• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
a inak......PRIEVIDŽZANKY...tak kurnik kde ste????? kiara, lucula, janula....?????? čo toto je??? sa nebavime, ci čo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul bojim bojim :grinning: :grinning: :grinning: ale nemohla som dcera este dospavala vcerajsiu opicu spravila skusky na vodicak tak sme sa vytesovali tak preto tak neskoro :sweat_smile: :sweat_smile:

inak vsetkym pekny den :slight_smile:
15. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porada skoncila .... idem na obed ...
15. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik baby co spite ....
15. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,
idem vas aspon pozdravit a povedat,ze "drobec" je uz na svete...pomaly si doma zvykame na novy zivot... :slight_smile:
Ked sa bude dat, napisem viac...drzte sa, dievcata...dufam,ze mi potom zreferujete novinky... :dizzy_face:
Pekny den... :wink:
15. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá že hej...

inak čaute žienky...
15. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepu-srdečne ti gratulujem k Matúškovi a želám hlavne hodne zdravíčka !!!! (Hod foto)
15. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepu-tak stihla si to v MT? Ci ZA?
15. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papu no ahoj mamina a fotecky su kde ????
15. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, mam otazku: vysiel niektorej z vas pozitivny test napriek tomu, ze ste po transfere krvacali???
15. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka-IP
15. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkapoivf ... to je individualne ... su tu kocky ktore spinili po transfere par dni a to preto ze sa babetko uhniezdovalo, ak mas pozitivny test tak je to super
15. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfskinka - ja som si test nerobila, mame ist az 20 a testovat sa teraz sa mi zda byt skoro, neviem, mas s tym nejake skusenosti?
15. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam a dost co konretne chces vediet po ET alebo KETe test ukaze niektorym babam uz na 7den po transfere vacsinou z mojich skusenosti, ktora ma 10den // tak je tehulka ... a vacsinou tie co ten 10 den maju iba / tak nie su tehulky ... aj ked na krv sa chodi az 14den po transfere ale to je moje asobna skusenost za tie roky co sa v tom pohybujem
15. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mozno skusim, potom dam vediet :wink:
15. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale neber to ako ze to tak naozaj je ... opakujem to je moja skusenost, nie ze potom budes sklamana a budes sa trapit a moze to poskodit babetku ... jasneze daj vediet

a kedy to chces uskutocnit ?
15. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak doma som ja už...huráááááááááááááá...som tu zabdnená so žaluziami, nech ani lučik neprejde dnu, lebo sa tu uvarim...vonku hic jak hovado!!!!!! o 19,30 vraj cvicenie.....taký ten aerobic....som v rozpoložení že či isť alebo nie, lebo tam chodi aj vela žien a bude tam velmi horuco.....ale zas,aspon čo to vypotim.....aj navyse....

vcera ked som tam vosla, tak som sa potila pri druhom nadychu a to som este necvičila :grinning: :grinning: :grinning:

katka.....ked som krvacala, potom som si nikdy už test neurobila.......a načo , len som oabsolvovala kontrolu v Heliku....lebo to sa musi.... :wink:
15. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmmmmm...také teplo, že ani do klavesnice sa asi nechce ťukať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikomu :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtre babenky ako sa mi tu mate????? aj u vas tak teplo,,,ja idem odpadnut, neda sa ani zit,,,,,krasny dnik zelam vsetkym
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá :wink: všetky vás zdravím, neviem ako ste na tom, lebo mám nepojazdný počítač...akonáhle ho spojazdníme, tak k vám prídem...máme sa s Kubkom ok, váži už 451 g :sunglasses: napriek tomu, že som pribrala zatiaľ 1 kg :unamused: ...držkám vám všetkým pästičky čo stimulujete a čakáte na výsledok..
ciky malá Silvinka je prekráááásna fakt a rastie ako z vody :sweat_smile:
15. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čau maska, že sa aj ozveš. Veľmi ma teší že sa vám tak darí a ten čas neskutočne letí. Držíme palce.

zbinka, ja tiež teplo znášam veľmi ťažko. Vždy som milovala horúčavy a teraz som z nich na mraky. Kedy ideš na kontrolu a ako sa máte?

Orsul, ja by som cvičiť nešla ale nechcem ťa pokúšať. :grinning:
15. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Maska ahoj.............mojko! :slight_smile:
Tak jeden klbik máme OK,druhý furt na prd.Takže naširoko balíme další mesiac.Hrozne sa jej už šuška parí v tom!
No a členky su len mierne zlepšené,takže cvičiť cvičiť cvičiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O mesiac kontrola.Uf...
15. júl 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka......no super, v každom prípade to hodnotím ako zlepšenie!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ked malej nezávidím v tomto teple byť takto nababušená...ja by som najradsej chodila holá keby sa dalo :grinning: :grinning: :grinning:

maska...tebe tokrásne nabieha tie tt :slight_smile: :slight_smile: dufam, že čoskoro budes mat aj pocitať, abudeš posielat virusiky :grinning: :grinning:

komarik.... nepokušaš ma.....ale idem .-))))) už som zbalena aj oblečena, ale mám čas, tak vas idem kukať na konika....pridem a čo vidím...konečne jedna MAMINA a dve TEHULKY :grinning: :grinning: jednoducho konečne "plodná tema" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, to je síce pomalé ale jasné zlepšenie. Len tak ďalej, nenadarmo sa hovorí že pomaly ďalej zájdeš. Posielam Silvinke božtek na líčko. :dizzy_face:

orsulka, ta teda docvičenia :grinning:
15. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som nazad od dokiho, zajtra sono. uf. ani som neverila, ze to pojde hladko. doktorka sa vytesovala, ze uz cakala kedy pridem a ci to vyslo. ked sme to takto latali platali, tie 'vymysli slovenskych doktorov' ,ze aspon nech to stalo zato. no a ked som jej povedala, ze som mala vcera bolesti, tak ziadne cakanie na 12tt, na scan pojdes zajtra, ja to vybavim. skoro mi vyrazilo dych. no, tak zaajtra uvidim svistov :slight_smile: :dizzy_face:

poradila mi take nove lieky, mam si objednat a setrit sa. dokonca mi dala papier do roboty, ze sa nesmiem namahat. fu, to tu teda vobec nebyva.
15. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzi tak super normalne zajtra cakam co mi oznamis som strasne zvedava ci su dvaja? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maska ahoj ale to uteka ze 23tt super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helinky krasne snicky :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
15. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno prajem všetkým
16. júl 2009 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko sa praje všetkým :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

mzuzka...to je super, že máš takú uvedomelú dokynu, že sa o teba tak pekne stará, aspoň máš o starosť menej, či bude všetko v poriadku...a potom daj vedieť, ako malí vyzerajú :wink:

orsul...ťa teda neskutočne obdivujem, v tomto teple sa ešte niekde aj dobrovoľne potiť :fearful: ...ja som inak tiež nad tou zumbou premýšľala, že zájdem tam s katy...ale jednoducho sa nedalo... :sweat_smile:

maska...teším sa, že ste ok, len tak ďalej :wink: :wink:

mimochodom...komarik...čo takto nejaký ten tehuvírusík, keď už tam máš tých 9tt...a ostatné tiež...nech pekne pokračujeme v tejto tehuvlnke :sunglasses: :sunglasses:

ciky...Silvinku bozkávam a nech to bambulka nejako vydrží v týchto hicoch, aj tebe držím palce, nech to zvládnete všetko...cvičenie, plienky...
16. júl 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...dobre ranko a pekny slnečný den......ja len dufam, že nebude až tak teplý ako ten včerajsi...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže včera som bola na cvičeni, mala som mokre uplne že všetko, štastie ,že byvam tej telocvičienky len par metrov :slight_smile:))))) ale ten dobry pocit.....tak za ten to stalo....dneskaj idem zas...tentokrat som si vybrala TAE-bo :grinning: :grinning: :grinning: tak poskusam, no a čo....

mzuzka...som bola vyflusana už vcera vecer a nezapinala som net.....ale ako citam, tak som rada,že si takto pochodila u doktorky!!!!!!! nie je to sice PN-ka, aby si bola domka, ale je to tam ine ako u nas, a ten papier, že sa nesmieš namáhať tam budu brať asi inak ako u nas......
tfuj tfujtfuj...dnes na to sono!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: a som zvedava ,že kolko ich tam teda bude :slight_smile:))))

kamka....teba som davno nečitala kvietok nás :slight_smile:)))))
16. júl 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok