Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
8. jún 2009

kamka - ved ja ho uz cvicim..................uz tento tyzden sa ucil umyvat a utierat riad, aby som to po par dnoch lezania potom v kuchyni prezila 😀 😀 😀

tija28
8. jún 2009

wolfi - len sa pekne zrelaxuj v sprche z toho zehlenia 😀 😀 😀

kamka17
8. jún 2009

wolfi...my máme vaňu so zaťahovacími dverami, tak to je ako sprchový kút a vaňa dokopy...a je to fajn, že si si ten dátum uvedomila teraz dopredu, horšie by bolo, keby si už bola tam...ale hádam by ťa odtiaľ nevyhodili a urobili by to sono...a v tom tvojom strese, čo máš v hlavičke to ani nevadí, že si sa sekla o mesiac...kešli na nejaké vykotenie, však sa nič nedeje, aspoň ten máš odložené do budúceho mesiaca...

wolfskinka
8. jún 2009

no som tomu zehleniu moc neublizila

my mame aj vanu a aj sprchovy kut

kamka ja si to zajtra este overim zavolam tam

tija28
8. jún 2009

wolfi - zeby uz na Teba dolahla skleroza ??? 😀 😀 😀

wolfskinka
8. jún 2009

tija vies na mna ani nie.. mne kamoska roboi na poliklinike a ona ma tam objednavala a poevdala mi ze 10.6. a potom mi dala papier a isla som sa na to terz pozriet tak tam je napisane 10.7. ... tak zajtra sa jej skusim spytat ... nech tam cinkne ze ci v stredu alebo az o mesiac

kiara15
8. jún 2009

pekny vecer babenky tijuska ved aj ja na teba furt mylim vies aka som zvedava na zajtra mozno viac ako ty 🙂 ale drzkam ti pästicky nech sa bojovnici maju ok 😉

wolfi ahojko 😉

wolfskinka
8. jún 2009

kiara ahojki

tijus ty to zajtra pekne zvladni

kiara15
8. jún 2009

wolfi tebe sa nechce spat? 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

kiara ani nie ... ale mala by som ist uz lebo rano zavcasu vstavam

tija28
8. jún 2009

kiarka - no ahoooj 😉 ved ja dufam hviezdy, ze vas nesklamem 😉

kamka17
8. jún 2009

no ja sa s vami pekne rozlúčim...
tijuš ty sa pred zajtrajškom krásne do ružova vyspi, nech máš veľa sily na všetky tie infošky čo ti prídu...
a ostatným prajem krásne sníčky a ničím nerušnú nocku 😉 😉

wolfskinka
8. jún 2009

tija neopovaz sa nas sklamat ved kto to tu vytrhne z biedy ked nie ty ...

no idem ja do sprchy a spat lebo zavcasu vstavam rano ....

tijka tfuj tfuj ftuj tfuj tfuj ftuj tfuj tfuj ftuj tfuj tfuj ftuj tfuj tfuj ftuj to je pre stastie a roztoc to vo velkom ... 😵

kiara15
8. jún 2009

tijus veru niekto to tu musi zacat a si na rade ty 🙂 preto nam musis dat inspiraciu 😉

wolfi aj ja musim ist do sprchy ale moc sa mi nechce 😎

wolfskinka
8. jún 2009

tak si dame preteky kto bude skor 😀 ................ ani mne sa nehce od vas odist ☹ ale musim ist spat

tija28
8. jún 2009

bambulky moje...........dakujem vam a pokusim sa to tu znova nastartovat 😀 😀 😀
tak dobru nocku vsetkym a sladkeeeeee snicky 😉

wolfskinka
8. jún 2009

tija je to v tvojich rukach ... mas teraz najvacsiu zodpovednost tak ze tfuj tfuj tufj a rano ked vstanes z postele tak pravou ..... nezabudni pravou

tija28
8. jún 2009

wolfi - lenze ja som lavackaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kiara15
8. jún 2009

wolfi ze by sme isli o preteky ani mne sa od vas nechce 😅

tijus tak si hned rano popluj tri krat 🙂 🙂 🙂 ale nas hned aj informuj lebo ja vstanem a idem kuk sem 😉

wolfskinka
9. jún 2009

tija tak dufam ze si vykrocila lavou ...

orsulka
9. jún 2009

tijuška.........................!!!!! drž sa dievčatko...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wolfi....ahopj bambula 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

orsulka ahoj ta bambula je vystizne .... zase som pribrala 2 kila fuj aka som tucna

mia1983
autor
9. jún 2009

tijus drž sa 😀 a vychutnávaj si to 🙂

mia1983
autor
9. jún 2009

inak dobré ránko všetkým 🙂 a pekné slnečné 😀

wolfskinka
9. jún 2009

mia ahoj tebe tie tt pekne nabiehaju co nedas nejaku fotecku do albumiku

mia1983
autor
9. jún 2009

musim nascanovať asi sa aj pustím do toho dneska 😉 ako sa máš takto po ránku?

orsulka
9. jún 2009

mia.............ahoj...u nas je zatial pekne teplucko.....

wolfi...za 2,5 mesiaca co stimulka a podobne....mam na sebe o 5 kg viac!!!!!!! včera som sa chystala do posilky už!!!!!! ale svokor mal nardoky sme mu zagratulova a oni nas pozvali na poobedy obed.....tak som si zavalila kuracinu so zemiakmi len taky fukot 😀 😀 😀 😀 posilka od zajtra!!!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
9. jún 2009

ja od 6.37 pracujem, moc sa mi nechce ale co uz mam robit ... zachvilu tu budeme mat v kancli peklo tak chodim tak zavcasu

mia1983
autor
9. jún 2009

ahoj orsulka no teplucko to dneska vyzerá konečne druhý krát som si aj šatice obliekla, tak hádam sa poobede nerozprší. Inak poviem vám ja po stimulke som vôbec nepribrala skôr taký pocit blného burška som mala dlhšie ale potom to bolo o.k., ale posilka je super som chodila ale terazky nemôžem 😠 , ale skúsim potom neskôr nejaké tie fit loptičky 😀 ak bude všetko o.k

mia1983
autor
9. jún 2009

wolfi: peklo ako teplo alebo peklo pracovné 😀 ?? ale asi to pracovné že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre