• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Romy,možná pokud by jsi zatlačila na embriologičku, tak by jsi to možná vedela i ted :grinning:
21. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa pekne rozpisali,ale už som vas dočitala :wink: A idem čosi zjest :grinning: tak sa zatial majte fajn....
21. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis Krátka čakacia doba je tak do pol roka . A v REPROMEDA centre píšu že je čakacia doba 1-3 mesiace a netreba vraj ani priniesť si darkynú

lucula chceme len vajíčka, embryjká už nie tie sú už oplodnené a chceme svoje teda partnerove.
21. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no denis to je fakt, ved ja som mala len jedno vajicko to by si mohla pamatat ci uhnietila babu ci chlopa
21. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka už ste boli na pohovore v heliku?
21. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika ano boli.
21. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a uz si volala do toho centra ci co je to?
21. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže idete do ineho centra? to v heliku sa čaka pol roka?
21. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka velka gratuláááááááááááááááááááááááááááááácia
21. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozog zvolal na zasadnutie všetky orgány tela a hovorí:
Je kríza, musíme niečo zlikvidovať kvôli šetreniu...
Zlikvidujeme pľúca, lebo sú dve.
Ale fajčiar hovorí NIE!
Tak možno ľadviny, lebo sú dve...
NIE, hovorí pijan - mne sú potrebné obidve.
Vstane penis a hovorí: no, ak je už taká kríza, možno ja by som sa mohol
obetovať.
A mozog na to:
Ty si ľahni, lebo keď stojíš, nemôžem myslieť...!
21. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik tak co kedy mas ET ??? kedy budeme mat dalsiu tehulku ?
21. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.......ja to neviem
21. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si uz zacala stimulovat na ket ci nie ? ci si ta pletiem s niekym ?
21. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...ja už ani sama neviem, kto si ma s kym pletie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka dobry vtip :grinning:
21. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul a Teba si nemožno popliest :wink:
21. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru Orsul, ale tie skvele lieky z ktorych mi bolo bleee na KETko by si už mala hutkať, nie?
21. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto odkaz nechala upratovacka na WC v radiu:
Je tu furt našťané!
Minule ukazovali na Spektre ako maly Indian holymi rukami skrotil anakondu.
Nehovorte mi, ze tie Vase zizaly nie ste schopni drzat na uzde...
21. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul nas chce prekvapiť tak jej to umožnime a ked to bude ona nam sama povie :wink: :wink: :wink: :wink:
21. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, na to pohlací jsem se ptala i mikulov, jestli to nedelají a prý je to neetické, no nevím co je víc neetické, jestli si vybrat pohlaví nebo mít IVF ICSI :grinning: ale škoda!!!!! budeme mít prekvapení.
21. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ja som pisala, že v nedelu idem na kontrolne sono.....a až potom budem vediet viac....a lieky na KEt- ko...tak tentokrat ich skutočne aj citim..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lusina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne som tu som taka unavena ale.....som tehotnaaaaaaaaaa hcg 811 dufam ze je to dost, ale Janka valachova povedala ze krasne hcg :wink:

dakujem za gratulacie baby ani si neviete poredstavit aky sme stastnyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 4.11.idem na sono srdiecka :slight_smile:
a teraz trochu tehu viruskov pre orsul,lusi,wolfi,denis a vsetky ostatne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
TVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVVTVTTVTVT
TVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVVT
TVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTV
TVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTV
TTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTVTV
TVTVTVTVTVTVTVTVTV
TVTVTVTVTVTV
TVTVTVT
TV
ZATIAL PRE ZACIATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka.....................cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face::dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dakujem......
21. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik ahoj neni zac .Dnes som janke valachovej povedala ze nech taketo spravy oznamuje vsetkym a povedala ze by rada :wink: :wink: :wink:
21. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiara blahopreji!!! dnes jsi mi dala dve dobré zprávy a to, že jsi tehulka hurááááááa a také to , že i KET funguje, pokud to dobre chápu? a tomu jsem moc neverila ani nikoho neznám komu vyšel, tak dvojitá radost!!!!!!!! :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis diky a co sa chystas na ketko?a vydis mne z cerstvych nezabralo a zo zmrzlinky sa to hned nalepilo tak ja neviem v com to je :unamused:
21. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiara, blahoželám z celého srdca :grinning: :grinning: .
21. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok