• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte, chcela by som sa vás opýtať na skúsenosti s KET v Heliose - konkrétne na embryologický pohor - ako to je s rozmrazením, koľko odporúčajú rozmraziť, aký je pomer ďalej sa vyvíjajúcich a nevyvíjajúcich sa embryí. ďakujem
29. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy kyslu kapustu milujem ... zajtra si na veceru spravim pecene zemiaky s kyslou kapustou
29. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

kde ste kto ? ja tu strasim od 7.00 a tu nikoho, zachvilu idem na audit ... to bude sranda, uz som to povedala aj sefovi ze som tehotna, tak kukal na mna ako puk
30. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko wolfi........

ostavas na PN????? alebo ides do prace??????
30. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
kikaaa - ja nema tu skusenost ale sem chodi vela kociak a urcite ti niektora odpovie.

ahoj orsulka, wolfka ako sa dnes mate ?
30. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ahojcek........ja sa mam celkom fajn, aj ked v praci, ale ide to :slight_smile:

kikaa......tak embryologický pohovor, je len o tom, aby ste sa dohodli kolko s na KET rozmrazi, ci naraz dve, alebo len jedno....dohodnete sa na det vkladu s lekarom a v ten den si budes volat tej embryologicke aso sa male rozmrazilo, a kedy treba prist na transfer......oni postupuju ku každej pacientke indivuálne, vedia odporucit či rozmrazit jedno alebo dve, alebo ako by to bolo najlepsie...
a tie štatistiky okolo KET to naozaj neviem, a ani si to nepamatam.......
30. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikaaaa tie statistiky si mozes pozriet priamo na stranke heliosu. Su tam statistiky za niekolko rokov ako aj grafy k tomu
30. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa zasa niečo spýtať - od prvej návštevy sanatória kvôli neplodnosti až po IVF to trvá približne ako dlho?
My máme už urobený spermiogram (100% zlá morfológia) a objednaná som na 14.12. Povedali mi, že urobia mne gynekologické vyšetrenie a budú brať krv. Neviem dokedy oni urobia z tej krvi výsledky.lenže by som chcela vedieť, že koľko cca od tohto "vstupného pohovoru" ma začnú pripravovať na IVF?
30. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ivirk,
my sme prvykrat sli 20.2.2009, manzel ta ista diagnoza, co tvoj, ja tiez svoj podiel. 17.6.vypisana ziadost na 1. IVF, v juli schvalena. 26.8.2009 pohovor pred IVF, ale bolo nam oznamene, ze tento rok uz na nas rad nedojde. Nakoniec sa uvolnilo miesto, mala som kratky protokol - zacal 28.10.
Takze u nas 8 mesiacov.
30. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maska dala foto Jakubka!
30. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zlaty je bože teraz sa tu bude rodiť ako na pase za chvílu pojde kuspitka :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám zimomriavky.....je nádherný...... :grinning:
kuspi tak hurá do toho!!!!!!
30. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arvik - zalezi aj od vas ako sa ponahlate, ale vysetrenie krvi je jeden mesiac lebo sa berie 3 krat v jednom cykle, potom cakas asi mesiac na schvalenie ziadosti a potom sa uz objednavas priamo na pohovor o IVF ku koordinatorke, Celé ked je to perfektne nacasovane tak to trva min 3 mesiace, ale moze sa to trosko pretiahnut podla tvojej ms.

idem kuknut jakubka
30. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, a viete mi este vysvetlit co je krátky a dlhý protokol a od čoho závisí ktorý mi zvolia? no a este som pocula nieco ako soft IVF a klasické IVF a tiež neviem aký je v tom rozdiel?
30. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivirk
v dlouhém protokolu je pred stimulací príprava na samotnou stimulaci, to znamená, že si léky a injekcemy navodíš cyklus, který je potom stimulován, u krátkého jen stimuluješ,dle svého cyklu bežného, v HELIOSe vetšinou je dlouhý , pokud nemáš nad 39 let a soft IVF a klasické IVF ???? netuším, je jediné klasické IVF a IVF metodou ICSI, já jinou vedomost nemám.
30. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok
30. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ze ste ma trosku dostali do toho, ze co to znamena :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj ja som kukla Jakubka,krásny je,až mi zimomriavky nabehli... :slight_smile:

dahra ty si tehulka,nie?sa mi vidí,že som našla testíky :confused: :wink:

a kde je kuspitka?hádam ešte domka?

mne dnes prišiel baby video monitor,čo som objednala tu z netu o 3 litre lacnejšie ako v obchode,som sa bála,čo mi mm povie,ale uznal,že v našom veľkom dome sa nám určite zíde,tak sme ho aj vyskúšali,je to super vec..

domika - aj ja som objednala z toho kojeneckého,zaplatila som prevodom a včera mi už odpísali,že čo najskor mi vybavia tú objednávku,tak som zvedavá aj ja :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivirk ja len doplnim denis ze pri dlhom protokole beries lieky o dva tyzdne dlhsie ako pri kratkom, no kratky je viac agresivnejsi a lekar rozhoduje podla hormonov - preto sa robi ten hormonalny profil pocas celeho cyklu.

baby jakubko je ako taka mala bambulka - je taky rozkosny , az na zjedenie, normalne by som si zahryzla do jeho rucicky :grinning: :grinning: :grinning:

lucula to co je ten video monitor? to ako na kamere sledujes male ?
30. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula ja som si ten sveter objednala už pred vyše mesiacom , bolo tam síce napísane že do mesiaca to vybavia ale už to trva kus viac ako dlho a dnes som tam písala kus osttrejší meil tak som zvedava čo mi naň odpíšu -ak vobec
30. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi a ten sveter je tiež z tej stránky,čo to detské oblečenie?no ja som len tie detské veci objednala

romy ano,je to kamera ,čiže prenáša aj obraz aj zvuk....my máme totiž spálne na poschodí a keď sme dolu,napr.večer pri telke,tak si myslím,že to využijeme... :wink:
30. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka, som teraz v robote .. tak ze doobeda robim audity ... pohoda klidek tabacek, ako prisediaca a podpisujem papiere a poobede si beriem pol dna dovolenku a uvidim ako to dopadne v stredu pojdem na sono ci uz bude srdiecko, ale uz by malo byt najradsej by som isla zajtra, lebo ta neistota ma ubija
30. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemin lucul ja som si to pomylila nepísala som o kojeneckom :grinning: :grinning: :grinning: ale z toho mmb čo som si objednala sveter :grinning: :grinning: :grinning: tak ten mi ešte neprišiel
a z kojeneckeho aj mne poslai meil ale taky že nechapem nič mi nezobrazuje :slight_smile: ale to nič tym doverujem viac ako mmb
30. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul pošli odkaz ake vecičky si objednala z toho kojeneckeho
30. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka a ty si PNku uz oficialne ukoncila ?
30. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tiež sa čudujem nebude ta zamestnavatel žrať že ti bude zase platiť 10dni odznova? si mohla ostať pn
30. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy teraz mam ukoncenu PN, mam to dohodnute tak, ze doobeda budem pritomna na auditoch a poobede beriem pol dna dovolenky a ak bude gulko bombulko ok a srdiecko bude bit tak pojdem zase na PN
30. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej wolfka ale prides o peniazky ked zas zacnes odznova na PNke - tie prve dni su platene len slabo
30. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a to by som ako chodila doobeda do roboty, a ked mi rpide kontrola ?
30. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok