Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
16. júl 2009

dobré ránko,

ospravedlňujem sa že som taká neuvedomelá a posielam tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
😵 tieto budú zaručene účinné.

tt som si opravila z 9tt na 8tt, lebo 9 tt mi len teraz plynie.

kamka17
16. júl 2009

orsul...no obávam, sa, že ma zas dlho ani čítať nebudeš, pri tomto chaose, čo zas máme v práci...takže len takto zrána sa snažím...ale čítam vás poctivo, neboj 😉 😉
ty už si v práci zaučená ?? moja, veď ja mám pocit, že ty tam už robíš všetky funkcie, už ti ostáva len vyhodiť šéfa a riadiť to tam sama... 😀 😀 a asi sa ti to na výplate veľmi neprejaví, však ??
a keď už toľko cvičíš, tak dúfam, že aspoň riadne veľa tekutín piješ, aby si sa nám nevysušila...ak nie, tak to je teda rozkaz, jasné ???

chorale
16. júl 2009

dobré ráno,
ako som dobre prišla.mňam mňam mňam mňam mňam tt. dakujem komárik za tt.
už mám drobčeka v brušku, včera sme celý deň ležali a kedže u nás je pod mrakom ideme aj dnes do postieľky.
pekný dník vám prajem

kamka17
16. júl 2009

komarik...diky, diky za vírusíky...

chorale, tak ty len veru pekne oddychuj a vychutnávaj to pod mrakom v postielke aj za mňa 😎 😎

janula18
16. júl 2009

Ahoj tak sa som začala trochu včera špinit, včera len trochu hnede a dnes trošku krvi.

Hrozne sa bojím, lebo včera som mala uplne padnute prsia tak neviem čo si mám o tom myslieť.
Asi skusim zavolať do Heliosu a objednať sa na zajtra aj na krv, nech viem či ta skúpa. Neviem či by malo zmysel vola aj doktorke a opýtať sa čo si o tom myslí ale len zavolám na recepciu a objednám sa a uvidím čo mi zajtra povedia na sone a potom ako krv.

orsulka
16. júl 2009

chorale........robiš mi radosť!!! len tak dalej.....

janula, ked sa necitiš dobre...volaj a chod na krv, aj na sono....určite ta zoberu, podla mna ani neváhaj ....
ide o to, aby si sa ty v prvom rade ukludnila, aby si vedela čo a ako......ale neboj sa, určite to bude OK!!!!! volaj-volaj-volaj!!!

kamka....akože zaučena som, teraz to len aplikovat v praxi.....už som tu sama bez tej kolegyne, a tak sa snažim...ide len o to, že mne to ešte trva, kym vyrobim jednu fakturu.....

😀 😀

a nerobim učtovnictvo....ani keby ma rezali...to nemám vobec rada.....psssssst....ale ostatné by som zvládla 😀

orsulka
16. júl 2009

kamka...nevieš čo je s Tinkou a Dundou?????????

orsulka
16. júl 2009

kamka.... 🙂

orsulka
16. júl 2009

oki kuriatka..idem na dalsie fakturky......ale ja nakuknem...kludne pište dalej a dalej a dalej...a viac a viac a viac 😀

wolfskinka
16. júl 2009

dobre ranko

orsul aj ja som vcera dala 14km

janula daj vediet ako si dopadla,

aj ja idem dnes volat do heliosu janke valachovej a potvrdit jej termin kedy zaciname, dam vediet ako som dopadla

wolfskinka
16. júl 2009

Volala som janke valachovej .. tak v septembri zacinam ... uz to mam potvrdene

zlata janka valachova 😵

wolfskinka
16. júl 2009

ozaj zabudla sopm ... baby zilincanky s kamkou sme spiskali strestko v pondelok 20.7. o 17.00 marianske namestie

lucula73
16. júl 2009

pekný dník,u nás svieti slniečko.... 🙂

ja si vás vždy večer prečítam,čo ste popísali,no nemožem tu cez deň sedieť,lebo mi je strašne zle a bolí ma potom od pc aj hlava...takže prehľad o vás mám... 😉

chorale- len pekne oddychuj,aby sa babuliatku dobre spinkalo v tvojom brušku..

wolfi tak super,konečne začneš,len nech tie výsledky dobre dopadnú....

mzuzka - prosím informuj aj ty,čo majú svištíci nové...

orsulka - tak teba obdivujem,takto sa dopotiť,keď sa človek varí vo vlastnej šťave aj bez pohnutia... 😉

janula -aj ty daj vedieť,dúfam,že to bude len planý poplach...

a ešte pár vírusíkov...
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

wolfskinka
16. júl 2009

lucula na ziadne vysledky nejdem ... az vo februari idem na kontrolny odber, berie sa 30 dni antibiotika mne ich dala pre istotu na 40 dni ... s tym ze mozem ist na umele

orsulka
16. júl 2009

wolfi.....blahoželám...september to isti......keby náhodou nič ine 😀

luculka...zdrvim moja.....tak pekne oddychuj a dufam, že čoskoro ti už nebude byvat na bleee 😝 😝

wolfskinka
16. júl 2009

no ved hej .. od 15.8. sa zaciname snazit jeden cyklus a ked nic tak sup na umele hned dalsi cyklus

jajulaa
16. júl 2009

Wolfi, no super pekne to máš naplánované 🙂 Ty más dlhý protokol?

Orsul, ani nevieš ako ti závidím to cvičenie, je to super pocit, keď ideš taká mokrá a spokojná domov a to pivo ako po tom chutí. Škoda, že ja nemôžem cvičiť 😒

wolfskinka
16. júl 2009

jajulaa hej dlhy

orsulka
16. júl 2009

jajulaa.....ano, mas pravdu...akurat mam krce v lytkach dnes....ale aj to je super pocit 😀 😀 😀 😀
a ty sa len pekne setri, potom pri dieťatku sa nacvičíš haba dej .,-)))))))

wolfskinka
16. júl 2009

orsulka tak to aj ja ale v stehnach ... ale stoji to za to ,... akurat ma nasralo vcera ked som prisla z korculovania mala som 83.2 kg, isli sme si vecer sadnut zo znamymi, zjedla som pol pizze a pila som len mineralku s citronom 4x dvojdecovy pohar a rano ma skoro vykotilo, ze 84.1 ... dnes mam len ovocny den a vecer korcule .. tak snad sa zajtra pod tu 83 dostanem

orsulka
16. júl 2009

wolfi....pizzu???????? no čo si..... nemala si.....ja už večer nejem nič, mne by to bolo luto ... 😉 😉 ale pijem osto dvesto 🙂))))))) teda nealko..hlavne dzusový strik si hned po prichode urobim aspon 1/2 litrový.....
a neváž sa každy den...to nie je dobre...a hlavne nie na psychiku....ked chces, najlepsie je odvážiť sa v pondelok rano na lačno..a potom zas o tyžden, zas v pondelok rano....
ked sa budes stale važiť, tak budes stale naštvana..... 😀 😀 😀

wolfskinka
16. júl 2009

no ved ani ja ... lenze vsetci jedli tak som si dala 1 s muzom napoly a teraz si to vycitam tak teraz tu jem iba ovocie

orsulka
16. júl 2009

WOLFI...dalsia vec čo som sa učila.....ked už niečo aj zjem....nikdy toho už nelutuj!!! 😀 😀 😀 noa čo...to si potom poviem.... 😀 😀

wolfskinka
16. júl 2009

orsulik mas ip

orsulka
16. júl 2009

wplfi dakujem 🙂 🙂

komarik
16. júl 2009

wolfi a ovocie po cvičení a hlavne večer by si tiež nemala papať. Všetko ovocie obsahuje veľa cukru a navyše kysne v žalúdku. 😉

wolfskinka
16. júl 2009

komarik ovocie po cviceni som nejdela, lebo chodim az vecer ked neni teplo a potom pridem osprchujem sa, dam si pollitrak mineralku s citronom vytlacenym a zalahnem hotova do postele

orsulka
16. júl 2009

komarik..a ty pijes???pijes,?? dodržuješ pekne pitný režim????? 😀 😀 😀

AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOj 🙂))) 😉

wolfskinka
16. júl 2009

orsullik a ty kam ides ? ked sa lucis ?

orsulka
16. júl 2009

😀 😀 😀 😀 nikde...ja som sa nelučila...len som zdravila komarika 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre