• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Ahojte, co nove kuspi co sa stalo? :confused:
13. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek prosim ta ty si normalne brala proveru a potom pichala decapeptyl a otehotnela si ??? chcem sa na to len tak informovat
13. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano wolfi normalne som to zula a potom pichala a otehotnela neviem ci to niekdy pochopim ale stalo sa... :sweat_smile:
13. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten decapeptyl a provera mu nemohli ublizit, co ti na to povedal krajko ?
13. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......... :wink:
13. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulienka kde si sa mi flakala ?
13. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj orsulka,asi maš dnes vela prace,ale už sa pomaly bliži čas ist domkov :wink:
13. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.....tak mam dva dni na prebratie prace od kolegyne, čo odchádza.....poviem mám, momentálne mám z toho taký gulas!!!!!! tak ale snažim sa........ nestiham nic...!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam z toho zaludocnu nervozitu, z toho ma nasledne boli aj hlava aj celkovo mi je na grc....
už som stala aj na WC, že čo........ale nasťastie ešte nic......
13. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie mimi je zial uplne v poriadku riasila som to hned ci mu tie hormony nemozu ublyzit. Obaja aj Gatova aj Krajko neskor aj moj gyn potvrdili ze NIE.
Absolvovala som aj morfologicky UVZ a vstko je uplne ok.
13. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surviver no ja este 2 hodiny :frowning2:
13. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello krasky,

tak my oficialne vylepsujeme statistiku uspesnosti 1. IVF :grinning:
este som z toho naprasky, ale nejako to predycham :wink:
13. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina ............. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm no ty si teda sokla .. tak za posledny tyzden 4 tehulky, no krajko moze skakat od radosti ... nemas fotku zo sona ?
13. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. domcek som to nepochopila. preco ''mimi je zial v poriadku'' ?
skusku mam nakoniec zajtra rano, dnes sme mali llen pripravu a pokec o priebehu :unamused:
orsul stratena, nevyhovaraj sa na kolegynu, dospavala si opicu z akcosky na plazku, priznaj sa.
vsetky ahojteeee, idem si este pospat.
13. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati gratulujem superrr. :slight_smile:
13. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka domcek chcela napisat zatial .. ale jej to uslo .... bez at,

baby kurnik ved dnes tu pisu len same tehulky surviver, domcek, katarina

orsulik kamka no kde ste ?
13. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuska soooooriiiii ja som kaca ty koky.
No aspon vidite ze z tych hormonov aj pismenka vynechavam hihihih
13. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem (e) :grinning:

fotecku mam, v spalni pri posteli, malu fazulku, o dva tyzdne ideme zistit, ci nam funguje srdiecko, gatova mi neodporucila ist este do prace, takze este minimalne dva tyzdne budeme lenosit doma. mam v bruchu nejaku vodu, co tam nema co robit a z toho ma vraj boli to brucho, ale malo by to prejst. inak, ja nemam ziadny tehotensky priznak :confused:
ideme trosku na cerstvy vzduch, tak zatial papa :grinning:
13. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina ... no len pekne doma oddychuj, drzim palce aby voda sa vyparila a bolo o 2 tyzdne srdiecko, uz si viem predstavit aka bola gatova vyskerena od ucha k uchu
13. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - pride ten spravny cas, uvidis, ja som uz tiez nedufala....
psychika robi divy....
13. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka dovolenku má krajko od 27.7. do pol augusta. aspoň tak má vraj naplánovanú a že on to niekedy zvykne aj zmeniť.
13. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina .. ved to pride ten spravny cas .. len uz mam dojem ze uz cakam vecnost ....
13. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dnes lucim .... papa a majte sa tu pekne a zajtra som tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na modrom koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konečne na skok som tu musela som isť na gyndu mam predsa nejaky zapal aidem zavarať marhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: katarinka super gratulujem :sweat_smile: Tijuška moja kde si ? jaj ato kalinichta je po Grecky dobru noc aKatynku kde mame?
13. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tu som, teraz som pribehla, zatial na chvilocku, este mam nejake papiere a ked dobehnem domkov, este sa vam povenujem

katarinka supeeeeeeeeeer, tak poposielaj tehuvitusiky, nech mame na september dost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka veeelka gratulaaacia len sa to tu hemzi tehulkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len tak dalej :wink:
mzuzi tak zajtra na teba myslim papa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme, tehulkovske virusiky urcite posleme, ale az ked to bude vsetko tutti-frutti, cierne na bielom :grinning:
13. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka tak to odteba bude povinost posielat tehu virsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a tak ma teraz napadlo. kto mi pošle tehuvírusíky ved ja ich teraz tak potrebujem :fearful:
13. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tttttttvvvvvvvvvvttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttttttt
13. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok