• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahoj wolfskinka, takže si bola spokojná , a bola si tam teraz niekedy?
16. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy01 :slight_smile:

ja som si zažila to isté pri 1.IVF. mrška meškala 3 týždne :angry: bola som už na nervy.Potom mi na 8den stimulku stopli to ma dorazilo ešte viac., a navyše mi narástla cysta... Všetko sa mi v tele zbláznilo.Už som do toho nechcela ísť, ale môj drahý ma presvedčil. Zašla som aj ku Kopáčovej a tá mi poradila čo robiť tak teraz sa dávam na to znovu a stresovať nebudem. Budem veriť že všetko dopadne tak ako má :slight_smile: A neboj aj tebe dopadne všetko dobre. Hlavne nestresovať to je zlé.
16. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka.......a ako pani Kopacova???????????? spokojnost???? dala ti bylinky??????

mas jednu velku pravdu...STRES JE NA HOVBY!!!!! a aj inak by som to napisala, ale možno by ma zmazali adminky!!!!! aj ked by to bolo výstižnejšie..... :wink:
16. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul presne tak
16. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul

Pani Kopáčová zlatá pani. Velmi vie poradiť. Teraz pijem 3x denne čajík čo mi namiešala a na noc obklady na bruško z tvarohu a muky..Trochu bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked to pomôže tak je to dobré... Len som prvú noc spala tak opatrne lebo som sa bála že to ráno budem mať skôr na chrbte ako na bruchu :grinning: :grinning: . Dost divoko spím.
16. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...... :slight_smile: :slight_smile: cmuk ty moja podpora .... :slight_smile: :slight_smile: inak ako zvladas v praci?????????????? dá sa??????
16. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už predtým stimulovala clostilom 3 krát a dopadlo to vždy ukážkovo ( teda raz som mala síce cystu ale to preto že som fest silno prechladla a ochorela a pregnyl vtedy zrejme nezabral, no inak som mala vždy pekné ukážkové 3 folikuly takže teraz som rátala s tým že to bude OK a preto ma to vyviedlo z mieri, nečakala som meškanie a už vôôbec som doteraz neuvaťovala o nejakých komplikáciách
16. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy... zákony schválnosti funguju uplne presne !!!!!!!! to by ten život nás bez nich asi ani nemohol isť.....

ked mi stopli 4 - stimulku, rozplakala som sa priamo v banke.... :grinning: :grinning: teraz sa bavim, ale vtedy ma to tiež položilo, takže viem ako sa citiš...... ale ako pises, pokial s clostilom prebehla stimulka dobre, tak aj IVF bude fajn.....len bude o par dni neskor....to ťa predsa nerozhádže!!! no nie??? :wink: :wink: :wink: :wink:
16. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy

A mala si aký protokol.. Ja krátky decapeptyl a Merional.. A teraz mi dali diphereline miesto decapeptylu. Je to ale vlastne vraj to isté. Ale je to aspon trochu lacnejšie lebo ja si platím všetko a to je trochu sila.
16. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ja som mala dlhy protokol, brala som aj proveru a teraz pichám decapeptyl
16. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A od ktorého dna si picháš decapeptyl?
16. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som bola v heliose, tak od dnes provera, 23.9. diphereline-to je ako decapeptyl a potom Gonal :wink:
16. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika

Tak sa pekne držkaj :slight_smile: A to máš aký protokol ??
16. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žena v supermarkete príde k pokladníkovi a pýta sa ho: "Co dostanem, keď nájdem výrobok po záruke?" A pokladník na to: "salmonelózu."
16. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka som ho zacala pichat na 23 DC
16. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sydney protokol a dlhý
16. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže ked ja mám krátky tak to budeme asi na rovnako časovo.J a by som mala začať 28.9. Len musí prísť mrška. :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka.... :grinning: :grinning: :grinning:
vidim, že si robis naladu pred cestou do prace :slight_smile:))))))))
16. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka asi na tom budeme podobne
16. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a ako často teraz budeš chodiť na krv a sono.
16. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, som vám nepovedala, ale nejdem do práce...sa mi podarilo na poslednú chvíľu vybaviť dovolenku...do konca týždňa...lebo jej mám habadej, namiesto dovolenky som totiž pnkovala, tak tak...
a idem sa vyvetrať k bratrancovi na kolaudáciu..prerábali bytík, tak idem kuknúť a po ceste aj nejaký ten darček do nového bytíku kúpiť...
16. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka to neviem, oni mi zavolaju vzdy podla výsledkov ale vraj 2 - 3 krat za tazden
16. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy

Tak to sa nachodíš..Ešte že si z Martina.. ja to mám daleko a tá cesta je vždy hrozná. Ale musím vydržať lebo to je najbližšie sanatórium.
16. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka.....ty jedna!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak este vegetuj domka pekne...resp. ty si vies najst zabavku..:slight_smile:))) tak vyber pekny darcek, nech sa im paci :slight_smile:))))

minka...na kontrolu sa chodi každy druhy den už ked pichas obe injekcie.....to musia stale kontrolovat....
16. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka a ty chodís k nám do MT?
16. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy01

ano chodím do heliosu krajkovi.Koordinátorku mám p. Mikulovú..Sú hrozne fajn.. :slight_smile:

Orsulka ano tak nejak som chodila až kým ma nestopli.
16. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky idem na sociálku zistiť ako to mám urobiť s DNP a prídem ešte podvečer. Zatiaľ sa mi tu majte krásne :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už tiež končím bo som v práci a idem už domov.. Nakuknem sem tiež možno na večer.
16. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja koncim...zatim babule....paaaaaaaaaaaaa
16. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok