Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. júl 2009

inak už by sa mohla ozvať aj mzuzka.......čo a ako pochodila na tom sone...... ja sa už neviem dočkať....vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ........ 😖 😖 😖

orsulka
16. júl 2009

zisťujem, že banán ako obed......je velmi velmi velmi mááálo ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
16. júl 2009

ja mam hrozno asi pol kila

orsulka
16. júl 2009

wolfi....tak to budeš o chvilku tiež hladná 🙂))))))))))))))))

wolfskinka
16. júl 2009

no mi hovor uz som zjedla 1 kavenku

orsulka
16. júl 2009

wolfi..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

komarik
16. júl 2009

orsul, no nepijem. Voda mi vôbec nejde dole krkom. Už som skúšala džúsy, minerálky, sladké aj nesladké, proste všetko ale z vody ma len naťahuje na grc. Dnes som vypila len 4dc vody a jedla červený melón. Už fakt neviem čo by som do seba dala aby bol aký - taký prísun tekutín. Ale čo sa jedla týka tak jem každých 10 min. 😒

orsulka
16. júl 2009

komarik....no toto???? 😕 😕 a ty nevieš, že hlad je zamaskovaný smäd???? 😀 😀 😀 asi by si si mala niečo nájsť, čo ti bude chutiť....ved aspon v tomto teple...hoci melon obsahuje veeela vody 🙂))))

komarik
16. júl 2009

som už z toho zúfalá. Ale jedlo mi nerobí žiadny problém tam je to zase opačne. Akonáhle mi príde zle hneď musím niečo zjesť a už je dobre, len to musím stihnúť. To sú teda problémy , však? 😖

orsulka
16. júl 2009

komarik..... 😀 😀 no to teda su.....ale poviem, že ani nie som tehu, a ked som veeelmi hladna, tiež mi vie prisť zle 😀 😀 😀

wolfskinka
16. júl 2009

komarik musis pit

orsulka
16. júl 2009

komarik...jednoducho musiš...!!!! 🙂 🙂 😉 😉

wolfskinka
16. júl 2009

komarik mas IP ...

mne sa tu uz nechce sediet , este 2.5 hodiny ☹

orsulka
16. júl 2009

no toto????? na Heliose od poobedia žiadny prispevok?????? noooo...normálne nechápem........ 😕 😕 😕

surviver
16. júl 2009

Pekny večer všetkym 🙂 Ahoj orsulka 😉 asi su všetci pri vode 😀

orsulka
16. júl 2009

ahoj surviver......no tak teraz je tam asi najlepsie z celeho dna 😀 😀 ved aj ja som bola...v sprche 😀 😀
ako ty zvladas tieto teplá???? lebo tehulky sa sťažovali, že nič moc...... 😝

lucula73
16. júl 2009

ahojte,
no ja sem občas kuknem,čakám na správy od mzuzky - od rána na ňu myslím a nič.... 😒

surviver
16. júl 2009

vačšinou som doma,až večer okolo 5-6 hod sa ideme prejst,lebo cez den je fakt strašne dusno,ale ja mam leto a teplo velmi rada,tak ja sa nestažujem,len mi chyba toto leto more,ale na buduci rok si to vynahradim... 😀

mzuzka
16. júl 2009

ahojteeee. ja mam za sebou den B ako blbec, hekticky, bez poriadneho spanku a bez vysledku. skusku mi prelozili na zajtra, lebo mi najskor prelozili sono na 18,40 a to sa nedalo stihnut, lebo som mala mat skusku o 18,00. a na sone mi pan ''doktor'' povedal, ze nic nevidi,ale si som tehotna, ale je to prilis skoro. ked som sa opytala ci je vsetko v poriadku, tak povedal, ze posle vysledok mojej doktorke a ta mi povie 😒 super ze? takze som asi tehotna. to som sa dozvedela. 😀 😀

lucula73
16. júl 2009

tak toto je sila...ja som ťa zuzka asi privolala,obidve sme poslali príspevok 20.27....

no to je teda pekný výsledok,to vieš aj sama,nie?a čo teraz? 😕 až do helíku budeš musieť vydržať???

surviver
16. júl 2009

mzuzka,asi nemaju taky dobry utz ako v Heliose,alebo ten Dr. nebol dost skuseny,ked tam nič nevidel,lebo v Heliku by 14dni po ET už videli... tak sa nestresuj,si tehu,takže klud 🙂

lucula73
16. júl 2009

aj ja si myslím,že v helíku by videli aspoň malú dutinku,vlastne dve.. 😉
a krv ti nebrali???

orsulka
16. júl 2009

mzuzka...jasne, že si tehotnááááááááááááááááá...to je ez debaty...ja som len chcela vediet že kolko ich tam je týchsvištikov 🙂))))))))))))))))))

luculka....čavo 🙂

lucula73
16. júl 2009

orsul čavko....no to sme chceli vedieť všetky,nie? 🙂

mzuzka
16. júl 2009

no jasne, aj ja. lenze na tom monitore pre sliepky(same zrno) bol rad, ze videl maternicu. ikazal mi taku ciernu machulku, a povedal, mozno je toto embryo. to bolo cele. vysli sme s mm von a ja som sa normalne zacala rehotat. sama by som sa vysetrila lepsie. na krv veru nie, totizto nie je dovod. moja doki ma poslala na sono kvoli tym bolestiam, inak by som sa ani tam nedostala nebyt jej. tak pockam na vysledok, co jej posle.

inak ahojteteee

a chcela som sa vlastne opytat ako janula? ma jedno ci dbve?

orsulka
16. júl 2009

asi ano.... 🙂 🙂

ja som sa dnes vybrala na Tae-bo...tak pre istotu som ani pradlo nevedela zavesiť 😀 😀 😀 😀 😀 a konečne zašlo slniečko.....

orsulka
16. júl 2009

janula, sa mala objednavat do Heliku na kontrolu....necitila sa nejako dobre, a trošku špinila.....al neviem ci tam bola už dnes, alebo pojde zajtra.......

surviver
16. júl 2009

orsulka asi ano...znamena jedno,alebo dve???

orsulka
16. júl 2009

mzuzka.....🙂))))) tan doky si možno vytlačil fotečku ako aj Krajko, ked vklada embryjka...a bude ju ešte študovať.....a potom posle vysledok tvojej doky .-)))) lebo ved inak si neiem vysvetliť, že ti to nevedel povedat rovno na mieste 😀 😀 😀

orsulka
16. júl 2009

survi...hihihih...to asi ano..malo byt na otazku lucul...že to sme chceli vedieť vsetky... 🙂 len mzuzka sa mi pichla pred moj prispevok 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre