• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
no aj ja dufam ... strasne drzim palce
13. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzi ahoj svistici by asi len busali :wink:
13. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi tak kiari. to budu asi fakt ockove deti. to je tiez taky spachtos. :grinning:
ako a citis ?
ano orsul, najskor zravka, potom bola par dni gckavka,teraz spavka, som zvedava co nabuduce. :grinning:
inak vcerajsia krvicka OK. na sone sme ich pozdravili, su zase vacsi, rastu jak buci. jeden svistik 22mm a druhy 23mm.
vyzera to, ze sa to vsetko znormalizovalo. doki odobril definitivne dovcu.nevidi problem neist :wink:
13. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzi aspon ta budu posluchat a budu ti dobre spinkat :pensive: tak je dobre ze je vsetko ok a rastu ako zvody to budu valibuci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzka...tak to je vyborna spravička.....že možete na tu dovolenku :slight_smile:)))))

aj ja sa už na tu nasu tesim......este sesť dni....... :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no po tych dvoch svrckoch, ktori si tam lebedili po jednom, 2 ja riadny valibuci, co sa tam budu tlacit, no neviem, ci sa mi splni elanie, konecne porodit normalne. asi zas bude musiet byt cisarak :unamused:
tak som chcela vidiet svoje detuse ako prva konecne.....
som len 9tt ale brusko mam pomaly jek pri zuzke pred porodom :grinning:
13. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky
nakukla som k vám :wink: ........aj my navštevujeme Helios už druhý rok........10. júla sme si dali žiadosť na 1.IVFa momentálne čakáme na schválenie
13. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzi ty a brusko?to nemyslis vazne ved si chudunka ako zdiap :grinning:

orsul a kam idete? :sunglasses:
13. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elzika...tak vitaj medzi nami......... :slight_smile: :slight_smile:

kiari...Slovinsko, Chorvátko....... :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elizka vitaj takze kazdu chvilu by si ju mala mat schvalenu :slight_smile:

orsul super len si to pekne vychutnaj ja si ju vychutnam tu // :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsulka díky :wink:
13. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiari BOLA som chudunka, teraz uz neobleciem absolutne jediny kus oblecenia, co som nosila. fakt, uvidis v pondelok :grinning:
13. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elizka vitaj .... to by si uz kazdu chvilu mala mat schvalenu ziadost
13. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzka....žiadne strachy...aspon si možes nakupit nove veci....tam u vas su za babku :grinning: :grinning: :grinning:

elizka...a čo ste už vsetko absolvovali????? aj IUI?????
13. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzka a co by si chcela ved dvojicky su dvojicky .... za par mesiacov budes ako velka futbalova lopta z manchestru united .... .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len nechod na stadion aby si ta potom nepomylili ale zase taky beckham ...
13. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, to ano orsul.ale keby mi mal kto ist kupit. ja nakupomaniak, nemam vobec chut,sa tam mrvit pomedzi ludi. ja som dobre 3tyzdne nebola absolutne v ziadnom obchode prosim pekne. :pensive:
13. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mzuzka a mam napad pozicaj si od syna nejake vygajdane rifle, ved pubertaci take nosia

a ozaj si mi stale nepovedala co na to povedala Zuzka mladsia ???
13. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj wolfi, s tymi synovimi gatami by som to nevyhrala, my sme vsetci taky od susienkov. od prveho po posledneho :grinning:

no zuzka mladsia si myslela, ze si znej utahujem, ale nakoniec uverila a uz nakupuje vybavicku :grinning: :grinning: takze sa tesiii. a nahradila beta radio, uz to vie kazdy, kto swa nachadzal v jej tel. zozname.
13. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klasika .... ako si povedala .... takze budete velka anglicka rodina :grinning: :grinning: :grinning: a mena nechas na deti alebo vyberies ty ?
13. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera ked som stretla cestou z kupelne v spodnom pradle synacika, pozera na mna a hovori, mamina, vyzeras jak cierna vdova, tucna gula a z nej tenke hnaty trcia :grinning: :grinning:
mzuzi neverim mozno ti brusko nafuklo ale ty a pribrata co na to povies orsul? :grinning:

orsul a do Slovinska idete aj byt ubytovany?kde tam presne?
no mena sme vybrali uz davno s tatom :wink: i ked treba doladit dvojickovske, ale chlapec dievca mame.
13. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a prezradis ake ?
13. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule ako je to stym lepidlom co sa dava na embrika davaju nam to ?ci ako to je? :unamused:
13. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dúfam, že to už schválené každú chvíľu príde :sweat_smile:
už som toho absolvovala akurát dosť :unamused: ......HSG, laparoskopia + polročná liečba injekciami, 3 roky každý mesiac sono, veľa krabičiek clostilbegidu, 5 balení injekcií PREGNYL, duphaston, 1x IUI a už ani neviem čo všetko :frowning2:......mám pocit, že posledných 10 rokov som strávila najviac na gynde :sweat_smile: ....už som tam pomaly ako doma
13. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eliza a aku mas poistovnu?tiez vsetkym moznym presla ale ked mas tieto vysetrenia o to bude mat helios menej a sup rychlo do toho :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám SZP a tam má HELIOS momentálne poradovník :frowning2: ....Dr. Gáťová nám vravela niečo o decembri :unamused: ...aspoň sa pripravíme, ukľudníme a hurá na vianočné sviatky traja :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak ja som to mala ječdnoduhsie my mame vseobecnu a tam poradovniky nerobia chvala bohu ale ono sa to suchne neboj a veru odychnete si a potom na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elizka ... no super ak ste v poradovniku tak to uz je dobre, moze sa este aj niekto uvolnit tak sa posuniete skor, zazraky sa stavaju a tu niektorym kockam sa stali a uvolnili miesto inym .... :grinning: :grinning: :grinning:
myslim na komarika, domceka a este ktosi tu mal take zahadne tehu ale nespomeniem si kto

orsulka alicka je tehotnaaaaaaaaaaaaaaaa ma hcg 17.5
13. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte mi Dr. Gáťová šepla, že sa stáva, že niekto vypadne, ochorie, otehotnie, alebo si to rozmyslí a poradovník sa skráti :wink:.....len aby sa dovtedy polepšilo mm :grinning:
13. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok