• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
lusi :grinning: :grinning: :grinning: ja si tiez mylim ze mu je u maminky lepsie :wink:
26. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari dik

baby este ze vas mame ... sa rano v heliku jedna kocka pozerala na nas s alickou ked sme sa tam objimali ze ci nam nehrabe ... asi nevie o koniku alebo vie a nechape nas dve :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, to ti može byť jedno, možno vám závidela......
26. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari ked povedal že musím prísť tak som to nespomínala lebo povedalaže dnes určite nie tak som sa dohodla na tu stredu a potom to poviem
26. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ved hej, len tak nechapavo na nas pozerala .. dve rysave kucerave ...

:grinning: :grinning: :grinning: pohlad pre bohov :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno sa k vám chcela pridať, len jej to bolo blbe, tak zízala :grinning:
26. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemohla nemala kucerave rysave vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: take tam boli len dve :grinning: :grinning: :grinning:

lucul ahoj
26. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne som vás dočítala,sa mi to tu začína pliesť :grinning:

wolfi - veď to je paráda,po 5dňoch pichania...a sliznica určite narastie,ono tieto lieky ju aj trochu brzdia,takže to je podľa mňa v pohode.. :wink:

aj ja som sa dnes klepala ako ratlík :grinning: ten výraz sa mi veľmi páčil,bola som na poradni,zatiaľ všetko ok....
len som sa dokimu posťažovala,že čakať 4 týždne na poradnu ma privedie na psychiatriu, :grinning: ,predstavte si,najprv sa zasmial a objednal ma o 2 týždne,normálne som nechápala....

a držím palčeky aj všetkým ket-áčkam,et-áčkam,nech ich nestraší žiadne špinenie.. :wink:
26. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul sliznica po 5 dnoch pichania 4mm, myslis ze je to ok ... ???

lucul no super s tou tvojou poradnou
26. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,ja myslím,že ona porastie,a hlavne po OPU do transferu určite narastie,aspoň tých 10-12mm??neviem presne,kolko má mať.ale som tu čítala,že tie stimulačné injekcie trochu brzdia rast sliznice...preto rastie pomalšie,ako v normálnom cykle..
26. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mne sa to tiež páči, že klepem sa ako ratlík, moja sesterka ho mala a fakt vyzeral ako kedy mu bola nonstop zima. ale je to úžasne výstižné :slight_smile:
baby aj ja už chcem chodiť na poradňu. aj ked sa isto budem klepať ako ratlík :grinning:
26. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som nebola skleroticka, tak by to wolfi povedala, že koľko som mala ja. :confounded:
ale neboj Krajko ju nejako natiahne
26. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka to nic, mozno aj ona chcela ale sa hanbila :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi,neboj,budeš chodiť aj ty na poradňu,všetky tam budete chodiť,lebo je to povinné :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj zlaty krajko, co by som bez jeho uzasneho usmevu robila ... kde ten chlap berie tolko optimizmu .. mne sa staci na neho pozriet a hned mam lepsiu naladu .. on dokaze liecit len tym jeho zahadnym usmevom popod fuzy
26. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam, lucul :slight_smile: , veľmi sa na to teším, aj ked budem isto-iste vyklepana ako ratlík :grinning:
mne ked dr. Gáťova robila vklad, tak mi hovori, že budem mať dievčatko a ja že super, už aj meno viem. :grinning:
tak už len otehotnieť a dotiahnuť to do konca -ake jednoduché, že? :sweat_smile:
26. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi :grinning:
ja zase nadám dopustiť na dr.Gáťovu, je to najúžasnejšia lekárka aku som stretla. dáva do svojej práce srdiečko.
je skveláááááá
26. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. gatova je tiez supeeeeeeeeeeeeeerrrrr
26. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zostavam na davke 112.5 krajko povedal, ze mi ju znizia a teraz mi janka valachova povedala, ze pokracujem na 112.5 a vo stvrtok na embryologicky pohovor a na krv a na sono
26. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super wolfi, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi no snad vedia co robia ... uvidime vo stvrtok
26. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, že vedia, z toho by som strach nemala.
tak asi si mala nižšiu dávku hormonov v krvi, tak ti ju nechali po starom.
nemaj bojara :wink:
26. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi no dufam .... len na sone krajko povedal, ze znizia a teraz zostava, ale nesmiem nad tym spekulovat ... zatial je to ok
26. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi super novydis ze je setko ok???len tak dalej??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara zatial ano ... este mam tyzden do OPU .... tak to nezakriknime a drzte vsetky palceky
26. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já držím.......
26. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis dakujem
26. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to nejmíň co mužu pro tebe udelat
26. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka ja drzim aj na nohach :grinning:
26. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok