Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
13. okt 2009

wolfi....nezabudla....šak teba osobne pozdravim...nie??????? nebud taka hŕŕŕŕŕŕŕŕ 😀 😀 😀

dobre ranko wolfi.......tak ako pokracuje dekac????????? v pohodicke???????

orsulka
13. okt 2009

wolfi...tak si stihla napisat skor ako som sa opytala 😀 😀 😀 😀
a kedy kontrolka????????

wolfskinka
13. okt 2009

dnes koncim prve balenie 7ks, dnes som 29dc

ved vies kedy kontrola mrchu mam dostat 30dc-32dc a potom sa mam ohlasit na sono a krv a potom zacnem s menopurom, vcera som do seba pachala aj tu stiplavu chilli papricku

kuspitka
13. okt 2009

wolfi tak to je super pekne napredujes dopredu tak ako mas.

orsulka
13. okt 2009

Wolfi...prave preto že neviem ako to ide pri tomto dlhom protokole...preto som sa pytala.....takže po mrche pojdes na kontrolu?????

minka051
13. okt 2009

orsulka ano mzuzka je poklad. Ved uvidím čo nám povedia v utorok na tom pohovore. Len keby som už nebola taká stará to ma s..ie najviac.. 😠

wolfskinka
13. okt 2009

kuspit no ano napredujem ale este je finale daleko, hned ako dostanem pojdem na utz a krv a povedia mi kedy a kolko mam zacat pichat menopuru

orsulka
13. okt 2009

minka......ako stara????????? kolko už mas rokov?????
a to je vec, na ktoru sa asi neoplati ani nasie...ť , lebo s tym sa už naozaj nic neda urobit.....ani ja už via nebudem mladsia a mladsia.......

minka051
13. okt 2009

orsulka Ja som už vykopávka ktorá chce mať strašne ešte deti.. Teda aspoň jedno Mám 43. Všetci síce hovoria že na to nevyzerám aj doktor sa čudoval ale je to tak. Obal je niekdy pekný ale vnútri je to už o inom,

minka051
13. okt 2009

Ja vám tu budem robiť asi Matku Terezu 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
13. okt 2009

minka........bohužial ale je to tak....aj mne vravela Mikulova, že cim som starsia, a idem na IVF, tak jednoducho tie vajicka ktore rastu pri stimulke jednoducho stracaju na kvalite, a je to hlavne vekom ženy......

ale...nevzdavame....dobre???? vek - nevek.......sama vidiš, ako už vcera naskytly nove možnosti!!!!!! coooooo?????? dobre, nie???? a to si si nestihla ani poriadne poplakať, a už su tu dalsie ponuky.... 😉

minka051
13. okt 2009

orsulka.........jasné nevzdávame 🙂 🙂 A som rada že sú tu také baby ktoré pomôžu ak sa dá. 🙂

komarik
13. okt 2009

dobré ránko,

minka, jasné že by ti človek pomohol keby sa dalo. Nám bohužiaľ neostali žiadne mrazáčiky. Ale ak to dobre dopadne do pol roka budeš na rade - toť môj názor.

orsul, ty si taká vlievačka nádeje. Je úžasné čítať tvoje príspevky.

wolfi, tak sa teda držíte a pekne napredujete. A čo tá psychoška už poslala posudok?

kuspi, stále ti posúvajú termín? Ale neboj raz to príde. Mne naše malé celú noc muselo tlačiť na jedno rebro. Som sa v noci dačo navzdychala a naprevracala z jednej strany na druhú.

lucula73
13. okt 2009

komarik ahoj...na rebro?no to ho máš riadne vysoko,moje kope stále len pod pupkom,ale statočne,najviac na mechúr...

inak orsulku našu obdivujem aj ja,neskutočné,kde ona chodí na tolko optimizmu a ešte má aj na rozdávanie.... 🙂 ale je tu taká naša vedúca dušička,že orsul?? 😉

orsulka
13. okt 2009

luculka......aaaaaaaaaaaaaaaaale noooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!
komarik....................

až sa červenám ........ ja myslim, že ani nie......tu je tooolko dobrých báb, co želaju !!! a pomáhajuuu 😉 😵

romy01
13. okt 2009

dobre ranko - u nas konecne hreju radiatory- to bola kosa doteraz.
kuspoňitka takze ty takto na štedry den ? 😀 😀 😀

komarik
13. okt 2009

romy, však je paráda keď začnú kúriť? Aj u nás začali a už nemusím večery pred telkou tráviť pod perinou 😀

lucul, neviem či to je možné že mi tlačí na rebro ale dole som ho v noci necítila. Teraz ma rebro nebolí ale už ho cítim kopať dole. Ono si tam asi robí zo seba ping-pong-ovú loptičku a moja maternica je stena na odrazenie. 😀

orsul, 😵

janicca
13. okt 2009

ahojte medule moje krásne .... 😉ako sa mi máte vidím že debata prebieha v plnom prúde.... ja len tak pracovne kuknem

ozaj akurát kukám vonku a a vysoko na končiaroch hôr je už taký slabý poprašok snehu to je nádhera aká romantika..... 😀

romy01
13. okt 2009

kolmarik to musi byt nadherny pocit ked citis kopkanie miminka 😀 😀 😀

minka051
13. okt 2009

komárik no ked si ja ešte pamätam tak mne moji chalani robili z bruška strelnicu 🙂 a niekedy som mala pocit že mám burcho na boku. Hrozne kopali a tlačili ale bolo to super. Len niekedy som bola uplne zdeformovaná. Je to vidieť aj teraz energie majú každý za štyroch. Ale sú super. Teraz študujú mladší stredná priemyslovka a starší VŠ marketing a ekonomika. Inak ešte hrá divadlo. ked som sa bola raz pozrieť tak smiechu som sa nezdržala. Naposledy hrali Limonádový Joe a tam hral mŕtveho pištoľníka. No to bola sranda.

orsulka
13. okt 2009

babyyyyyyyyy............u nas vykuklo slniečko!!!!!!!!!!!!!!!!!! a hned je ten den krajsi !!!!!!!! 🙂 🙂

kto sa este na mna usmeje??????? 😉 😉 🙂 🙂

wolfskinka
13. okt 2009

komarik volala som na socialku, tak na socialke ten posudok zatial nie je, volala som tej pani ku ktorej patrime, mam volat koncom tyzdna
a ako bolo v heliku ?

wolfskinka
13. okt 2009

jani ahoj a ty si sa kde tulala ?

ninajana
13. okt 2009

Holky, chcem sa spytat, ked sme boli 3. 9. v Martine a podali sme ziadost o umele oplodnenie, uz by nam to mali schvalit vsak? Stale cakam an telefonat a nic ☹ uz sme z toho smutny povedali ze za 3 tyzdne. Aj vy ste tak cakali? Mam VSZP.

wolfskinka
13. okt 2009

ninajana a v ktorej si zdravotnej poistovni? v spolocnej sa caka asi 3 tyzdne, ale kludne si zavolaj do poistovne reviznej lekarke a ona ti povie co je s tou ziadostou

romy01
13. okt 2009

orsulka 😀 😀 😀 aj u nas vykuklo - chvalabohu, lebo o chvilu pojdem na anglinu a moc sa mi v tom vetre slapat nechcelo

wolfskinka
13. okt 2009

prepac nevsimla som si ze mas vseobecnu zdravotnu, zavolaj si na pobocku na ktoru patris a tam si pytaj reviznu lekarku a ta ti povie, co s tou ziadostou, aj alicka volala

ninajana
13. okt 2009

vobec nam nepovedali co nas caka, a som uz z toho trosku nervozna, ked nam schvalia ziadost to hned zacneme s tymi injekciami podla cyklu?

ninajana
13. okt 2009

wolfskinka mam vseobecnu, a keby som zavolala do martina tam mi povedia?

ninajana
13. okt 2009

inak strasne sa toho bojim, ani nespavam, a nasla som vas tu baby ze o tom pisete, tak ak sa mozem k vam pridat budem rada, hrozny mam z toho vsetkeho strach. Aby to vyslo a to vsetko.... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre