Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
24. nov 2009

Pekne ranko 🙂
Dnes to tu ešte všetko spinka...okrem romy 😉

romy01
24. nov 2009

hej survi, ja uz tlacim do lebky druhe ranajky, tak preto nespim 😀 😀 😀 Ako sa mas? Ako sa mas? Boze len teraz mala kuspitka 34tt a uz ich mas ty, to leti. Maska uz krmi svojho jakubka a o par dni bude aj kuspitka. a potom ty

surviver
24. nov 2009

romy no mam sa celkom fajn,hej leti to...maska,zuzanka,kuspi a tak asi som ja na rade.... 😉 ved aj Ty si mala pred chvilou jedneho bojovnika v skumavke a už ma 10tt... 🙂 A s tym jedlom,ja mam teraz stale chut na sladke...a čo Ty nie je Ti zle??? si v pohode??

romy01
24. nov 2009

survi vobec mi nebyva zle - pred dvoma tazdnami mi byvalo tak na odpadnutie ale grvkanie sa ani raz nekonalo. Ako som prestala pit tehotensky caj ani zle mi nepride. Len cele dni vylihujem a brazdim po nete

surviver
24. nov 2009

romy,tak to bude chalan 😀 A ten tehu čaj nemala si nahodou taky od Hipp-čaj pre tehotne,granulovany...lebo ja ho mam,ale pijem len občas a to len poobede,lebo na rano sa mi zda,že je najaky tažky a byvalo mi tak divne po ňom 😒

romy01
24. nov 2009

nie mam dva druhy, no oba su sackove. Inak ja som sa sledovala ze kedy mi byva zle a prisla somn a to ze z caju. Zrejme preto ze je to zeleny caj a mne zelene nikdy nerobili dobre.

deanka151
24. nov 2009

Ahojte. V Heliose som nová. Dlho ste kráčali k vytúženému bábu?

deanka151
24. nov 2009

😎

surviver
24. nov 2009

Ahoj Deanka,vitaj v temičke 🙂

no my sme kračali vyše 3 a pol roka... a vy ako dlho kračate?? 😎

surviver
24. nov 2009

romy a ja som čitala,že zeleny čaj je v tehu nie velmi vhodny...sa čudujem,že zaklad sačkoveho tehu čaju je zeleny čaj... 😕

wolfskinka
24. nov 2009

dobre ranko, akurat som sa zobudila

tak teraz som si uvedomila ... ze som neposlala este ziadne TTTTTvirusiky ... ja som ale zabudlivec
tak prvy krat oficialne

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

no a ozaj baby snival sa mi hrozxny sen, ze mi vypadli 4 zuby v noci, neviete co to znamena ?

deanka151
24. nov 2009

Prosím ťa Surviver ak sa dostanem s príspevkami do fóra. Som tu krátko a strašne nerada čítam návody

deanka151
24. nov 2009

A už som tu pri vás 🙂 . Ja som v snažilkovaní od septembra 2008. Mám za sebou dve IVF v BA a jeden KET neúspešne. A môžete mi prosím napísať nejaké múdre stránky, kde by som sa dočítala ďalšie informácie o čakaní na bábätko? Chodím na Divu a Wandu. Ďakujem

surviver
24. nov 2009

deanka klikneš na temu do ktorej chceš prispiet,teda na posledny prispevok,ktory sa Ti zobrazuje vpravo,vedla nazvu temy a mozeš prispievat,ale ved to vieš,ked si už vlastne 3 krat prispela 😉 Ale vždy musiš byt prihlasena,ak chceš prispiet...

surviver
24. nov 2009

deanka tak to si toho stihla za rok dost...a do akeho car si chodila?

deanka151
24. nov 2009

surviver ja som vdakrát absolvovala IVF a jeden KET v Gyn-five v BA. V Heliose sa mi vidí taký dôvernejší prístup a zatiaľ som veľmi spokojná. Som na krátkom protokole.

surviver
24. nov 2009

deankano hej oni su tam velmi mili,všetci 🙂 a už si začala pichat injekcie?

deanka151
24. nov 2009

A ty si kde surviver absolvovala svoje IVF?

surviver
24. nov 2009

v Heliose...pisala som Ti do IP

deanka151
24. nov 2009

Už pomaly si zvykám na fungovanie na fóre. Ja si už pichám štvrtý deň decapeptyl a tretí deň puregon. No povem ti, kým som si na to zvykla.

surviver
24. nov 2009

hej vidim,že sa dostavaš do "tajov konika" 😀

surviver
24. nov 2009

a pichaš si sama?? a už Ti robili sono,že kolko vajok maš?

deanka151
24. nov 2009

A prosím ťa surviver bola si pri stimulácii injekciami na PN? Treba tam byť aj po vložení vajíčok ? Už spravím pre to všetko, aby bolo dobre 😉

deanka151
24. nov 2009

Na prvú kontrolu idem zajtra do MT. Už sa aj teším. A ty ako často musíš chodiť na kontroly?

surviver
24. nov 2009

deanka,ja som maly dlhy protokol a na PN som začala byt od prvej injekcie menopuru,teda asi tvoj puregon...a som PN stale... ale nie každy bol doma,zaleži na Tebe ako sa rozhodneš,ale podla mna tym ,že budeš doma ak si nepomožeš,určite nič nepokaziš 🙂 Predsa psychicka pohoda robi veľa...

surviver
24. nov 2009

Ja už do Heliku nechodim .Posledne som tam bola na utz v 6tt+4 dni,ked bolo počut srdiečko a odvtedy chodim k svojmu gynekologovi

surviver
24. nov 2009

tak zajtra Ti držim palce,nech si dobra kvočka a maš vela peknych vajičok 😉

deanka151
24. nov 2009

Ďakujem ti za povzbudivé slová a budem aj ja držať palčeky, nech je to zdravé bábo a nech to dobre dopadne. papa 😎

romy01
24. nov 2009

ahoj deanka a ked si bola na tych IVFkach nemala si PNku ? Podla mna je to lepsie oddychnut si a netrapit sa v praci

surviver
24. nov 2009

sme na 2.strane...kde ste kto??? aspon nas posuniem dopredu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre