• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ved naozaj nič nerobím a už som povedala že poobede si tam musím aj tak volať o vysledky tak mu poviem :wink:
26. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no surviver tak ako hovorim, ja som ta uz predbehla - mon dieu !!!
26. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najhorsie je ze aj ked som mala na ranajky termix a potom o 10 tej 2 chleby s paprikou a redkovkami mam hlad a neviem co by som zase zozrala - normalne som hladna
26. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa divam na hodinky v kancli, a že jak mi to dnes pekne ubieha....som si pomyslela!!!!!! a ono...ja som si v praci neposunula cas!!!!!!!!!!!!!!
do botky......tak som sa tesila......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no orsulka to je mrzute - ale v praci to ubieha rychlejsie ako doma, tomu ver
26. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem romy.........v podstate mi to tu ide rychlo... stale je co robit....
26. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som zasa tu. Inac som sa trochu premohla vecicky po Simonkovi som pekne namocila do vanischu abz boli krasne a ideme konecne prat a chistat nieco pre mimi. Naaaa case.
Orsulka tak to teda moc nepotesi ten cas. Ale pokila mas do coho pichnut je to fajn.
26. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi aj ja mavam ten ruzovy vytok neviem z coho to mam?raz mam a raz nie tiez mam strach :unamused:
26. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
kiari, tak kvoli tomuto idem písať aj ja.
som 9 den po kete a mám slabulinko-ružový výtok, najprv to boli len take krvave vlásočničky, ale teraz je to už ten výtok ako som písala, myslíte, že je to v kýbli? :fearful:
26. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina netreba nad tym polemizovat. Ja myslim že by si mala zavolat do centra - ak beries utrogestan daju ti mozno duphaston aby si to papala a nevkladala. Lusinka treba verit, aj vierka ( z inej temy ) mala normalne krvacanie na 8 a 9 ty den a aj tak bola tehu
26. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo romy, ale ked vidiš niečo červene alebo ružove, tak dostaneš strach a ešte ked mám bolesti na mrchu. :confounded:
no a ta vierka ostala tehu? lebo píšeš v minulom čase
26. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vierka nakoniec je tehu - ona bola na ET par dni po mne a krvacanie prestalo. Lusina chapem tvoj strach, ja by som stresovala viac, no rada by som ta povzbudila. Aj take su pripady ze je to OK
26. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki romy, :slight_smile:
vieš, ja som po ET tiež krvacala, bola som tehu, ale odišlo to s ms, neskončilo to tak ako s Vierkou. čo už......
do helíka som volala, Gaťova ma pohovor, tak okolo pol tam cinknem znova.
26. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka...to vobec nemusi nič znamenať......ale vobec........pokial silno nekrvacaš, tak je vsetko v pohode....a tak ako pise Romy, snaž sa udržať nervy na uzde, aj ked vieme, ako sa to da ťažko......
ale aspon sa pokus
:wink: :wink: držim placeky.....
26. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ano aj ja som okolo mrchy zacala spinit a som tehu.Ale teraz zase ten ruzovy vytok ide ma picnut tiez neviem ci mam volat lebo ja stale ten estrimax ci ho netreba vysadit :frowning2:
26. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik ...ahojki, kde sa flinkas ?
26. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...šak ja som tu .....furt.........

akože s malýma prestavkama na pracu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari a preco beries ten estrimax? mne kazali len utrogestan a pre pripad ze by som zacala krvacat mi dali duphaston ale ten mam brat len ak to pride, inak nie
lusinka ja som tehu a gatova minuly tazden videla na some ako sa mi odlupuje sliznica a povedala, že krvacanie moze prist no je to od plodu dalej, tak sa neboj pokoal je to len slabe ozaj to nemusi nic byt
26. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki babule za podporu, dobre to padne.
už som volala s dr. tak mi zmenila dávkovanie utrošu a aj dufík pridala.
romy, estrogen sa berie pri kete :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to som nevedela
26. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este hodinu a pol na vysledky .. bojim bojim, aby sme mali obidve s alickou dobre
26. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka tfuj tfuj tfuj
26. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi len sa drzkaj a pekne lez.

romy este mi to doky kazal uzivat ale väcsina bab to uz neuziva :wink:

wolfi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi držím palčoky. :wink:
no kiari ,že ležať, neviem ako by som to šéfovi vysvetlila keby vliezol sem do kancla a aj vystretá :grinning: -dnes som prvý deň v robote. ...určite by ma nepochválil
aj ja ešte beriem estrogen,ale dnes ráno som ho rátala a vychádza mi presne na kontrolu krv+sono.a fertik-mariška :grinning:
26. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem
26. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som o tie vysledky tak tam musím ísť tak či tak lebo mam nejaku bakteriu tak že si mam prísť po recept tak idem v stredu aj po vysledky na šž potom s vysledkami na endokr. a potom sa zastavím u doktora
26. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi a to som si dnes ja povedala ze mi je celkom fajn a vydis toto idu mi tie vytoky uz na nervy dufam ze to je vsetko ok :wink:

wolfi neni zac vsak na to sme tu :wink:
26. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš kiari? ako sa hovorí, nehovor hop, kým ti nepreskočí :grinning:
ale dnes sme tu 3 čo maju rovnaky problem s blbou krvou, žejo? ked som ju chcela aby som mohla začať s ketom, tak ano bohovi, uráčilo sa až po 9. dňoch a vidíš teraz? dala by som čokoľvek aby nebola vôbec žiadna a zase si urobí po svojom.to moje telo si so mnou robí čo chce.... :unamused:
26. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi a co ti povedali na tu krv??ci si to nespomenula??

lusi veru este stale neni nic vyhrate ale dufam ze zmrzlina sa bude drzat ako bude moct :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari jasne, musí.
videla si obecnu školu? ako si prilepil jazyk o zmrznutu tyč? a nešlo to odtrhnuť? tak to je aj s tvojou zmrzlinou, neboj. :wink:
26. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok