do roboty dik ale napisem ti mailik
13. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja uz som doma, dufam ze ste sa pekne vyhajali, ja si idem pohajat teraz.

tijus, ja chodim od stredy do roboty, a v celku v pohode. nemam namahavu robotu, takze sa da.a dufam ze do materskej sa bude dat v pohode robit so svistami. po prve to bude znamenie, ze je vsetko OK a po druhe, ja mam marodku platenu 10dni v roku a dost. viac ani fuka,takze by to bolo joooj veru na odrete usi.

prajem vam krasy den vsetkym.
13. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a ja že sa na mňa hneváš - ale to je fakt, nepísala som ti na mail do roboty...ale napravím, len čo bude trochu času. preto ťa darmo pozerám večer na skype :sweat_smile:
mzuska, tak sa držkaj, teda všetky :wink:
13. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi poslala som ti mail a preco by som sa mala na teba hnevat to co ta napadlo za kravinu ???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka teraz by si to s tymi nocnymi nemala prehanat
13. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .tak este nam nepovedia co je to az v auguste tak este si pockate ako aj my.
13. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kuspi tak to malvo riadne napina :grinning: co bolo zle ulozene a nebolo vidno?ale dolezite je nech to je co chce len nech je to ok no nie? :wink:
13. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetko je donre.len tie bolesti obcas uz aj kopne.a poriadne .pocuvame ho cez stetoskop.
13. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko kuspi...ty uz nam ani nenapises ako sa mas?
13. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit ahoj .. no v auguste uz budes vediet ... a uz mate mena ?
13. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem presne ,ale asi Branko a Svetlanka
13. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlanka .. to je take malo zname meno a ako ju budete volat ?
13. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem velmi som este nerozmyslala.este sme mali aj viacej tak neviem aj Marcelka sa nam paci.najskor chceme zistit co to bude a co znamenaju tie mena..
13. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... no som zvedava aj ja co to bude
13. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja velmi,ale ak sa nebude chciet ukazat necham to tak.vsetko kupujem neutral aj co mam veci domka dnes ma muz odfoti a potom dam na net aj veci co mam kupene pre babo.len kocik este neviem aky chcem
13. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa zistuje hemofilia ??? neviem ci mi robili tie vysetrenia
13. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Wolfskinka hemofila typu A je dedične ochorenie a ženy su len prenašačky,čiže to možu preniest do dalsej generacie,ale len chlapci by ochoreli. Zistuje sa to,že by si to mala uvedene v rodinnej anamneze,a zvyšenou krvacavostou.Je tam nedostatok Zražacieho faktora 8 v krvi,takže sa to da zistit z krvnych testov...
13. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to nemam urcite
13. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,tiež nemusiš mat všetko :wink: Ale nie,to by si vedela už ovela skor,že take niečo mate v rodine...
13. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som zistila, ze mam dnes posledny termin na skusku. takze ak nahodou nespravim, tak opakujem semester :angry: 2 som uz presvihla, som na to zabudla :confounded:
drzte palecky, hadam tam nieco vypotim
13. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka tak držim palce,teraz ste na to traja,tak isto "niečo vypotite" :wink:
13. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surviver ... ved to tiez nemusim mat vsetko to mas pravdu .. mne by stacilo jedno babenko zdravucke vonavucke .... ale som nenarocna co ?
13. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky...idem sa spýtať, kedysi niektorá spomínala, že krajko ide mať v lete dovolenku...nepamätá si niektorá presný termín ??
13. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,nemyslim si,že si naročna,no to by bol asi najkrajši darček pre vsetky snažilky....ale ked preliečiš boreliozu,tak....ale to ukaže až čas
13. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka drrrrrziiiiimeeeeee palceky
13. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survover presne to ukaze cas ...
13. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok