Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
5. aug 2009

marcelka...aj dobre bonziky privitame 😀 😀 😀 ale chápem...kludne pockam na mzuzku..... 😉 😉

ja aj tak tusim co napise 🙂)))))) len nech mi to potvrdi 🙂)))))))))))

kiara15
5. aug 2009

orsul ja poslucham neboj... 😔

wolfi si dala slofika asi 😀

kamka17
5. aug 2009

no vzhľadom na to, ako záhadne sa marcelka tvárila a že sa vobec ozvala, tak si myslím, že mzuzka bude v pohode a všetko je ako má byť 🙂 🙂 😉

orsulka
5. aug 2009

kamka................aj ja si myslím 🙂)))))))) a suhlasim s tebou 🙂))))) 🙂 🙂

lucula73
5. aug 2009

no aj ja si to myslím,viete???? 😀

orsulka
5. aug 2009

lucul...tak teraz už hej .-))))))))

wolfskinka
5. aug 2009

orsulik a posielas tieto kraviny aj mne domov do mailu ? teraz sice nemam notebook ale na mna pockaju a potom si zoberiem 2 dni dovolenky a budem sa hrabat v kravinach 😀

wolfskinka
5. aug 2009

orsulik uz som tu .. kolega mal meniny tak som tlacila veternik a cokoladovu trubicku

orsulka
5. aug 2009

wolfi.....jasne, že posielam 🙂)))))))))))

a ja že niekde sediš na WC , po tom melone s kavou, mierne pripitá s pivneho rezna 😀 😀 😀 😀

kamka17
5. aug 2009

wolfi...čítam, že kolega má meniny...reku on sa volá hortenzia.. 😀 😀 až potom na 2x vidím že ... mal...tak potom je to ok...a koláčiky boli fajné??

lucula73
5. aug 2009

wolfi a teraz budeš zase lietať na korčuliach,aby si to vypotila...
😀

orsulka
5. aug 2009

lucul...no a o tomto je ten kolobeh 🙂)))))))

orsulka
5. aug 2009

ozaj...včera bolo Dominiky.....

Domika....vsetko najlepsie k meninám ..... 🙂 🙂 🙂

jajulaa
5. aug 2009

Čaute baby,
tak len hlásim, že 17.8. idem na operáciu bojím-bojím ☹ ☹

orsulka
5. aug 2009

jajulaa......hmmm......tak ale celkom si teda pohli.......dost skory termin, ale aspon to budes mat za sebou...... 😉

jajulaa
5. aug 2009

Orsul, no hej, som rada, iba by som sa nervovala.
Ale medzi nami, nervujem sa aj teraz. Keď si predstavím, že mi rozrežú hrdlo bléééééé.

orsulka
5. aug 2009

jajulaa.......nezavidim ti, ale ako si pisala, že je to fakt potrebne, tak co už clovek narobi.......
potom sa možte pustiť do snažilkovania.....a možno sa zadri.... normal.... 😉

wolfskinka
5. aug 2009

orsulka melon, treska a kava nemala na mna ziadny vplyv .... ☹

domcek ... vidis vsetko naj naj naj a aby ta ten krpcek v brusku posluchal

on sa vola peter ale bol na dovolenke a potom na sluzobke tak az teraz oslavuje .. mesiac tu nebol

lucula nebudem ... mam svalovicu z nedele 😀

kamka17
5. aug 2009

jajula...tak to sme dve, čo 17.8. nastupujeme do nemocky, akurát že mňa idú rezať zdola a teba zhora...tak držím palce 😉 😉

lucula73
5. aug 2009

jajula neboj,moju svokru operovali 6 hodín,mala štitnou žlazou obrastené aj pluca a keď sme ju na druhý deň boli pozrieť,ja som neverila,ale ju nič nebolelo a normálne rozprávala,proste bola v pohode,robili jej to na krčnom..

wolfskinka
5. aug 2009

boze sa to tu s tymi operaciami akosi rozmohlo

jajulaa a kamka drzim palceky silno silno silno , kamka dufam, ze dovteyd sa este stretneme

jajulaa
5. aug 2009

Ste zlaté 😉 , však to hádam nejako zvládnem 🙂 .

Kamka, budem držať palce 😵 .

kamka17
5. aug 2009

wolfi...no budúci týždeň mám rannú, tak aj by sme sa mohli vystretať, ak sa niekto pridá...šak dohodneme

wolfskinka
5. aug 2009

ok kamka dohodneme, adke som napisala ale neodpovedala zatial ... a alicke napisem

mzuzka
5. aug 2009

takze posilam prvee oficialne dvojnasobne
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTEHU
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVIRUSIKY

wolfskinka
5. aug 2009

mzuzka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulujem a su dve babetka ????????????????????????

mzuzka
5. aug 2009

takze svistici obidvaja, jeden ma 15mm druhy 13mm. srdiecka klopkaju ostosest. termin mi zmenili z 21.3. na 18.3. podla toho mensieho, podla vacsieho by to bolo 17.3.
pri dvojickach to byva vraj vacsinou opacne, ale este sa to moze pomenit.zatial su vacsi ako maju byt 😒 bud su moc velky po tatkovi, alebo tvrdohlavy po mame a neuznavaju ziadne tabulky a normy 😀 😀
mame uz fotocku i ked usmevne nadobudnutu( pytala som fotku a ona 4 libry za 1ks, nezdrzala som sa a zacala som sa smiat. vravim kolko a ona 4 libry, este ste neni 12 tyzd tehu, toto je zdravotne sono 😅 )
ked najdem sposob ako ju dostat do PC vlozim.

maciii dakujem, velmi. a mam ta rada.

wolfskinka
5. aug 2009

mzuzka takze obaja ... no supeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr este vacsia gratulacia

mzuzka
5. aug 2009

dakujem wolfi, tak teraz sup sup ak ti zostalo po tej tvojej stravovacej jednotke 😀 😀 este niake miesto, tak tieto TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV su len pre teba

wolfskinka
5. aug 2009

mzuzka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm zide ssa teraz kazdy 1, 3 dni podla jonasa mam oddnes do piatku, tak robime co mozeme ... ale teraz ich potrebuju aj ine tak aj im nejake posli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre