Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
9. dec 2009

no radsej vacsi ako mensi no nie ?
som zvedava co ten nas gulko v heliose v piatok bude vyvadzat minukle sa schovaval moc sa nechcel ukazat, ja som podla konika 7tt plus 5 ale podla krajka o len 7tt plus 2

wolfskinka
9. dec 2009

na koniku mi vypocitalo termin porodu 24.7. a krajko 27.7. mi povedal ...tak kto sa v tom ma vyznat, kazdopadne som v 8mom tyzdni

domika9
9. dec 2009

žienky s tym terminom to neberte až tak važne keby ste sa mali riadiť podla každeho sona tak by ste v tom mali riadny hokej leba na každom sone vam vyjde + - nejaky den mne raz vychadza viac raz menej a ako mi meria všetky časti tak niečo vychadza napr na 20+4 a niečo na 19+6 takže to je len cca

cikyta
9. dec 2009

Tak Domika.Silvinkina hlavička vola v 7 mesiaci zrelá ako na 9.
Bruško na 8.A nôžky meškali 😀
Najdôležitejší je výpočet v 12tt

domika9
9. dec 2009

v 12tt mi všetko vychadzalo rovnako akurat myslím nožky o jeden den menšie ale ja myslím že aj ked to meraju tak možno milimeter hore dole a už to ukaže niečo ine 😉

domika9
9. dec 2009

romy a s dlžkou tehotenstva je to tak že ked si mala začiatok poslednej menštruacie napr presne pred 8týždnami tak si tehotna 8týždnov ale babo je stare 6tt ale všade sa udava dlžka tehotenstva čiže tých 8tt 😉

kuspitka
10. dec 2009

Ahojte.
prajem pekne ranko.

cikyta tak mne 13tt vyslo,ze by som mala rodit 21.12

orsulka
10. dec 2009

dobre ranko.....ahoj kuspitka 🙂)))))))) tak ako sa dnes mame???????? 🙂 🙂

kuspitka
10. dec 2009

orsulka nanic.celu noc som bola hore stale na wc mam bolesti skoro stale a mala kopala ako splasena v noci.

a ty co ako sa mas?kedy,ides na krv?

orsulka
10. dec 2009

kuspi......este mam cas, zatial to nejak neriesim.........
ty to už mas teda fakt za par, presnejsie nejakych 11 dni........tak rychlo to ubehlo, že až...teda aspon mne 😀 😀 😀 už by si bola najradsej mat to za sebou??????

kuspitka
10. dec 2009

orsulka hej rychlo to ubehlo len teraz bol 1april a uz je december a uz pojdem rodit.
hej uz by som ju chcela mat v naruci,ale mam dojem ,ze si este poriadne pockam na malu.
pondelok idem do poradne tak som zvedava co povie lekar.

a co skrina je pekna?

orsulka
10. dec 2009

kuspi...jasne...este stale sa neviem na nu vynadivat.....hihihihih

teraz musim do druhej firmy na vyplaty.....tak sa zatim majte dievčatka....a pekny den prajem 🙂 🙂

kuspitka
10. dec 2009

orsulka tak to je super ,ze sa ti paci.
tak papa

katy7
10. dec 2009

Ahojte dievcatka, tak nam nakoniec zo 16 bojovnickov zostali po PK dvaja silaci, tak dnes idem na transfer, uff... Opatrujte sa, pridem vas poprecitovat zasa o par dni 🙂

kuspitka
10. dec 2009

katy budem velmi drzat palce.date oba?

romy01
10. dec 2009

dobre ranko

Cikyta a ako ste dopadli na tej kontrole ?

Inak som vcera nemohla zaspat do jednej rana, co som sa tak natlacila vecer, no hroza, dnes cez den budem uplne hotova, uz sa vidim. No a na tom CD som tam nasla take resume, takze krpec ma 5,99cm a hlavicku ma 2,06 cm co je o 4 dni viac ako celok - boze je to este taky mala potvorka 😀 😀 😀 Inak kuspt, ja osobne moc neverim tym terminom. Podla mna ked si po IVFku tak nemoze menit termin podla velkosti babatka. Ved niektore sa narodia vacsie a niektore mensie a pri IVF je zname na 100% kedy doslo k oplodneniu, nie su tam ziadne pochyby. Tak sa radsej drz povodneho terminu, lebo mam pocit ze ti to posunuly so zboznym prianim aby nemali robotu na stedry den 😀

kuspitka
10. dec 2009

romy tak ja by som mala rodit podla IVF t´tak ako mam na koniku napisane

cikyta
10. dec 2009

Romy-tu píšem ako sme pochodili včera.

wolfskinka
10. dec 2009

katy drz sa ... my sme mali iba 1 a zabojoval ... tfuj tfuj tfuj pre stastie

romy01
10. dec 2009

teda ciky - to bolo teda divadlo, boze neviem ako by som zareagovala ja, bud by som bola taka ovalena, ze by som sa nezmohla na slovo, alebo by som zacala hystericky po nej ziapat, no neviem, neviem.

cikyta
10. dec 2009

Juj ako to skočilo.Je to str.541
Romy,pár krát som z nej plakala,potom sa už hádala a včera som prišla na to,že jej treba povedať,čo si myslím a rozosmeje ju to,ako najlepší vtip.Su také typy ludí,že aj ked hulákaju a maju prísne črty,su to obyčajní ludia,ktorý sa nevedia inak vyjadrovať a nemôžu za to.Dlho trvá,kým im príde človek na chuť. 😀

surviver
10. dec 2009

Ahojte 🙂 Prajem pekny den,v Za je končne pekne počasie,hned je den krajši 😉

cikyta
10. dec 2009

Survi-tak nám to slniečko vráť!Doteraz aj tu svietilo,no už ništ! 😅

surviver
10. dec 2009

katy.tak sa pekne opatruj aj s drobcom,či dvoma? 😉

kuspi,tak Ty to maš "zaujimave" ,ale už len chviločku...potom bude ina zabava 🙂 šak cikytka by vedela rozpravat 😀

surviver
10. dec 2009

ciky,keby sa dalo,tak vam trocha odkrojim a pošlem,ale cele nie,lebo aj my chceme pekne počo 😉

cikyta
10. dec 2009

Veru kuspitka-to bude iná vianočná zábava u vás! Teraz si ešte vychutnávaj ticho,relaxuj,lebo potom už nebudeš vedieť,ani kolkého je,ako sa voláš,či si si už dala tabletku a koooopec obyčajných vecí,ktore zo začiatku nebudeš vedieť,ani stíhať 😀 Ale napriek všetkému je to velká paráda! Len budte obe zdravučke!
Survi-tak krájaj,ideme von... 😉

romy01
10. dec 2009

presne - survi nam svietilo doobeda ale sa nejak zatiahlo teraz

surviver
10. dec 2009

ciky ok... 😀 😎

surviver
10. dec 2009

romy a Ty čo porabaš??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre