Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
27. júl 2009

takze vsetkym pekny den prajem 🙂 u Hudeca som celkom fajn obysla ale zase vybavovat predoperacne uz ma to unavuje ☹
alee som sa tam stretla s Tijuskou a Janulou taka nahoda 🙂 tijuska zlate to ziena super sme si pokecali som rada ze som sa snou mohla spoznat 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
27. júl 2009

orsul no ved to .... zvladneme len nech uz je to cim skorkiara tak vy taketo stretka u doktora ... a janulka sa ako ma ?

orsulka
27. júl 2009

ahoj kiari......
tak super, že ake ministretko...hihihihihihihihih.........
a este, ty si preco bola u hudeca?????? kvoli PN-ke?????? a tá Junula ako??????? drži sa dievčatko??????

kiara15
27. júl 2009

Ja som bola krz spravu o operacii a zase tie predoperacne vysetrenia 😒 Janula sa drzka celkom fajn som bola rada 🙂

orsul s PN ani nespominal tak neviem ci zabudol 😉

orsulka
27. júl 2009

kiari...hihihihih.......no super, aspon ťa neotravoval, alebo mal toho vela .-))))))) 🙂 🙂

wolfskinka
27. júl 2009

baby mne sa nechceeeeeeeeeeeeeee... za 8 minut si idem dat zazracne kvapky .... 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

wolfi ani sa ti necudujem vsak je take teplo? 😎

orsul veru tak asi ma toho dost 😉

wolfskinka
27. júl 2009

praveze rano ked som prisla som to tu pootvarala az mi tu doobeda bola aj zima ... ale za hodinku pojdem domov tak to nejako vydrzima zajtra zase pridem tak zavcasu aby som o 16.00 skoncila a nebudem uz musiet potom nic nadrabat

gabika24
27. júl 2009

wolfi, ani mne sa nechce, no musím 😉 máš ip 🙂 🙂
orsul, zabudla som (asi zas) kedy idete na ket?

mzuzka
27. júl 2009

cavte cavte,uf... ledva som docitala.

kiarka, som ti chcela povedat,ze ja som tiez zacala stimulkovat v nedelu,takze zase len nieco spolocneho kusticek....

uz len tie kociky rovnake a ide sa na pD spacirku.

wolfskinka
27. júl 2009

mzuzka a to co .. preco zase stimulkujes .. ved si tehulka .. ci mi nieco uslo ???

kiara15
27. júl 2009

mzuzi ahoj mojo uz je lepsie? zatial nieco spolocne mozno to bude pokracovat dalej 😉

wolfskinka
27. júl 2009

sedim tu a cakam na muza a doma som mohla tolko uzitocnych veci urobit ☹

kto mi pride zavarat uhorky ???

mzuzka
27. júl 2009

nie wolfi, nestimulkujem, ale ked som zacala, bola nedela. 😉

kiari, ano, oddychujem, relaxujem, tak som v pohode. ale mala som toho fakt naraz vela, skola, robota, doma.....

tak som musela zvolnit.

bambulky, prosim vas, mozete mi niekto u slovenskeho gynekologa overit, ci mozem pocas tehu uzivat toto?
http://biocare.sk/eshop/produkt/cordyceps-sinensis

ak by sa pytal preco, tak ze ako prevenciu proti svina chripke, pretoze tu v londyne, je toho fakt vela, aj u nas v robote uz sarapati a plus kvoli tomu ze mam ster z krcka CIN III. bola by som vam velmi vdacna, keby ste mi to preverili. skoda ze ma to nenapadlo kiari dat ti to vcera, vzala by si to ku hudecovi 😒

wolfskinka
27. júl 2009

mzuzka a uz vies vysledok krvicky ? a ci bude 1 alebo 2 ? a nejaku fotecku zo sona nemas ?

mzuzka
27. júl 2009

nie wolfi, neviem nic. preto som z toho nervozna. na sono idem 5.8. a uz by som potom mala definitivne vediet co a ako.

kiara15
27. júl 2009

mzuzi veru ze si mi to nepovedala skor lebo ked tam pojdem zajtra on tam nebude a Mifkova ma dovcu 😒

wolfskinka
27. júl 2009

mzuzka no drzim palce ale isto to tam je, pokial si nedostala co si nedostala tak urcite si a ked ti vysiel test // tak nie je o com

domika9
27. júl 2009

orsul , wolfi veru že neviem ani Krajko mi nepovedal že čo ale kazal prísť o týžden tak možno budem prekvapena ako vtedy ked som sa stretla s našou tijušou tiež som nečakala a nakoniec tam vajko bolo tak ešte to nevzdavam a orsul ja s ivf ani neratam pre mne problem číslo jedna - udržať, udržať , udržať. Takže ivf by som mile rada prenechala (čo sa tyka preplacania poisťovnou ) niektorej z vas kedže je to finančne velmi naročne -keby bola taka možnosť ale škoda že nieje ☹
maximalne si pripušťam iui ale len koli urychleniu resp. zvýšeniu šance ale o tom ešte nebola ani reč
ostatne dievčata ahojte a mzuzka tak ako jeden alebo dvaja?

wolfskinka
27. júl 2009

domika ahojki ... no kazdopadne drzim palceky

mzuzka
27. júl 2009

ahoj domi, nevieeeem, stale nevieeeeem. 😒

domika9
27. júl 2009

volfi dik 😉

domika9
27. júl 2009

mzuzka a ta krv čo ti brali bola vlastne načo - či len tak upír mal smäd 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

domi ahoj som rada ze sa nevzdavas treba verit 🙂

mzuzka
27. júl 2009

no bolo to kvoli tomu spineniu, a na niake testy a tak.mudrejsia budem toho 5.8. co sa vlastne so mnou deje. ja sa lucim babulky, ak by ste niektora na mna nezabudli, bola by som vam vdacna.

drzkam palce, na stimulky, na vajicka, na cakanie, na tehulkovanie a aj na oddychovanie a pauzovanie.

domika9
27. júl 2009

joj už som sa z toho vyspala ved možno tam koncom týždna niečo bude a ked nie nejako vydržím a predsa ma takto nenechaju ,,trpieť,, v heliku do mojej 50-tky hadam ak by to nefungovalo tak by navrhli niečo ine ale to je ešte veeela veeela času na to , čo spravíme raz sme hore podom dole ved taky je život aky by bol nudny keby sa v nom nič nedialo - no nie a okrem toho mam za sebou ešte len 2 cyklus užívania a ak dobre viem može sa brať 6 cyklov 🙂 takže dnes sme zase hore predvčerom sme len naberali novych tak sme museli klesnuť -trošku 😀 😀 😀

domika9
27. júl 2009

joj babulky aka som rada že tento naš koník existuje vedela som o nom dlho pred tym než som sem začala písať len som mu akosi nevedela prísť na chuť no ale dnes rozmyšlam čo som vlastne vtedy robila ked som tolko nesedela za pc 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

domi aj ja idem v piatok do heliku

orsulka
27. júl 2009

cavte cavte cavte :-!
mzuznaka kuriatko moje prenádherne....ahojcek 🙂

kiari...este mi vysvetli......menomur...ako sa krajko pomylil?????? pomylil si lieky a takti scvhálili menopur????

domika9
27. júl 2009

jo žienky a ktora idete tento piatok do heliosu rano na sono?
inač teraz ako sme tam boli v sobotu tak tam boli ešte jední z Popradu trošku som myslela či to nebola zbinka ale načo by tam ona chodila ved už mala potvrdene srdiečka myslim , tak asi to nebola ona

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre