• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
a to ti jonas neurcil presny dden? lebo vsak 3 dni je pre spermose dost. ten treti ich bude malo a lenive a co ak ten je ten spravny? ja ked som mala od jonasa, mala som presne urcene dni. :fearful:
5. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si stiahla z viacerych portalov ten jonasov vypoccet ... a vo vsetkych mi vysli priblizne terminy od dnes rano do piatku 15.45 ... tak sme uz aj vcera vecer, aj dnes rano skusali
5. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
mzuzka, obrovská gratulácia, držím palce naďalej. :wink:
tak ja baby pokračujem ďalej, nestopli ma, je to ok, dávku mam o polovicu menšiu iba 75IU, dnes som bola v helíku na kontrole a mám folíkov neúúúúrekom, na pravo 16ks a na ľavo 8ks a povedala, že ešte je tam veľa malinkých, že to rátať ani nejde. len dúfam, že to nebude na úkro kvality. :unamused: tak som taka továreň na folíky :grinning: .v piatok mám poslednú kontrolu a aj emryolog. pohovor a v pondelok na 95% OPU.
5. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..to úkro- je úrok kvality-OPRAVA :grinning:
5. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ľúbim Ťa ZUZKA!!!!!!
5. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina no si ma potesila ... ty kokso to je riadna uroda .. to mozes aj rozdavat .... co budes s tolkymi detmi ???? :grinning: :grinning: :grinning:
drzim palceky a nech su vsetky kvalitne
5. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina co hovorim ze ma aj predbehnes takze v piatok sa stretame aj ja mam pohovor s embrio. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wolfi, ja myslím aj na vás, ak ostane darujem ti jednoho anjelika.berieš? :grinning:
no to dúfam, že niečo z toho vyberu.
5. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina a kiara a to vy dve takto spolu embryopohovor a aj OPU .. vy sa nezdate baby jak ste si to pekne naplanovali ... sikulky
5. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty bosorka, a preco nie si prihlasena nikde? ja ze si s erkom vonku

no vidis lusi co som ti vravela, ja som bola takto isto a vidis dva svisti klopocu

wolfi len pozor nato ,z aj casty sex nie je vyhra, potom idete akoby naprazdno. kazdym sexom sa v nasledujucom ejakujate nachadza mensie mnozstvo spermiii
5. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari, neboj sa, my bojujeme spolu. :slight_smile: aj ja mám emryolog. pohovor v piatok. máme to ako cez kopír. :grinning:
5. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka veru ano uvidim co mne v piatok povie kedy bude opv? ale uz som nafuknuta a ma pobolievaju vajka tak asi rastu :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi beriem ale iba kucerave blondatucke dievcatko ....mzuzka dnes asi z toho uz nic nebude, lebo moj manzel ide kdesi chlastat

:frowning2:

tak az zajtra a do zajtra vecera sa stihne nieco vyprodukovat
5. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzi som rada ze je vsetko ok ale riadny valibuci.budes mat co nosit :wink:
5. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari to je dobre ze rastu
5. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi aj ja som rada len nech rastu :wink:
5. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara no presne ... len aby si potom nemala nejakych golemov :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len nech to tym chlastom neprezenie, lebo co vyprodukuje, to chlast zabije. natlc mu na rit, nech sedi doma a pije mrkvovu stavu, nie chlastat

kiarka, to veru ano. ak to takto pojde dalej, tak neviem neviem, kde ich pomestim :grinning: asi dam ozaj tie panvy na skripec a vraj dvojicky byvaju mensie, ja musim byt vo vsetkom extra :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzi ale coby extra bude to dobre oni sa pekne podelia ved su suredenci :wink:

wolfi ale hadam nie golemovia to budu moji maznacikovia :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umývam chladničkuuu moja, mám len kona zapnutého
5. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale maznacikovia ano .. ale tych golemov som myslela ako ze to budu riadne silne baculate foliky
5. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dufam kiari, nic ine im ani nezostava,len sa pekne potiskat. a vsak dobrych deti sa aj do jeneho bruska vela zmesti :sweat_smile:
5. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tie baculiatka budu po maminke :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

mzuzi presne ako si povedala dobrych deti sa pomesti :slight_smile:
5. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarr hej no super ... som ja teda zvedava na ten pocet embryjok :dizzy_face: dufam, ze co najviac
5. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi vsak aj ja dufam vsak nech ich je aj menej ale nech su kvalitne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty si odychuj hore nohy aby sa drobcek uchytili :wink: :wink: :wink:
5. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara no ja ziadneho drobceka nemam ... ja nemam ani ovulku ja len testujem tie jonasove vypocty ... ovulku som mala minuly tyzden
5. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ja viem ale pocula som ze je dobry dost ludom pomohol tak preto ti to hovorim :wink:
5. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara uvidime .... ci pomoze mozno ano mozno nie, ale nejake nadeje si moc nerobim, skor verim ze sa stane zazrak a aj na mna sa konecne usmeje stastena a ked nie no tak co uz ide sa dalej
5. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka Gratulujeme k dvom bambulkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CMUK! :dizzy_face:
5. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi presne tak tak pa idem nieco robit :wink: :wink:
5. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok