Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dahra
30. nov 2009

A este raz ahojte,
neda mi nenapisat, aj ked neprispievam, som tiez heliosacka a poctivo denne vas citam 🙂
Som po 1. IVF a som nasledovnicka Romy a Wolfskinky, ktore otehulkovali s jednym bojovnikom. 🙂
Mala som kratky protokol, aj ked mam len jeden vajecnik kvoli endometrioze, manzel 100% teratozoospermii a pocas stimulky narastli len 3 foliky. Pri OPU nasli v kazdom vajicko, ale len jedno bolo kvalitne. To oplodnili a rastlo. Sla som bez PK, 15.11. mi vkladali maleho "osembunkaca" a dnes mi centre potvrdili tehu - hcg 902. Na neuverenie 😀

alicao
30. nov 2009

dahra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co k tomu dodat 😀 !

lucula73
30. nov 2009

dahra - gratulujem,super.... 🙂

inak sa mi vidí,že sa tu nejak lepšie darí otehulkovať bez PK,nezdá sa vám?romy,wolfi,dahra...svojho času sme to tu rozoberali,kde je lepšie embrijkám,či v skúmavke alebo brušku.....

wolfskinka
30. nov 2009

orsulka nie neuzivala, iba clostibegyt, pregnyl a duphaston

dahra gratulujem ...

no dalsia uspesna heliosacka, zachvilu budeme musiet premenovat temu .... lebo je to tu skoro same tt

orsulka
30. nov 2009

dahra....no krasne......naozaj.....gratulujem a prajem vela uspechov až do konca 😵 😵

po tomto vsetkom co tu citam, som už jednoznačne za to, že pokial vkladat embryjka, tak jedine bez PK....!!!!! som rozhodnuta na milion percent..... nejak sa mi stale potvrdzuje, že toto je ten spravny postup....
len skoda, že mi to v Heliku nechcu spravit....hmmmmmmmmmmmmm

orsulka
30. nov 2009

wolfi....ja ti premenujem!!! 😀 😀 😀 😀 založ si.... 😀 😀 😀 😀

lucula73
30. nov 2009

orsul - veď to,že na tretí deň ti v helíku nič nezamrazia,ak ostane...potom fakt len skúsiť iné centrum...sme to preberali aj minulý týždeň s babami,keď ma boli kuknúť.. 😉

wolfskinka
30. nov 2009

orsulka bez teba odtialto neodidem ................

lucula73
30. nov 2009

vidíte,ako nám je tu dobre?vôbec sa nám nechce odísť medzi tehulky 🙂

wolfskinka
30. nov 2009

no to hej lucul to hej

orsulka
30. nov 2009

wolfi...............chceš ma rozplakať????????????????

orsulka
30. nov 2009

lucul...no ved presne.... skusila by som dohodu s veducim lekárom, co povie on...a podla toho sa zariadim.....
ale tak nasjkor toto IUI....a potom buem rozmyslat dalej...... 😉

wolfskinka
30. nov 2009

orsulka preco rozplakat ????

orsulka
30. nov 2009

wolfskinka • 7tt • Dnes o 17:57
orsulka bez teba odtialto neodidem ................ pre toto...... take pekne!

wolfskinka
30. nov 2009

hej no ved kolko to uz my dve tahame spolu uz straaaaaaaaasne dlho tak teraz to vyjde musi a tesim sa na tie tvoje tt pri mene, kedy mas to IUI ?

orsulka
30. nov 2009

wolfi...po sobotnom sone budem mudrejsia........ 😉 😉

wolfskinka
30. nov 2009

no budem na teba mysliet silno a len pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
30. nov 2009

wolfi...más veru pravdu moja, že sme tu spolu dlho.....šak ja sa teda hádam pridam k tehu skúpinke...aj ked 10% je 10 % 😀 😀 😀

wolfskinka
30. nov 2009

orsulka prestan so statistikami

orsulka
30. nov 2009

wolfi......rozkaz šefe....!!!!!!!

😀 😀

wolfskinka
30. nov 2009

no esteze tak ... no som zvedava na tu sobotu

petralm
30. nov 2009

Caute kocky..mala by som na vas jednu otazku...som 4 dni po inseminacii,zakrok mi robili v Heliose,beriem utrogestan dve rano dve vecer a beriem ich vaginalne....mam ale strasne bolesti v podbrusku,miestami az pichlave a stale spim ..bojim sa ze nieco nie je ok ..mozte mi niekto odpovedat?

orsulka
30. nov 2009

wolfi...neuveriš...ale aj ja.... 🙂 🙂

a co dnes vecer....same dve tu sme???????????????????????????

wolfskinka
30. nov 2009

petrajm .. vsetko je ok, aj bolest brucha aj unava z utrogestanu

orsulik no vyzera to tak

janula18
30. nov 2009

ahojte, chcem sa opýtať báb čo ste mali len tak po tom jednom embriu - dahra, wolfinka, romy, to ste platili na ICSI tých 8 tis, aj ked ste mali len jedno?

Inak mali sme ísť vo štvrtok na vypísanie druhej žiadosti, ale dnes mi volali že doktorka má chorú dcéru tak že nemôže, tak mi zajtra dajú vedieť že kedy máme prísť ☹
Ešte sme ani nezačali a až sa to začína ..... 😝

wolfskinka
30. nov 2009

janula nie platila som icsi za 4 embrya
to je taxa OD 0-4

domika9
30. nov 2009

darha gratulujem 🙂

ostatne kočky mam otazočku ako ste pisali že v heliku vam na tretí den nič nezamrazia a neda sa to tak že dajme tomu by bolo vajok viac a nechceli by ste predlženu kultivaciu tak si napr. 2 date vložiť bez nej a ostatne nechate do toho 5dna alebo kedy ich marazia?

cikyta
30. nov 2009

Dahra-HAK nemôžem brať skrz moje trombofilné mutácie v krvy 😒

Orsulka príde sobotu pozrieť Silvinku ! Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

cikyta
30. nov 2009

Však pravda? 😵

petralm
30. nov 2009

dakujem pekne za odpoved..myslela som si ze si tu zeny navzajom radia..ale asi len tie ktore sa dlhsie poznaju...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre