Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
14. nov 2009

meli super,prečo to nemáš opravené,že si tehulka?a v ktorom tt si?

wolfskinka
14. nov 2009

lucula aj tebe ked pridali duphaston ti zmenili utros na 3x1 ?

cikyta
14. nov 2009

Wolfi.Držím ti palce a hlavu hore.Bude to dobre a hotovo!!!!
Utrogestan som si vkladala do 12 tt ! Potom som ho postupne mala vysádzať.

lucula73
14. nov 2009

wolfi,ja som utroš nebrala,len ten duphaston....ale napr. aj kiare teraz keď špinila,to upravili,pridali duphaston a utroš presne neviem,ako dávala...ale meli ti napísala ako,naozaj tým nič nepokazíš....mne moj doktor povedal,že duphaston je lepší ako utroš...

domika9
14. nov 2009

ahojte
ja som brala dufik do 14alebo 15tt -už presne neviem
wolfi a nechceš skusiť test aj napriek špineniu?

lucula73
14. nov 2009

domi ahoj,ty pokušiteľka testovacia 😀 zas nebudeš spinkať,kým netestne,čo? 😀

domika9
14. nov 2009

a kiari ja nespím aj tak ☹ polovicu noci som pozeral do blba vyspúata jak nikdy , to sa mi začína stavať čoraz častejšie 😠

domika9
14. nov 2009

jaj ale včera som si volala o vysledky z tych testov tak že všetko ok 🙂

domika9
14. nov 2009

haloooooo kde ste sa všetky stratili 🙂

wolfskinka
14. nov 2009

ciky dakujem a ty si tiez spinila ?

lucul ak to spinenie neprejde tak v pondelok zavolam do heliku , duphaston mam doma tak nie je problem

domika supeeeeeeeeeeeerrrr tesim sa s tebou

cikyta
14. nov 2009

Wolfi-ja som síce nešpinila,ale dve kamošky áno.Dokonca jedna až do 12tt!!!! A dopadlo to OK 😉

gabika24
14. nov 2009

ahojte.
wolfi, veď ty veľmi dobre vieš, že aj ja som špinila - a ako... Takže neboj, a fakt, netestneš?

romy01
14. nov 2009

wolfka ja som zacala spinit minuly piatok a pridala mi gatova duphaston, teraz beriem utros 2 krat 2 tabl, a duphaston 2 krat 1 tabl. Ja by som ale na tvojom mieste zajtra zavolala do heliku, len volaj im na mobil lebo na revepcii nikto nebude.

domka to si bola na tom tripple teste ? bola si aj na NT teste v 12tt? mohla by si mi napisat co k tomu vvsetko patri ?

romy01
14. nov 2009

baby co ste z MT, este sa Vás chcem popytat, ze kde sa mam objednat na sono v 12 tyzdni a o ake sono to vlastne ide - je to to kde sa meria NT? Lebo moja doktorka vravela, ze bud do toho centra proti rakovine kde robievaju sono prs - ale vraj tam to trva tak dve minuty , alebo potom ku dr Gallovi alebo do Heliosu, šo mi poradíte? Platí sa za to ?

lucula73
14. nov 2009

romy,ja som bola v 12tt na sone v heliose,to sa robí normálne ráno,medzi 7-8h,mne ho robila Gáťová a bola super,všetko prezrela,aj to NT merala,ešte sme rátali aj pršteky na rukách,chrbticu pozrela,mozog,žalúdok,no proste ja som odtiaľ odišla maximálne spokojná....ja som bola aj na odbery v tom 12tt/inak sa mi vidí,že to bola až v 13tt,to mi Krajko povedal,že až v 13tt sa mám objednať/,a potom v 16tt zase ale len na odbery,sono mi už nerobili....stálo ma to tak do 1000 Sk,presne si napamatám...a dostala som potom od nich papier s výsledkom a posúdením aj od genetika,aké je riziko postihnutia...

romy01
14. nov 2009

takze v tom 12 tyzdni je sono a odbery potom ? Lebo mne kazala sa objednat na sono v 12 t a prist do poradne aj s vysledkami v 13 tyzdni, tak neviem ci tie odbery mi bude robit ona alebo tiez tam kde robia sonno. Za ako dlho ti prisli vysledky ? A tie odbery - to je krvicka ci aj zo spodu ?

domika9
14. nov 2009

romy mne v každej poradni robi sono a vždy meria všetko a diktuje to sestričke všetko mi zatial sedí ok , neviem presne čo všetko meria lebo sestričke vravi skratky
a na tie testy som bola len teraz na krv to som bola 16+5tt a hned na druhy den som si volala o vysledky
ale už v minulej aj tejto poradni mi vravel že vidí že to bude ok lebo tie merania vždy sedia a aj chrbticu pozeral aj nam to teraz s mm vysvetloval že meria jednotlive časti a ten udaj musi cca sedieť s tt
a sono mi stale teraz už robi len cez brucho a zospodu kontroluje len pacami krčok

domika9
14. nov 2009

bože ešte dva týždne a som v polovici tehotenstva , fest to leti , za chvílu su vianoce a to už budem ťahať na 30tt 😅
ani sa nenazdam a budem rodiť

lucula73
14. nov 2009

romy,
ja som bola na tom sone aj krvi kvoli veku....to sa berie krv v 13 a 16tt a sono robia len v tom 12-13tt.
No ja si myslím,že keby si chcela,tak možeš sa objednať len na sono v tom 12tt,dostaneš papier a ten ukážeš svojmu gyndošovi.Alebo sa objednaj niekde inde a budeš to mať zadarmo,.lebo v heliose stojí sono 500 korún,to vieš...ale ja som bola naozaj spokojná.

wolfskinka
14. nov 2009

gabi ja viem ze aj ty si spinila , nie netestnem tentokrat to vydrzim az do vysledku

romy zavolam do heliosu duphaston mam doma, uvidim ako bude zajtra budem lezat a v klude a ak to neprejde tak cinknem do heliku

romika no ved to je super nie? ved ti to pekne ubuda, to je dobre

zuzanockamt
14. nov 2009

Ahojte 🙂
trosku vam tu skocim ... chcela by som len vediet, ze ak sa chcem objednat do heliosu na konzultaciu, tak musim mat odporucanie od svojej gyn?

wolfskinka
14. nov 2009

zuzanockamt ... nemusis mat ziadne odporucanie ani kartu od gyndosky, staci ked si zavolas do heliosu na recepciu a oni ta objednaju na konzultaciu a tam ti povedia co a ako dalej, oni si vsetky potrebne vysetrenia urobia sami

zuzanockamt
14. nov 2009

wolf ... potesila si ma 🙂 ... lebo uz skusame s MM 14 mesiacov a zatial nic a moja gyn. povedala, ze ked sa nam nebude darit 2 roky, tak vtedy to bude riesit a ja vsade citam, ze uz po rocnom neuspechu sa ma hladat pricina ... tak som trosku zmätena, preco mi povedala, ze az po dvoch 😕

wolfskinka
14. nov 2009

2 roky je vela do heliku sa chodi uz po polroku ... zavolaj si tam a objednaj sa mozes si vybrat ci chces ist k doktorke alebo k doktorovi obidvaja su uzasni a zlatuckííííííííííííííííí

zuzanockamt
14. nov 2009

ved to, ze sa mi to zdalo tiez vela a hlavne, ked uz nie sme najmladsi, lebo ja mam 27 a MM 34 a moja dokina mi povedala, ze mam obratenu maternicu dozadu,ale ma ubezpecila, ze to nevadi, no ked som si nieco citala na nete, tak niektore baby mali problem otehotniet a inym sa podarilo na prvy sup

wolfskinka
14. nov 2009

zuzka to je v pohode vykasli sa na tvoju doktorku a v pondelok sa objednaj a uvidis budes spokojna 😵 😵 a potom mi napis kedy ides na konzultaciu, som zvedava ak nevies cislo tak si ho najdes na www.sanatoriumhelios.sk

zuzanockamt
14. nov 2009

wolf ... este pockam do konca roka a v januari idem na to 😉 ... takto som uz rozhodnuta davnejsie ... ale myslela som si, ze moja dokina je v tomto smere ina ... dost ma jej reakcia sklamala 🙄 😖

wolfskinka
14. nov 2009

zuzka objednat sa mozes aj tak myslim objednavaju uz na december ... no co uz doktori su taki niektori neuznavaju taketo metody, a hlavne co su nabozensky zalození

zuzanockamt
14. nov 2009

ved to je pravda objednat sa mozem, lebo urcite maju veeeelmi vela ludi, takze budeme cakat ... moja dokina je praveze dost pokrokova, ale ma dost prekvapila, ked sa jej 14 mesiacov zdala kratka doba 😕

wolfskinka
14. nov 2009

mne povedali uz po polroku ze treba zacat nieco robit
maju tam narvate, ale ked tam zacnes chodit sama uvidis ... ale doktori su supeeeeeeeeeerrrr aj cely personal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre