• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
nie samozrejme ze pocas PNky nemozes chodit do prace. Ja len ze ked si ju prerusila a o tyzden na nu zase nastupis, tak si na vyplate nepomozes
30. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy kaslem na prachy dolezite je mimi ...
30. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - no toto nechápem,ukončiť PN a potom zase na PN...veď toi neni vobec výhodné...

domi - pokúsim sa to nahodiť...
30. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula neni, ale musela som ist na tyzden do roboty tak co som mala robit ?keby som tento tyzden nebola v robote firma by prisla o licenciu
30. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prave mi prišiel ten sveter tak musím napísať pani ospravedlnujuci meil :grinning:
30. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska..............Jakubko je nááádherny....!!!!!!!!!!!!§ blahoželáááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulík a ty ako?kedy máš prvú kontrolu v helíku?ak som to dobre pochopila,že si začala.. :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som doma a idem zalahnut

maska kubko je krasny
30. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,zober aj mna do postele :frowning2:
30. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul......vidiš...idem volat do Heliku :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))
kedy mám prist :slight_smile:))))))
30. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - to ti treba pripomínať?? :grinning:
30. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám týžden po MS a bolesti,akoby boli práve teraz.Dufam,že sa mi tá endometrioza nerozrástla.Bolí ma brucho skoro stále :unamused:
Silvinku trápia asi zubky.3 dni mrnčí.Nechce sedieť,ležať,stáť,hrať...len hrýzť a zuriť :angry:
A mesiac sa mi v noci budí každu hodinku-pol. Čo je to spánok? :sweat_smile:
Maska,ukáž sa mamča! :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-si dobrá :grinning:
30. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka....sak aj hej.....teraz som dosla od jednej doktorky........
a tak vraj mam dojst sobotu....a tak pojdem........ :wink:
idem inak este vo strvtok Hudecovi na sono......kazal mi dojst, že ma kukne....a tak pojdem aj k nemu :grinning: :grinning:

baby...pri IUI ste uživali prednison????? ak ano...ako dlho????? lebo ja som zabudla...viem, že clostil od 3-7 DC..,.....
30. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ciky snad moje bude kludnejšie :unamused:
30. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul pri IUI sa berie clostil?
30. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika-snád raz bude...
Potom to čaká teba za...cca 11 mesiačikov-zubky zubate :grinning: u drobčeka.
30. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Orsulku za 15 mesiačikov :grinning:
30. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - janula brala clostil a j prednison,tak ak máš číslo,opýtaj sa jej....

ciky- :frowning2: a čo jej dávaš večer papať?lebo niekedy sa deti budia,keď sú hladné....ja keď som začala dávať takú riedku kašu,zo začiatku stačilo aj zarábané mlieko,nie moje,tak hneď lepšie spala....
30. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zubky pežijeme ale tak celkovo snad to nebude taky šinter ako tvoja Silvinka :wink:
30. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul,skusila som kašičky-rozne,umelé mliečka,moje mliečko,sirup pre hyperaktívne deti,homeopatiká pre nepokoj a lepšie prerezanie zubkov............Ona sa zobudí,ale nechce jej.Len sa prisaje ako prísavník na didu a hajká.....Potrebuje ma cítiť a didu má miesto cumla :angry: Toť vsjo :frowning2:
30. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOMIKA.....ANO....aj pri IUI......

aaaaaaaaa tak ja sa opytam Hudeca ked tam budem vo stvrtok......že ci ho mám brat aj dalej, alebo skoncit s clostilom zaroven.....

ciky.....natierat chladivym gelikom.....dasienka...to nevieš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked nebudes poriadne spat, jedna aj druha.......tak dostanente po zadku!!!!! teda - ked dojdem.....-)))))))
30. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oprava-nechce jesť

Cumel nemá.Nechce ho od narodenia.

Domika-uvidíme :wink:
30. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.........no jááááááááááááááááááááááááj......tak takto si ju maminka naučilaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne sa to lahko hovori, ked take nemam doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tak asi neostane ine, len pekne prisat a buvat takto pekne spolu .-))))))))
30. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-aj jej natieram furt a prd z toho.(Problem je aj v tom,že geliky su sladke a my sladke nemusíme :confounded: )Rozumiete tomu? :grinning:
30. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak tu pomože jedine makovy odvar ale poriadny :grinning:
30. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...to nič.,..ver tomu, že sladkemu pride na chut :slight_smile:))))) ked bude mat viac zubkov...... :wink: :wink:
30. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi,ked som ju čiste iba kojila,najedla som sa makových rezancov a to dieťa nemohlo zaspať! Uplne naopak sveta.
Orsulík,tak sobotu ideš do Helíku....? či?
30. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CIKY.....ano poklad...v sobotu idem......myslis na to, na co ja?????????????? :grinning:
30. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ciky,
to mi je luto, ze ta boli brucho :frowning2:. Endo je mrcha, Pink lady rodila v auguste a uz ma endo spat, pisala v Uspesnych tehulkach s endo. Skus si dat predpisat HAK, tusim tak to zienky po porode s endo riesia (alebo ak sa drzia Krajka, tak uz opat tehulkuju a tak to robia 10-krat opakovane do prechodu :grinning: ), nech ti mrknu CA125 a tak ...
Mala Silvinka ti urcite zabera vsetok cas, ale ak bolesti neprestanu, tak urcite chod k lekarovi...
Drzkaj sa!
30. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok