Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
16. sep 2009

ahojte, vidím že Prievidžanky si tu posielajú "boľavohrdlové" bacily cez net tak ja prispejem s tými lepšími.

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT😵

Trošku sa to tu konečne rozbieha so stimulkami. Staaaaaaaaaaaaaaaaaaašne budem držať palce.

My ideme do Helíka 12.10. na 4D sono. Po dlhej dobe tam prídeme a teším sa na celý personál a hlavne na malú Silvinku na nástenke. 🙂

romy01
16. sep 2009

🙂 ahoj komárik 🙂
ta si tu často neni, ako sa máš? Ďakujem za vírusíky, teraz ich potrebujem viac ako kedykoľvek prwdtým.

komarik
16. sep 2009

romy, neboj vírusíky dodám kedykoľvek.

Už mi nebýva zle tak sa aj často túlam po vonku, prechádzky so psom a tak.... Len aby mi neprišla kontrola lebo som stále na PN. 🤐

romy01
16. sep 2009

aj ja som na pn a ked niekam idem, tak mam bobky, no baby písali, že kontroly nezvyknu chodiť ked si tehu. Ja mám nervy lebo mi meska ms. vcera som ju mala najneskor dostat. Dnes som bola na krvi a mala som zacat s puregonom, ale asi mi to posunu, je mi z toho strasne smutno

komarik
16. sep 2009

romy, ms príde, možno o pár dní neskôr ale príde. Potom sa upicháš až-až 😉 A ani sa nenazdáš a možno...........

romy01
16. sep 2009

ja sa ale bojim že ked mi to meska, že to asi znamena ze mam v hormonoch bordel a ze sa to nepodarí, Doteraz som sa z toho tešila a bola som plná optimizmu ale začínam byť namäko a prestávam si veriť

komarik
16. sep 2009

mne pri IVF tiež meškala MS asi týždeň a hladiny hormónov boli v poriadku. Sú to veľké zmeny v tele a každé sa s tým inak vyrovnáva.

domika9
16. sep 2009

čaute helinky tak ja som tiež dorazila bola som na krv u ženskeho v pondelok idem do mojej prvej vytuženej poradne a asi dostanem aj dlho očakavanu tehotensku knižku takže supiš a bola som na hematologii tam som tiež odovzdala krvičku a zvyšili mi davku clexanu takže tak som dnes pochodila všetko ta fajne
ciky pozerala som ešte včera tu stranku a tiež sa mi zda super

romy01
16. sep 2009

komarik a ak sa múžem opytať, vieš aku si mala pred IVF kom hladinu FSH? A kolko si mala folikulov a vajícok?

komarik
16. sep 2009

romy, hladinu FSH neviem ani som sa nepýtala keď vraveli že to je v poriadku, folikulov bolo zo 12 a vajok 5. U mňa niektoré dozreli skôr a niektoré neskôr. Takých akurát na oplodnenie bolo 5ks. Ale to neznamená že tak dopadneš aj ty. Ja som mala vždy problém s vytváraním vajok a toto bol môj totálny rekord. 😉

wolfskinka
16. sep 2009

ahoj komarik

romy01
16. sep 2009

no komarik aj ja mam problem s vajíčkami, mne nedozrievaju a mam anovulačné cykly, preto si myslím že s tym budem mať pb, kedže ani ms neprišiel ako má. Aké si mala lieky ?
ahojte domka a wolf 😀

orsulka
16. sep 2009

komarik, romy....no ahojte....tak romy, dik za info z Heliku....

wolfi...tak super, že sa už ozvali 🙂)))))) a ide sa na to!!!! 😉 😉 😉 😉

romy01
16. sep 2009

ahoj orsulka 🙂

orsulka
16. sep 2009

romy.....sak som zabudliva......ale ty ides 1x na IVF-ko,vsak??????

renka1801
16. sep 2009

Ahojte. Ja sa Vás chcem opýtať máte niektorá skúsenosť s laparoskopiou v Čadci alebo robil ju niektorej Dr.Hartel v Dolnom Kubíne? Krajkovič ma poslal na laparoskopiu , mala som isť na IVF ale zvážil to a radšej ma ešte posliela na tu LPK. A neviem sa rozhodnúť kde mam isť.Prosim napíšte ak máte nejaké skúsenosti ďakujem

romy01
16. sep 2009

ano toto je moje prvé IVF ko, no už neverím že posledné 😔 😔 nejak sa mi to kazí

orsulka
16. sep 2009

romy...no toto???? čo sa deje??? kde je tvoj optimizmus??????????? len sa pekne k nemu vrať, lebo to vyjde neboj...určite......ja som sa pytala preto, lebo ked v normalnom cykle aj nemas foliky, tak prave pri IVF, ked doplnaš hormony, tak to bude urcite lepsie, a vytvoria sa......bud trpezliva a nedavaj pesimizmu žiadnu nádej..... 😉 😉 😉

romy01
16. sep 2009

sa ti povie, podla rozpisu som mala mat ms niekedy medzi pondelkom a dneskom ale ms nikde, ale asi máš pravdu pockam si na výsledok

domika9
16. sep 2009

romy to chceklud a nohy v teple mne meškala mrška hocikedy som sa blížilaku 50 dnu cyklu neboj všetko bude takako ma byť a ked si budeš vravieť žeto nevyjde tak sa to naozaj nepodarí 😉

romy01
16. sep 2009

Dík moc za podporu, musím niekde splašiť späť ten optimizmus

orsulka
16. sep 2009

romy...je uplne jasne, že su aj zle dni........a neostane nic ine, len ich mejak "pretrpieť"......a počkať zas na tie lepsie........ 😉 😉 vsetky sme si tym presli, a zvladli sme...aj ty zvladnes, ved si silne dievča......a dnes ani pršať nemá, a bude krasny den.....!!!! 😉 😉

domika...ahoj moja 🙂

orsulka
16. sep 2009

kammka...............nechod do prace....!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 to mas zas poobednu?????

romy01
16. sep 2009

orsul ja si teraz krátim cas čakania ten zlý deň bude až o tretej, ked dostanem tie výsledky - alebo možno to bude lepšie ako si myslím a potom sa budem usmievať na celý svet 😀 😀 😀

domika9
16. sep 2009

ahojte 😉

orsulka
16. sep 2009

a možno kym dojdu vysledky...tak dojde mrcha.... 😉 😉 😉 😉

domika9
16. sep 2009

idem si ja trošku vystrieť telo lebo ma nejako boli brucho už som dnes ubehana tak zatial papa

orsulka
16. sep 2009

domka...pa pa pa ....... 🙂

wolfskinka
16. sep 2009

renka ja som bola na laparke v dolnom kubine robil mi to hartel .. vsetko ok, nemocnica super, akurat mi zahnisali rany po laparke ale to sa potom zahojilo

romy01
16. sep 2009

domka pekne oddychuj,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre