• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dakujeeem, dufam ze aspon jeden svistik bude tak nadherny ako siska :dizzy_face:
5. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul dakujem za prianie ale ... takto verejne sa priznavam že ja sa nevolam Dominika :slight_smile:
ten nick vychadza z mojho priezviska :wink:
5. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka gratulujem :wink:
5. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka-verím,že to budu dva svištíky až do 40tt a potom dva svištíky v náručí :wink:
5. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka aj ja sa pripájam,gratulujem...super. :slight_smile:
5. aug 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem dakujem, som stastnaaaaa i ked streka este daleka,ale ja som bola vzdy bezec na dlhe trate, tak zvladnem aj tuto.
5. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak super teším sa, gratulujem. držkaj sa alebo držkajte sa :slight_smile:
5. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kde ste vsetky?co uz spinkate tak asi aj ja idem :wink:
5. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem........ :wink:
6. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik dobre ranko
6. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara...večer nie a nie spat...a ráno nie a nie vstať?????? :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul mi hovor
6. aug 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...šak ti hovorim...... :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes prisla az o 7.00 nie a nie vstat ... vcera som si bola s kolegami posediet a muz mal tiez akciu tak sme sa doma ani nestretli :grinning:
6. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.......ani rano?????? hmmmmmmmmmmmmmmmmm..... :wink:
6. aug 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ja som este spala a on zavcasu odchadzal ..... xixi
6. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vtacatka stebotalkove ,vcelicky pracovite a aj ostatne helinky co sa im nechce opustit teple postielky :slight_smile:
6. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka ahoj ... no aj ja by som spinkala a vyhrievala som sa v postielke ale akosi musim pracovat :frowning2:

ako krpcekovia, uz si to povedala detom ?
6. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfi, no vcera som sa pokusala dcere,ale akosi nevyslo.nechcela som jej len tak poslat sms a on line sme sa na nete minali :unamused: a syn bol s nami, takze ten to mal s prvej ruky, ten uz surodencom aj zakyval :slight_smile:
6. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka no super ... syn je stastny a dcera myslis ze nebude rada ze bude mat surodencov dvojicky ?
6. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den bambulky no ja viete ze musim pockat kym sa dcera vyspinka aj teraz som sla potichu a uz len ten pohlad ked som zbadala tak som mala dost :grinning: ze zase mama ty si zavyslak :unamused:

mzuzi ako svisti?

orsulik ty ako?

wolfi a ty si si uz vybrala tu dovcu? :slight_smile:
6. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara nevybrala ... viem len termin ale dovca nie je vybrata :grinning:
6. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka...ahoj.......na vianoce si pytan notebok !!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: resp......15.8 . !!!!! ako darček :slight_smile:))))))))

ja som mala dnes tažke rano, ale lepsi sa to.....a to predovsetkym vdaka mojmu najlepsiemu chlapovi na svete.....vie ma jednoducho tak podporit a dodat energiu ako asi nikto na svete....uff...eštte,že ho mám.... počítam, že by som bola asi hooodne zakomplexovana :slight_smile:
6. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul a co sa take stalo dnes rano ....
6. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ma napadlo viete niekto co je s jerryjankou ?
6. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul uz som rozmyslala ale moj darcek teraz je uplne iny ked bude budem najstastnejsi clovek :wink: :wink: :wink:
a coze si mala rano? :unamused:

wolfi a asi kde by ste chceli ist?a jerry aspon co som ju pochopila si dava tiez trochu pauzu ale sem tam sem napise :wink:
6. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa zacala bolbo a sama obvinovat z neschopnosti...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: kvoli jednej priblblej veci asko su uhorky....možno sa niekto zasmeje, ale.......este okrem toho ma zastihla nepriravenu sprava o smrti kamarata, cca v mojom veku a dnes poobede mu idem na pohreb....takže tak nejak to bolo smutne rano....
6. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul to chapem .... mas tazky den, ale zajtra slniecko vyjde znova

kiara ... viem termin ale ani netusim kde .... cakam na lastminute este mame 3 tyzdne na rozhodovanie
6. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik moja je to hrozne ze taky mlady clovek umrel a preboha co sa mu stalo?a tie uhorky aj mna cakaju mm mi dal poslat zajtra tak tiez budem mat co robit :unamused:
6. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani nespominajte tie uhroky, ja to mam chvalabohu z krku
6. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok