• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
lucul diky a ty ako mm mi hovoril ze ok?tak tiez ti gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka my ok,bola som s gáťovou nadmieru spokojná....napíšem ti do IP
13. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok .ja tiez volam v sobotu zase co ako budu sa vyvijat moje babuliatka :wink:
13. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava. robím obed a ranajky zároven, :grinning:
13. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ty mas ale krasne ciselka v sobotu urcite ides na vklad
:slight_smile:
13. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari, gratulujem, perfektná správa, skvele, len tak ďalej, robíš mi radosť. :wink:
ďakujem všetkým za držanie prštekov, dobre to padne, ste zlaté.
a je sámška, že držím aj ja vám ,aby sme boli všetky dvojpaličkove 9 mesiacov.
13. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka aj ty mne potom to cakanie to este bude :wink: a co beres utrogestan?
13. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa nic nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeee
13. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ani mne sme dve a este u nas nejde tepla voda tak som stoho na nervy :angry:
13. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie je bohvieco ...
13. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dopoludnie bambulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ja uz mam za sebou aj dnesnu navstevu PD...........a doki mi nasadil antibiotika, lebo som mala zle vysledky, takze laparka najskor az o mesiac - mozno, no co uz :wink:

kiarka - lusina - vy sa normalne prekonavate..........len tak dalej hviezdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

orsul - super, ze si si bola vcera pekne zacvicit ...........normalne mi radost robis..........a ved co by sme ine my netehulky aj po veceroch robili, okrem cvicenia, ze ????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tehulky - cavte :wink: :wink: :wink:
13. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari, áno, utroš.
wolfi, si pospi, čaj je na to ako vyšitý.
13. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi a ako sa ti dava ked trochu vytece ked si na wc to nevadi? :slight_smile: vsak som sa to zabudla spytat?
13. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina a kde ved ja som v robote, mam si zlozit hlavu na klavesnicu ??? alebo kolegovi na kolena ?
13. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina, kiarka...skvele cisla....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lusi..určite bude v sobotu vklad.........

kiari....cmuuuuuuuuuuuuuk

tijuska...a co Hudec????? bol na teba dobrý????? lebo inak......!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

a to civcenie...no moja droga, nechcelo sa mi včera prevelice, lebo sa rozpršalo velmi, tak by som radsej spala, ale drahy vraj, len pekne chod!!!!! a tak som šla, vravim mu: IDEM, ked ma vyhdzuješ z domu!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale potom tá spokojnosť, že som bola......len s tou vodou...to más Kiari pravdu, netečie teraz tepla, a to je na porazenie....aspon, že to skrátili na týžden a netrva to dva...ako volakedy...... ale taká rozhorucena a sprcha studenou vodou!!! bŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ.......
13. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi nic nechce ale tesim sa na poobedie .. prievidza ... zilina ma stretko ... kamka, dunda, tinkaza, ja a mozno este aj alicka ...
13. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....zas mate stretko?????, no toto???????? :wink: :wink: ale super....
kamka tu dááávno nebola......čo stale pracuje??????? ani nenapise...nezavolaaaaa :pensive: :pensive: pozdravuj ju, že tu má absenciu!!!!!! :grinning: :grinning:

a inak...aj dunda.......
13. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka maka ako strhana ... ok odovzdam ... no kedy ty prides na to nase zilinske stretko ?
13. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, no skus dať si hlavu kolegovi na kolená, bude sranda :grinning: a možno bude aj rád. :wink: ak je to ten kolega, čo si písala, že stojí za hriech. :grinning:
na tu klavesnicu, to neodporúčam, to dosť tlačí a potom maš malé kocečky po tvári. :grinning:
kiari, hej, aj mne utroš trošku vyteče, to je normálne, to čo telo nespotrebuje, ide von, vždy som to tak mala, ked som brala utroš, takže sa netráp, je to v poriadku. :wink:
oršul,tijka diki moc.
oršul, no je to možne, že už v sobotu budem mať bobuliatko v brušku. :slight_smile:
13. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina no neviem co by povedala na to jeho manzelka .... :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina..... :wink: :wink:

wolfi.....a načo by ste to vešali na nos manželke????????? to jedine v prípade, že by pracovala s Vami v spoločnom kancli ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak .... este 11 dni do roboty a idem na dovolenku .... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - jasan, ze hudec bol dobrucky..........ved ako vzdy :grinning: :grinning: :grinning:

wolfi - a kam sa chystas na dovcu ? uz vies ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj dik lebo pred tym som ja mala crinone tak preto to neovladam :wink:
13. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija mas IP
13. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prši pršííííí len sa leje...nezatváááraj milááá dvereeee.....
milááá mááááááá, duša mááááááá....
nezatvááááraj pred namáááááá.......
13. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej tu ma ktosi dobru naladu ....

alicka napisala basnicku a stale caka na vysledok ... sikulka je ja by som v tejto chvili nevedela napisat nic
13. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhá čiarka ledva žije,
čakáme na telefonát,
Uz aj Vám z toho šije
priíe vítaztvo, či pád?
Srdce búši o sto šest,
čakanie nemá konca kraja,
chcem počut od Gaťovej,
“pani budete doma traja”
13. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky, vsetkyyyyyyyy

kiarka lusina - kraaasa, gratulujem, za chvilku tehulky, no parada. velmi pekneee cisla.

baby, ja cele dni spim. zobudim sa okolo obeda, za hodku do postele, zobudim sa okolo 4-5 a potom este pred rbotou na 1-2 hodky do postele.

v robote kade chodim, spim. nechapem, ako by ma tce tce mucha postipala.
13. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka....ahoj kuriatko.......takže k tomu tahotenstvu pri budla aj spavá nemoc??????

wolfi...ta básnička je pekna.......dufam, že jej to vyjde...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už nebude dlho čakať....vieme čo to je čakat na telefon...... :angry: to su ine nervy......
13. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok