Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
15. nov 2009

Katka,mliečko pomôže,ale len na krátko.
Najviac zaberá minerálka Fatra.Daj si naraz zo 2 dc a uvidíš tu zmenu a ulavu!!!
Alebo homeopatika,ak máš dobre skusenosti.
Alebo gastrotus.
Ja som skusila všetko,lebo ja som bola cele tehotenstvo,ako dráčik a moja no 1. je tá Fatra 😉

cikyta
15. nov 2009

A inak Katka-v 3.trimestry už neponôže velmi nič ☹ Len porodiť 😉

cikyta
15. nov 2009

Oprava-neponôže (nepomôže!)

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
15. nov 2009

veru cikytka ma vzacne rady 🙂 🙂 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
15. nov 2009

alic nejakym zazrakom sa to zastavilo .. klop klop klop, dufam, ze na najblizsich 9 mesiacov

janni no ved ja by som rada len tak dalej ...

romy vo vani som bola tak v teplej vode ale nie v horucej len tak sa ociapat bola mi zima a jasne bez mydla ako si povedala 😀

kati no uz musis vydrzat

romy01
15. nov 2009

wolfka dnes si dala najlepsiu spravu

romy01
15. nov 2009

baby dobru noc a prajem pekny zvysok nedele

lucula73
15. nov 2009

ahojte,

wolfi drž sa teda aj ďalej,ale tú vaňu už fakt neskúšaj,keď si špinila,mala by si si brucho a spodok sprchovať vlažnou vodou a nie do teplej vody sadnúť,teplá voda prekrvuje,to hádam vieš......ak ti je zima,daj si teplý čaj,alebo sa zakry dekou a myslím to vážne 🙂

katarina - aj mňa páli často záha,aj teraz mám pri sebe pohár mlieka,no je pravda,že mi pomože len na chvílu,musím skúsiť tú fatru,ako ciky napísala...

wolfskinka
15. nov 2009

romy nie najlepsiu najlepsiu dam ked budem mat hcg v krvicke vo strvtok

lucul uz tu vanu nebudem skusat, slubujem

denis19
16. nov 2009

dobré ránko helinky!!!!
máme zlehka upršené pondelní ráno,ale verím, že nám prinese samé pozitivní myšlenky!!!!! 😀

maska1
16. nov 2009

dobré ránko heliosáčky 😉 prišla som vás pozdraviť a napísať, že som ešte stále 2 v 1 😀 uvidím dokedy, dnes idem na kontrolu, tak uvidím 😎

wolfi strašne držíííííím všetky štyri pästičky na štvrtok 😵 😵 😵

denis19
16. nov 2009

maska
tak ješte stále a o víkkendu jsem na tebe myslela, že co......
a moc dekuji za dr. fruhwalda, je to super človek, už jsem u nej 😲

maska1
16. nov 2009

denis ahoj 😉 no ešte stále, mangel ma už vyháňa rodiť, že zajtra je sviatok, tak aby si mohli dať dnes do nosa 😀
a som veľmi rada, že som ti dobre poradila a že si fakt spokojná 😵 😵 fakt super človek a hlavne odborník 😉

no idem sa chystať k dr., tak potom sem nakuknem keď sa vrátim - ak sa vrátim ešte 😀

denis19
16. nov 2009

no uvidíš jestli se vrátíš 😀 😀 už by jsi nemusela..... 😲
jo je super odborník, ani krajko nenašel druhé embryjko a Fruw. ho našel hned jen nevedel co to je ,tak jsemmu rekla, že mi vložili dve a potom mu už bylo vše jasné, jen to druhé nemá srdíčko v akce,tak se prý vstrebá.....

držím palec MASKA!!!

orsulka
16. nov 2009

maska ahoj...dobre ranko vsetky dievcatá ... 🙂 🙂
maska.....tak držim palceky, nech to vsetko dobre dopadne....más to ozaj za pár...!!!!!! 🙂

minka051
16. nov 2009

Ahojte dobré ránko prajem...

No konečne mi dnes v noci dorazila mrcha ale tedy poriadna. Ide mi brucho vytrhnúť.. ale vydržím a konečne sa už pohnem dalej.. Od dnes beriem aj HA tak musím napísať doktorke.

denis19
16. nov 2009

Ahoj Minka, zrovna dnes jsem premýšlelaco je s Tebou, že Ti snad napíšu na mail.....jsi doma, či cš do práce??
Tak paráda, že sviňka dorazila už to je vydržet a hurá na to!!!!!!!!Moc Ti držím drápy!!!!
Ahoj orsulka, už vpráci?

orsulka
16. nov 2009

denis...ano som v praci......a sama....kolegyna ma dovolenku a kolega musel ist do Blavy.....sef este nedorazil...a ani neviem ci pride......

Minka....no tak chvále bohu, že pani milostivej sa uračilo!!!!! 🙂 🙂 🙂

minka051
16. nov 2009

denis orsulka no konečne v stredu mi pichli Agolutín dvojitú dávku a dnes dorazila. Ešte že som doma lebo je taká silná že nestíham chodiť na WC. a Brucho bolí ako svi..a. Keby som ju nemala tak si myslím že som tehotná lebo dnes som ešte aj blila ale to asi súvisí. Tak dnes len čučím doma schúlená na sedačke a biela som ako stena. Ale zajtra už to bude Ok.

denis19
16. nov 2009

jééé Minka, tak to jen zvládni ☹ a kdy teda nastupuje Brno?????

minka051
16. nov 2009

denis do Brna ešte nemusíme ísť ja si teraz z doktorkou len píšeme to majú taký program že OLC pre zahraničných klientov aby nemuseli tak daleko cestovať, len posielam vyšetrenia a máme prísť až na zmrazenie spermíí to mi napíšu a potom len na transfer. V stredu som už objednná ku doktorke na krv čo mi nakázali to im pošlem vysledky a ked niečo bude chýbať tak povedali že nám to u nich urobia že to nieje žiadny problém. Tak tam pôjdeme asi len pár krát uvidím.

denis19
16. nov 2009

minka
tak to zní jako pohádka, úplne ideálne,ne???? dárkyne teda už je???

minka051
16. nov 2009

Ano tá bola hned ani som to nečakala. Vraj nemali problém vzhladom na moju a partnerovu krvnú skupinu nájsť. Teraz ju už začnú pripravovať.

denis19
16. nov 2009

ty kokšo, zdá se mi to ješte exotičtejší než samotné IVF...........a na kdy je to asi celé naplanované??? Jako ET?

minka051
16. nov 2009

No to sa dozviem asi do konca týždna ale to záleží od darkyne kedy začne so stimulkou. To mi ešte nepovedali ale bude to asi dosť rýchlo. Dúfam. Teraz som napísala doktorke že som už aj ja začala brať antikonc..tak uvidím čo mi odpíše.

denis19
16. nov 2009

jéééé noúplne super, že....... 😀

minka051
16. nov 2009

no ano hlavne nech to dobre dopadne 🙂 🙂 a ty sa ako cítiš.. chodíš aj do práce alebo si doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre