Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
23. nov 2009

kuspi super tak teraz sa to fajne rozbehne maska to ma už asi za sebou , potom ty , zuzka ajajajaj to sa bude teraz rodiť rad radom

kuspitka
23. nov 2009

domka tak maska uz porodila?

wolfskinka
23. nov 2009

kuspitka mas IP

domika9
23. nov 2009

http://www.e-kociky.sk/?114,clipper-3 dnes som videla niečo taketo ale farba uplne ina

kuspi maska vravela že ak do dnes neporodi tak jej budu vyvolavať porod takže asi skor ano ako nie

kuspitka
23. nov 2009

wolfi icq

wolfskinka
23. nov 2009

ok ja som na icqw

kuspitka
23. nov 2009

domka ktory kocik moja?
a odkial mas ,ze maska porodila

wolfskinka
23. nov 2009

😵 kuknite uz mam v albumiku aj ja odpocitavadlo 😵 😵 kuspitka dakujem

kuspitka
23. nov 2009

wolfi nemas zac. 😉

wolfskinka
23. nov 2009

ale mam

kuspitka
23. nov 2009

a co ta maska este mi nik nenapisal?

lucula73
23. nov 2009

baby,ak aj maska dnes porodila,tak určite dá vedieť,až keď ich pustia domov,nie? 😉

domika9
23. nov 2009

kuspi hore som to písala že vravela že ak do dnes neporodí tak dnes jej budu porod vyvolavať

joj a tie odkazy nejako blbo tam ich hodilo nie konkretne na tie kočiare čosom chcela ale kašlem na to sa mi to nechce hladať

surviver
23. nov 2009

kuspi tak to maš super,už sa nemusiš tak strachovat a ešte 2-3tyždne a mala je vonku 😉

no maska to ma asi už za sebou,ved ona sa potom isto ozve 🙂

cikyta
23. nov 2009

😀 Jáj sranda je tu 😀

romy01
23. nov 2009

jeeej wolfka uz to tam mas- takze podla tejto kalkulacky uz dnes srdiecko bije.

baby co sa to robi na tych porodniciach ? v sobotu v spisskej tragedia a dnes zase v presove ci kde. Normalne zacinam mat strach z toho

surviver
23. nov 2009

romy ,no mi niečo hovor.... ☹

romy01
23. nov 2009

ty kokos, ja asi budem rodit doma alebo co, to nie je mozne - alebo si tam dotrepem muza - ved on ich tam v pripade potreby postavi do pozoru

cikyta
23. nov 2009

Romy,neboj.Ked som bola rodiť,tak sa niečo také stalo u nás v MT a veru tiež mi nebolo všetko jedno.

cikyta
23. nov 2009

A inak-nijako mi muž nepomohol k tomu,aby sa dr.správali slušne 😠

romy01
23. nov 2009

cikyta keby mna doktor poslal domov a dieta mi zomrie tak by som zabila toho doktora osobne

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
23. nov 2009

katarinka - komarik preziva moc tazke obdobie aj ju chapem, ze sa jej moc nechce sem nakuknut. Treba ju nechat si oddychnut a nabrat novych sil.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
23. nov 2009

katarinkaneviem či vieš ak nie tak v teme NT hodnoty si prečítaj - pozitivne to ale nieje len čas toda cele akot ak doporiadku určitetukomarik dlhšie nebude ☹
no dnes som sa totalne vytočila ako ten v SNV rozpraval neviem či to bol doktor alebo čo ale on sa usmieval do kamery že oni nepochybyli no ty brdo normalne usmev na ustach 😠

wolfskinka
23. nov 2009

romy aha fakt .. ani som si nevsimla no som zvedava ci ho bude pocut vo stvrtok

domika9
23. nov 2009

wolfi my sme boli na srdiečko 6+5tt takže myslím že to už budete počuť

romy01
24. nov 2009

wolfka urcite bude pocut, ved Gatova vie kedy ho uz musi byt pocut inak by ta objednala neskor

dobre ranko kočandy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre