Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
13. okt 2009

ciky...tie fotecky nemaju chybu.......mala je nádhernááááá !!!!! čo to papala...mrkvičku????? 😀 😀 😀

a ako ju to krmiš, ked je celá zababrana??????? 😀 😀 😀 😀

cikyta
13. okt 2009

No už vstala.Odchádzam sa zase jašiť na 2 hodiny 😀

orsulka
13. okt 2009

😉 😉 pozdravuj ju ciky....dik 😵 😵

cikyta
13. okt 2009

Orsul-už ju viem krmiť.To bol začiatok.Už nám to celkom ide.To je ako krmiť CHOBOTNICU !
To jedla zeleninku s morčacím mäskom.

cikyta
13. okt 2009

pozdravila som ju. akurát jej ukazujem tvoje foto.......

domika9
13. okt 2009

ciky žiaden stres kamaratka ma dvojičky narodene v januari a jedna už jeden zubok ma a druha ešte nie tak čo bojiš aspon ti cecik nekuše

orsulka
13. okt 2009

hihihihi........aj tam je krasna !!!!!

a že kŕmiť!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 a ty sa mne čuduješ na vyrazoch......????? 😀 😀 😀 😀 ručky ma asi vsade 🙂))

cikyta
13. okt 2009

inak tu papu máva aj v uškách,nošteku a vláskoch.........

Juj Orsul-ved uviíš sama.Verím,že už nebudeš dlho čakať....a budeš sa aj ty tešiť z toho,ako si si zagebrila bábiku 😀

orsulka
13. okt 2009

ciky....a dufam, že ked dojdem tak bud Sisi vravieť že: bŕ´´rŕŕŕŕ,,,pcchchchchchc........mona,mona,mona.... 😀 😀 😀 😀

domika9
13. okt 2009

ciky inač davam si rezervačku na tu chutnu mikynku a tie fasa papučky 😉

orsulka
13. okt 2009

ciky..... 😉 😉 jasneeeeeeeeeeeeeeeeee

minka051
13. okt 2009

ahojte vidím super zábava 🙂 🙂 No kŕmiť mimi je ozaj zábava. ciky pozerala som fotečky je úžasná..

kiara15
13. okt 2009

ahojte vidim ze ste dnes nezahalali??posuvam dopredu 🙂

domika9
13. okt 2009

ejha tu je najako mlkvo ako skončila pracovna doba skončila aj debata na koníku 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
13. okt 2009

katarínka,neboj,ešte len 18tt,určite sa ti ozve... 😀 ,prvorodičky niekedy píšu,že až v 20tt citia prvé pohyby...takže klídek...

komarik halóóó..čakáme infošky 😀

cikyta
13. okt 2009

Katarínka-ja som cítila taký mierny pohyb v 18tt a potom taký väčší kopanec v 20tt! (Nebyť toho,že som na pohrebe,asi by ma ani nekopla ☹ Bolo to "vdaka"hroznemu stresu. 😢 )

orsulka
14. okt 2009

ahoj....dievčata......je tu zima..... sychravo, skaredo.....

ale inak vam prajem pekny dnicek.. 😉 😉

minka051
14. okt 2009

Ahojte prajem pekné ale stráááááááášne ufučané ráno asi nás odnesie 🙂

katarina33 neboj je ešte maličký príde to ja som prvý krát cítila až po 20tt. Je to dobré neboj. 🙂 Ešte sa nakope aj buedš rada aby prestal a dal ti chvíľku pokoj.

domcek
14. okt 2009

Tak dobre ranko dievcatka.
Konecne sa hlasim pripojena doma na net huuuuraaaaa. 😀

domcek
14. okt 2009

A inac gratulujem vsetkym tehulkam kedze som tu bola velmi velmi zriedka tak som vas nestihla zaregistrovat. 😵

minka051
14. okt 2009

Ahoj domcek ved to dobehneš.

domcek
14. okt 2009

No hadam ano. Inac co nove? 😉

minka051
14. okt 2009

No umňa len tolko že už druhý krát mi stopli stimulku tak teraz sa z toho musím dostať.

domcek
14. okt 2009

Tak to ma mrzi a preco? 😒

minka051
14. okt 2009

domcek
Pri prvej sa mi urobila cysta a nereagovala som na hormóny stále klesali a vajíčka nerástli, a pri druhej to bolo to isté len už bez cysty ale to aj tak stopli. Mala som len dve malé vajíčka. Tak mi teraz navrhli darované v útorok ideme na pohovor tak uvidíme čo nás čaká. No ja už mám 43 tak vela času nemám

lucula73
14. okt 2009

dobré ránko 😉

domcek vitaj konečne....si stále pn?aj ja,už ani nepojdem do práce.A čo budete mať,nevieš? 😉

domcek
14. okt 2009

Minka v kazdom pripade dryim palce. Verim ze sa to raz podari. 😉
Lucula ahojki. Ano som stale pn a uz sa to ani do nastupu na md nezmeni.
Ty ako?

lucula73
14. okt 2009

domcek tak i tak jeden deň horšie,druhý lepšie,tak dúfam,že to bude tiež ok...lebo pri prvom tehu ma museli zašívať,tak sa bojím kontroly,idem až o 10 dní.,...
a ty?

inak minka ahoj

domcek
14. okt 2009

Lucula naaa podobne. AKykolvek pohzb resp namaha a hned je zle tvrdne brusko a desne bolesti.
Magnezia vela brat nemozem lebo mi velmi znizoval tlak. A pri poslednych testoch som mala malo zeleza aj napriek tomu ze ho zujem asi 2mesiace, malo vapnika. No v kuse nieco uz sa bojim aj do tej poradne chodit. Ja idem buduci tyzden. Chodim kazde dva tt od zaciatku. Minuly tyzden som dostala crevnu vyrozu skoro som umrela..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre