Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
9. jún 2009

mia...tak to sa más 😉 ja som v podstate tyžden len polihávala a nič nerobila len jedla....na mna sa to jedlo prilepí, len čo sa nan pozriem 😀 😀 😀 ale dnes idem na trening!!!!!! 19.6. máme vystupko musim zhodit, lebo sa nemestím do kostymu!!!!!! kurnik......

wolfskinka
9. jún 2009

mia .. peklo ako teplo ... mame z 2 stran velke okna a da sa otvorit iba 1 a klima tu neni a v kacli je 9 pc ... tak si vies asi dost dobre predstavitr ako tu je

orsulka ja mam zavazok to co som pribrala do konca tyzdna teda do piatku dostat sa pod 84 , dnes rano som mala 85 ale to som sa vcera vecer dozrala pizzou o 19.30

mia1983
autor
9. jún 2009

tak to máte babky ťažké ja môžem spapať čo chcem a nič práveže ja by som trošku potrebovala 😀 , pošlite nejaké tie kilečká 😉

wolfskinka
9. jún 2009

mia .. ty teraz nechci kilecka ty ich teraz naberies dost nemaj strach ale ked mas malo ja ti aj osobne doveziem aj zo 10 na tych mojich 85 to ani nezbadam ked mi zmiznu

orsulka
9. jún 2009

no....ja sa s tymi kilami takto terigám hoooore- dooooooole prosím pekne celýýýýý život!!!!!!!! jednou je lííííp...jednou je huuuuř !!! 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
9. jún 2009

orsul mi hovor ... no ja som zhodila viac ako 5 kil a 2.5 mam naspat ... no ale to vcera kilo ta pizza ... takze dnes sa nebudem prapchavat a zajtra zase to bude nizsie ... ked nebudem po 18.00 jest tak to bude pohodicka

mia1983
autor
9. jún 2009

joj no priberenia v tehotenstve sa tešímmmmmm na to najviac 🙂, len aby bolo všetko v poriadku

tija28
9. jún 2009

dobre ranko..............takze jeden statocny drobcek nas caka v heliku 😉.....ideme si pren 🙂 ..................za par dni sa vam ozvem 🙂

orsulka
9. jún 2009

ahoj tijka...............................sup sup sup do bruska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pekne oddychuj, žiadne jazdenie!!!! velmi držim palceky...a pozdravuj tam mojho mrazáčika.......cmuuuuuuk
velmi na TEBA myslím!!!!! 🙂 🙂

mia1983
autor
9. jún 2009

tijus držím palčeky všetky naozaj uvidíš, že všetko dobre dopadne, keď to tak naozaj budeš chcieť 😉 Veľa šťastíčka ti želám

wolfskinka
9. jún 2009

tija no super .... drzim palce a preco az za pat dni ...

mzuzka
9. jún 2009

no ahojte pisalinky, mne travalo pol hodinky kym vas docitam poctivo.sa desim, toho romanu,ked budem chodit na net,len raz za cas, lebo svokrikovci nemaju net, tak sa budem pohybovat s notasikom na namesti v pD 😀 😀 😀

nam tu celu noc prsalo a teraz to vyzera,ze to bude pokracovat. tak som chcela pekne ked pridu svokrovci,aj plavky som im kazala doniest,ze skocime k moru. hmm asi im dens poviem nech si nezabudnu rezervne prsiplaste 😀

tijuus, ked sa zobudim,chcem tu citat nieco veeelmi inspirativne

orsulka
9. jún 2009

mzuzka...ahoj lasenočka......... ideš buvať????????

orsulka
9. jún 2009

wolfi....ved bude ležať a oddychovat, tak nepojde na konika..... 😉

mzuzka
9. jún 2009

ano, idem si pospat,som dnes unavena, tak za chvilu zaspim. dnes som rozmyslala, ze keby som sla na OPU po takej nocnej ako bola dnes, nepotrebujem narkozu a trosku usetrim srdiecko 🙂

o tyzden sa uvidime orsul, tesiiiim

wolfskinka
9. jún 2009

mzuzka dobre spi a drzim palceky

orsulka
9. jún 2009

zuziiik....aj ja....velmiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
to bolo dobre s tou nočnou 😀 😀 😀 ale na tu chvilku čo si pospiš pri OPU to je pohoda 🙂)))))

mzuzka
9. jún 2009

dakujeem, tak sa snazte, pismenkujte dobre spravicky, a teraz vy strazte moj spanok 😉

orsulka
9. jún 2009

tak ja budem strážiť......inak dnes sa mi vyborne spalo...takže máš pochvalu 🙂 🙂 🙂 idem sa ti revanšovať 😀 😀

wolfskinka
9. jún 2009

ja tiez budem strazit ....

orsulka
9. jún 2009

wolfi....to sa jej bude hajať, už sme na ten spánok dve!!!! 😀 😀 😀 jedna lavu a druhá pravu stranu 😀 😀 😀

tinkaza
9. jún 2009

ahojte žienky...takže myslíme na Tiju....ale to ET vlastne nie je nič hrozné, nie? dôležité sú asi tie dni po, ale ona je šikuľka, vie, že si má dávať na seba pozor...

wolfskinka
9. jún 2009

tinkaza ahoj a ty sa dnes ako citis ?

orsulka
9. jún 2009

tinka...ahoj....................ano, máš presne pravdu, je to tak... 😉

tinkaza
9. jún 2009

wolfskinka - ahojky...cítim sa v pohodičke, včera večer som zaspala ako bábo asi okolo 21,00 hod, tak som aj vyspinkaná do ružova... 😉

orsulka - tak sa o tú našu Tijušku nebojím... len nech to tu už rozbehne, aby sme sa pri nej zviezli aj my ostatné 😉
a prídeš na to naše stretko do ZA???? ha??? 😉

orsulka
9. jún 2009

tinka...................... 😀 😀 😀 no neviem neviem neviem...ešte naozaj......ako to všetko doapadne 😀 😀 😀 asi skor nie ako ano........ 😉

tinkaza
9. jún 2009

orsulka - škoda, škoda, veľmi radi by sme Ťa veru spoznali, ale verím, že to nie je len taká sranda...možno niekedy inokedy a na inom mieste...nikdy nehovor nikdy... 🙂 🙂 ale zajtra si na Teba spomenieme, keď sa Ti bude čkať, tak vieš prečo... 😉

wolfskinka
9. jún 2009

tinka ale prides zajtra ?

tinkaza
9. jún 2009

hej, asi hej, na chviľku dobehnem

wolfskinka
9. jún 2009

no super tesim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre