• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ninajana ked vam schvalia ziadost objednas sa do heliosu na pohovor pred IVF a tam sa dohodnes, ak ti to vyjde a budu mat volne kapacity a podari sa ti zohnat injekcie, lebo teraz je to akosi uzkoprofilovy tovar tak mozes zacat hned, obvolaj si tu poistovnu najskor a budes vediet na com si a ked toi ta dr. v poistovni povie ze to mas schvalene tak sa mozes aj objednat na pohovor pre IVF, kde ti vsetko vysvetlia
13. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninaja-zavolaj do Heliosu do MT a tam ti povedia.Zvykne to aj tam stáť a podla počtu ludí informuju o schválení.Takže ak ich maju viac,ešte ťa nestihli informovať.
13. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninajana, nicoho sa neboj. Ked budes mat schvalenu ziadost, ta by mala mat platnost az jeden rok, takze nemusis sa nahanat a ist do toho okamzite, mas cas. Najskor sa objednaj na pohovor, pozistuj si co vsetko to obnasa a ked si uz budes ista ze ides do toho a ze si na to pripravena potom sa do toho vrhnite. Zelam mnoho stastia
13. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninajana.........aj v Heliku ti možu povedat, či im prisla potvrdena žiadost....ale zavolaj na poistonu priamo ako ti pisala wolfi.....

a cyklus IVF, to ti povie lekar v Heliose......ci dlhy alebo kratky protokol.....a vsetko bude zavisiet od toho ako budes mat menzes..... od toho sa to vsetko odvija..... :wink:
13. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninajana, ja by som volala najprv do poisťovne. Mne totiž stratili žiadosť a keby som k nim nevolala bohvie do kedy by sme čakali. Na šťastie helios na môj podnet okamžite super zareagoval a rýchlo sa to vybavilo.
13. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninajana pekne zavolaj do poistoven a cakame na vysledok ci uz to mas schvalene alebo nie a ak ti povie ze ano objednaj sa hned na pohovor do heliku
13. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...a vitak medzi nami.........a nemaj strach, nicoho sa neboj...skoro vsetky sme tu už absolvovali IVF.....a dá sa to zvladnut!!!!!!! nie je to až take zle, hrozne a tragicke...to uvidis sama... :wink: :wink:

cikytka...ahoj milacik, poklad, srdenko mojo !!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninaja-ja som ti len napísala vlastnu skusenosť so žiadosťami.

Orsulík-že ahoj aj ty miláčik,poklad,srdenko!
13. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....tak ako????? ako bojujete????????? no sledujem, že princezna ti nedava moc času na nás .-))))))
13. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte do teraz mi nešiel netno hruza ale konečne ide tak idem čítať
13. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika no mas co robit :grinning: aby si to vsetko pocitala :grinning:
13. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka to su nervy co ked nejde net ? to je otras
no kočky idem sa balit - idem speakovat na anglinu, majte sa papa
13. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy papa have a nice speaking :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Orsulík.V chodítku ešte samozrejme nesmie byť a ležať ju vôbec nebaví.Takže ju vláčim celý den na rukách a musím sa pochváliť,že už viem strašne vela vecí urobiť jednou rukou.Zaspí po 2-3 hodinách tak na 20 minut a potom zase odznova... :stuck_out_tongue_closed_eyes: V byte sa už nudí.Pozná každý kutik,každu smietku a už sa netvári tak nadšene,ked jej ukážem obrázok,zvonkohru,zrkadlo...Chce byť len vonku a tam objavovať svet.Samozrejme z náručia :grinning: Fascinuju ju stromy,autá,oblaky,ale najnovšie výska od radosti,ked vidí reklamy. :grinning: Písmenká,pekné tetušky-to je jej :grinning:

Dnes sme doma ako trestanci. :frowning2: Ale vonku fučí,ani nádych sa nedá poriadne urobiť.Na martinských holiach už sneží.
Tak nejdem riskovať,že jej nafuka do ušiek....Len chuda Čikyta-nevyvenčená :frowning2:
13. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dočítane takže ahojte u nas napodiv snehu niet a to nam ho hlasili ale šak netreba mi ho lyžovať sa ja aj tak tento rok nepojdem tak čo
ciky tak istotne sa aj s tebou dohodnem lem zatial sa nechcem nejako plašiť aj tej kočke som napísala že sa jej ozvem po vianociach
a kde davaš inzerat len tu na koníka lebo občas ich pozeram asi 2x som videla od teba
13. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ciky čiky aspon z okna vystrč lebo ti urobí doma kak :wink:
13. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika-dávam na koníka.(Klikni mi tam v inzeráte na meno a ukáže ti všetky inzeráty atd...)alebo dávam na Babybazar.

Musí vydržať s kakom.Ved fučí tak,že by som išla s hafom , ako s balonom.By mi viala :grinning:
13. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....tak ten vietor je fakt ohromny.....!!!!! najskor neviem otvorit dvere na aute, a ked s ami to podari, tak ich tak vyvali, že cakam, že vypydná z pántov!!!!! :grinning: :grinning: a potom ich zas neviem zavriet......šak ale co....

no a princezna....tak jaká spokojna, ked je mamine na rukách !!!!!!! takže pocitam, že svaly mas vypracovane perfiš!!!!
:grinning:
určite rastie ako z vody.....a každu jej novinku, ktoru zvladne je hned vidiet a že každy den je ina.....juuuuuj....už by som ju rada vidiet :slight_smile:
:wink:

domika......už som myslela, že si niekde na nakupoch, ked sa dnes nehlasis :slight_smile:)))))
13. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....no keby si mala nahanat len hava....o tom ako pohoda.....len aby si za hovienkom nemusela utekat, keby ho odfuklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda orsul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Skôr by som mala problém,že ma ofrka :grinning:
13. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvia by mala s frejkovou perinkou iba ležať.
Lenže ona ju uplne zohne a sadne si :sweat_smile: A poprípade začne skákať ako opica na špagáte na nôžkach (to by tiež nemala)
13. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ide vam len či by ťaofrkalo len aby to nebola riadna šupa do hlavy :grinning:

orsul do toho vetra ? ved by ma odvialo bez auta sa nepohnem :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ježiš stále sa mi premieta,ako si predstavím,že utekám za hovienkom... :grinning: Orsul kde ty na to chodíš??? :grinning:
13. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky............. :grinning: :grinning: :grinning: nooooo...tak by si bola trosku pehatáááá :grinning: :grinning: :grinning:

...a čo vsetko by este Sisi nemala?????? haaa ??????????? :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
No Domi-aj to môže byť že šupa do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nemala by mať v puske prázdno.Už by tam mal byť aspon 1 zubok. :grinning:
(No nemá,takže aspon čosi bude mať po mamke)
13. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky........aj ja som si to predstavila.......a nechci este vediet ako sa tu uškrnam, pri predstave, že malu mas na rukách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak v kociari ju nemožes nechat pri tomto vetre.....:slight_smile:))

a pri najhorsom urob ako Domika vravela...vystrc havka z okna......sak ofrka susedm, nie???????? :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No z okna-to by zaletelo až ku tebe do PD s tadeto.Tak fuka :grinning:
13. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaale co...má ci nema.......každe dietatko je predsa ine...ved aj kazda mate to tehotenstvo ine...tak čo......
:wink: :wink:
13. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved Orsul.Ja si nesťažujem.Aspon ju v pohode a bez hryzavých bolestí kojím. :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok