Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
29. okt 2009

lusina tak len 1 denne ?

takyna
29. okt 2009

Lusinka ďakujem 🙂 , Wolfi maximálne 2 denne, a 1dc vínka, alebo 1denne a 2dc vínka červeného 😀 😉

wolfskinka
29. okt 2009

no jeden pohar cerveneho zvladnem uplne lavouo zadnou a miesto tej papricky by som zvladla aj liter cerveneho 😀

domika9
29. okt 2009

orsul ☹ ani neviem čomam na to povedať -raz sa to musí podariť

wolfskinka
29. okt 2009

orsulik presne domika ma pravdu, uz si si vytrpela dost tak to uz musi vyjst skus ten reprofit v brne

lusina
29. okt 2009

wolfi, ja som to robila takto: každy druhy den som si dala po 1, nie viac. fakt, aby si si neprivodila nejake problemy, mne vtedy nebolo všetko jedno, a som aj čítala na nete, že ked zješ veľa čili a nie si nejako na ne zvyknuta, že si možeš rozleptať žalúdok, tak opatrne, fakt radšej jednu každy druhy deň.
a čevene si daj, kým ešte môžeš 😀

wolfskinka
29. okt 2009

lusi to si pis ze si dam uz aj dnes to ste mi mali skor poradit vy opice, bola by som nasavala furt

lusina
29. okt 2009

baby, prečo ten život je taky nespavodlivy, myslím si, že mi dáte za pravdu, ked poviem, že oršulka by si to tehu zaslužila najviac....
a jasne, že potom my všetky ostatne, aby sme za nou nezaostavali 😀

wolfskinka
29. okt 2009

lusi no ved to ked vidim tie mlade standy s kocikmi a cigaretou v hube tak by som ich najradsej nakopala s rozbehom do riti

minka051
29. okt 2009

wolfi ešte lepšie je dať im klincovou latou po hube 😀 😀 Určite by to aspoň na pár dní zabralo 😀 😀

lusina
29. okt 2009

wolfi, ved to, prišli k tomu ani nevedia ako.A neskutočne vo mne vre žlč ked počujem v správach ako nejaka pipka hodila dieťatko do koša, alebo ho porodi do kadibudky, ja by som to ťala....
a najviac ma serinkaju cigánky, videli ste niektora v helíku niekedy nejaku cigošku???? ja teda nikdy.

lusina
29. okt 2009

minka, to je dobré 😀 😀

wolfskinka
29. okt 2009

lusina ja som videla ale to boli taki civilizovani a velmi slusni cigani

wolfskinka
29. okt 2009

ked vam poviem ze oproti v panelaku byva taka krava mlada co rocnemu babetku gelovala pankaca a to nie je vsetko ked mu ho prefarbila tak som mala sto chuti na nu poslat socialku babetku prefarbit vlasy .............. na to sa neda nic povedat

cikyta
29. okt 2009

Orsulka...Tohto som sa bála... 😢 Nezabrala ani moja básnička,ani talizman od Zuzky,ani priania ostatných dievčat,tak...prečo???
Celú hodinu chodím a premýšlam,čo ti napísať? Všetko potrebne ti už napísali dievčatá.Tu sú zväčša všetky slová zbytočne,lebo je to príliš čerstve.
Je mi smutno a zároven mám zlosť 😠
Orsulka,srdiečko...len plač...Až budeš plakať tak,že už nebudeš mať slzy a dušu budeš mať čistu-príliš čistu 😔 bude to ten správny čas na to,aby si sa vybrala do dalšieho boja.Trebárs aj do toho Brna.
Teraz bud so svojou láskou..........potrebujete hlavne jeden druheho. 😔
Mojko,už raz sa stal na svete zázrak.Velký....Boh mi poslal Silviu,tak prečo by sa nemohol stať znovu???!!!!!Tebe! Tebe! Tebe! Je škoda,aby chodila po svete tak skvelá mamička bez dieťatka...
Ja verím,že sa to zmení....Verím a vždycky budem na teba myslieť.
Orsulka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

kamka17
29. okt 2009

ciky...ty kozenka...šak po týchto slovách tu budeme revať všetky 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ja už som sa vyplakala...
ale napísala si to krááááásne 😔 😔
ja mám inak v hlave úplne že prázdno a nechápem, ako sa niečo takéto mohlo stať... 😒 ☹

surviver
29. okt 2009

no ja tu tiež sedim,čitam,plačem a nemožem uverit...prečo??? 😢 😢 😢

romy01
29. okt 2009

orsulka, ja som to necakala, ty si tak zlatá žienka a všetkých tu povzbudzuješ, že ma ani na okamih nenapaldo, že by sa ti toto mohlo stať. Moc som ti to želala, lebo ťa mám moc rada a na tvoje príspevky som sa vždy najviac tešila. Orsulka, aj napriek tomu verím, že ťa tvoje vytúžené miminko čaká. Len to máš ťahšie a bude ti to trvať trošku dlhšie, no určite príde. moc tomu verím.

domka, chcela by som sa ťa opytať na tie stery. Ako často sa robia? Lebo aj ja mam vytok - myslela som si že je to tym utrosom, no teraz neviem, ked ti nasli problem. Zatial som to doktorke Gatovej nehovorila a o fva tyzdne pojdem uz asi k svojej doktorke.

jajulaa
29. okt 2009

Orsul, do prčic to ma veľmi mrzí 😢 😢 , aj mne sa to už stalo a viem, že to bol hrozný pocit.

Wofli, na rast sliznice je dobrá materská kašička, dostať to v dm drogerii v takých ampulkách.
Je to dosť hnusné, ale čo neurobíme pre bábätká.

wolfskinka
29. okt 2009

jajulaa skusim postudovat na nete o tej materskej kasicke som este nepocula a nerada by som experimentovala pred koncom IVF, tie chilli neublizia na to som sa pytala doktorky a to cervene vinko pohar tiez nie

domika9
29. okt 2009

romy robili mi vyter raz ked som tam bola asi v 10tt lebo som mala taku krvavu zrazeninu tak som tam šla mimo poradne ale neviem prečo o ten ster mi nič nepovedali ani že si mam zavolať ani nič tak neviem čo to bol za ster a teraz ked som bola v poradni v 14tt tak mi robil vyter a že si mamzavolať o vysledky asi sa mu nezdal moj vytok ved musel aj on vidieť že ho mam požehnane
ked tak skus spomenuť že maš silny vytok a či to je ok ale vyter ti bude robiť asi až tvoj doktor -skus sa opatať , a ako často sa robia netuším lucula spomínala že jej ešte nerobili tak neviem či to je nejako predpísane alebo zaleží od okloností fakt neviem

romy01
29. okt 2009

aha, no v kazdom pripade sa na to popytam istota je istota. Domka ty si uz absolvovala nejake testy typu tripple testy alebo AFP testy ? Kedy a ako sa robia? A na co presne sa robia? Sú povinne ?

wolfskinka
29. okt 2009

romy toto ti budu vediet skor povedat baby v kolonke nie snazilky ale spolocny termin, tam je temicka a tam si jedna druhej hovori ake vysetrenia podstupili a tak skus sa tam informovat ako to chodi

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
29. okt 2009

ano tie sa robia v 16-17tt a pojdeš na odber krvi ja som ešte nebola idem na krv 12.9 na tie testy a robia sa každej tehotnej

romy01
29. okt 2009

aha, no ja mam z toho husiu kozu, radsej by som bola keby tych kadejakych vysetreni bolo menej . No co narobime

denis19
29. okt 2009

romy, nestresuj se už ted na to bude času dost 😲

romy01
29. okt 2009

no to je denis fakt, ale mne fest dlho trva kym prijmem taketo veci, mne keby povedali ze zajtra mate take a take vysetrenie, moja prva reakcia je vzdy " nie " Ja sa na to potrebujem pripravit

denis19
29. okt 2009

ahááá, já radeji vše hned, ať mám klid! a je jasno!
jen to IVF mi trvalo dlouho 😀 ale to proto abych se potkala s tak super lidmi!

romy01
29. okt 2009

hmm

zase som hladna idem si upiect tie grecke kolaciky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre