Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
1. okt 2009

minka aj ja popijam cajik a rano vstavam do heliku dufam ze vstanem 😀

minka051
1. okt 2009

kiara
tak to musíš a nie som v obraze ideš na niečo dôležité alebo len na kontrolu?

kiara15
1. okt 2009

minka iderm na sono sliznice a za par dni bude vklad idem na KETKo 🙂 🙂

minka051
1. okt 2009

kiara
Tak budem na teba myslieť aby bolo všetko v poriadku...a neboj určite bude. Chodíš tiež ku krajkovi. ja idem do helíku v utorok na krv a UTZ. Ja asi mrazáčikov mať nebudem. Budem rada aby som mala niečo na vloženie a podarilo sa. Ale človek nikdy nevie. Tak sa pekne vybuvkaj a sliznica bude OK. Tak dobrú nôcku. 🙂

kiara15
1. okt 2009

minka diky a aj ja ti prajem nech mas vsetko ok a urcite bude aj na mrazenie ver tomu 😉 pekne snicky papa 😔

bakosko
1. okt 2009

minka aj ja chcem ist do heliosu kde sa mozem objednat

renka1801
1. okt 2009

ahoj bakosko najdi si na nete www.sanatoriumhelios.sk kontakty a telefonicky sa objednás

bakosko
1. okt 2009

aj ty tam chodis

kamka17
2. okt 2009

dobrééé ránko...piatoook...aj keď ja robím aj víkend, ale teším sa za vás 😉 😉 😀

kiari...tak sa v helíku drž a daj potom vedieť, ako ste dopadli 😉

minka, tebe dúfam to bruško prešlo a budeš v pohode pracovať 🙂

a zabudla som...máme v rodine ďalšiu tehulku, tak sa budem vytešovať a hádam sa už konečne prilepí...a aj ten vírus tu v práci by mohol preskočiť 😎 😎

tak šup šup vstávať 😎 😎

orsulka
2. okt 2009

dobre ranko.......ja mam dnes krasny den......
kamaratke potvrdili bublinku v maternici a to aj krvacala 6 dni...ale iba cistu krv, takže to nebola taka nrmalna mrcha.....HCG jej stale stupalo, tak bla v nemocnici a sledovali ju tam, že keby to náhodou bolo mimo....no...a NEBOLO!!!!!! včera večer prisla sms, že bublinka sa objavila v maternici...velmi sa z toho tesákujem.....a niečo na povzbudenie pre ostatne stimulačky 😀 😀 😀 😀 a aj pre mna ...hihihih

kiarka...hned sa ozvi ako sa vratis z Heliku, že co nove a aka je sliznička....
ako som citala oslava bola veeelmi dobra, až na tie veci po oslave....ale to už je asi udel matiek
😀 😀

minka...držim placeky, dnes zacinas....tfuj-tfuj-tfuj.....

romy.....ako sa mi mavas????? si OK?????? ozvi sa...

wolfi ...dobre ranko.....

kamka17
2. okt 2009

orsul...predbehla som ťa len o pár sekúnd...hihi

orsulka
2. okt 2009

kamka...ahoj mojko ..... 😵 😵 😵 už si hore?????? ved si mala poobednu nie?????

kamka17
2. okt 2009

no moja hej, včera poobedná, dnes ranná, ale to som si dobrovoľne vymenila, lebo ja a tie poobedné, to je strach, tak radšej takto vstanem a poobede mám svatý pokoj od roboty 😎 😀 tak tak

wolfskinka
2. okt 2009

dobre ranko

tak baby kupila som si vcera chillipapricky ... dala som si polku jednej a tancovala som po byte a hasila usta a moj muz to jedol ako jahody .... tak s chillipaprickami mi je koniec este teraz ma stipe zaludok, keby ste ma videli tak by ste sa urehotali

orsulka
2. okt 2009

wolfi.....tak potom už len to kajanske korenie v tobolkach...to by nemal byt problem 😉 😉

kamka...tak ty si iný workoholik 🙂))))) hihihih.......este ,že si nepotiahla zároven aj nocnu 😀 😀

musim work.....tak zatim...pa

kamka17
2. okt 2009

wolfi...šak si to mala len zapiť, nežuť 😅 😕 ale keby si neskúsila, tak nevieš, takže dobrá skúsenosť...

orsul...to ja len musím, inak by som veruže nepracovala toľko 😒 🙄

romy01
2. okt 2009

ahojte baby
najskor vam napisem a potom si vás pocitam
Mam za sebou zase rev - ale od šťastia, vajicko ma 4 bunky a vyvíja sa vraj velmi dobre, nenašli tam neviem co - co znamená že predpokladaju, že to pojde takto ďalej a zajtra mam vklad 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
2. okt 2009

dobré ránko 🙂

hneď zrána super správičky,tak sa teším s vami 🙂

orsul - to je tá holka čo si o nej vravela na stretku,že?čítala som o nej v tej vašej temičke,chvalabohu,že to dobre dopadlo,musela si užiť stresy teda... 😉

romy - no vidíš,to bude ten pravý bojovník,zajtra ho máš v brušku...

wolfi - kúp si to kajanské korenie,to neštípe...

wolfskinka
2. okt 2009

kamka no mala mala ale som hrdinka to prehryzla, ze to nemoze byt take zle a to bola hruza ....

orsulka a to sa da zohnat normalne v lekarni

orsulka
2. okt 2009

luculka...ano...to je ona..... 🙂 🙂 🙂 ale napodiv bola kludna, volala som s nou každy druhy den, a ako sama povedala, je kludna, lebo aj tak jej nic ine neostávalo ako čakať a vedela, že jej nepomože byt v strese....práve že skor naopak.....aaa...vyslo to 🙂 🙂

kamka...ale zas budes mat naozaj piatok poobede volno ..... 🙂

romy....dakujem za infosky, naozaj super ranečko mám dnes......a aj na zajtra...tfuj-tfuj-tfuj.....a pre teba a tvoje malinke posielam tento pohlad : 😵 😵 😵 😵

jajulaa
2. okt 2009

Dobré ránko dievčatá, tak ako sa máte, čo tu nové?
Orsul, Wofli, Kiara držím palce do pokusov.
My sa máme fajn, všetko zvládame na 1, malý je zlatúšik, pekne vyspí, popapá, už sa na nás aj usmieva.
Stále chodíme so slzami v očiach a nemôžeme toľkému šťastiu uveriť 🙂 🙂 .

domika9
2. okt 2009

ahojte pekne ranko prajem ja com sice skoro celu noc nespala neviem čím tobolo ale ako som vravela doma tak asi sme mali všetci takuto noc 🙂
wolfi načo si to kusala mala si to polknuť cele nič by ťa nebolo štípalo
romy super držímpalce aj nadalej
kiara napíš som zvedava čo nove
kamka fíha tak ty si ale nejaka akčna 😉 🙂
ostatne kočky ahojte

domika9
2. okt 2009

jajula tak už homate doma tak to je dalšia super sprava narano ej ale dnesje uspešny den
tak nech sa vam len darí a hlavne nech ste zdraví 😉

kuspitka
2. okt 2009

Ahojte.ako sa mate??
kiara ako sa mas?citam,ze ides na KEtko tesim sa velmi.

domika9
2. okt 2009

tak ma napadlo ako sa ma asi kikina ako asi pokračuju

domika9
2. okt 2009

ahoj kuspitka tak ako sa maš? drobča poslucha? 🙂

kuspitka
2. okt 2009

ahoj domka.vcera bola ako cert kopala cestov domkov.ale dnes je tisko asi buva a mne je dnes nanic napina ma a este aj spodok ma boli viacej.ale inak sa mame podla moznosti

romy01
2. okt 2009

jajula to ale rýchlo ubehlo , ako sa malý volá?
kiara drzim palceky abysa mrazaciky dobre rozmrazili,
kuspitka sa tu ukazujes pramálo ,ako sa máš?
orsulka dnesok mi dal zasa nadej, tak dufam ze zajtra ma necaka dalsia smrt ako to bolo vcera

domika9
2. okt 2009

tak tie bolesti asi patria k tomu pokial sa neotvaraš tak je to asi ok 😉

kuspitka
2. okt 2009

romy hej malo.zle sa mi sedi pri pc tak radsej lezim.
a ty co ako si daleko???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre