Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
10. dec 2009

survi - teda ja som dnesne popoludnie ani neviem ako prehajdakala - nic som nerovila, ale asi sto krat som si kukla to DVDcko zo sona ako sa tam krpec roztahuje.

baby pozeram ze poobedie kazfu fneska odpisalo, tak teda dobru noc

orsulka
11. dec 2009

a ja teda prajem dobre ranko 🙂)))))
pre nás pracujuce je tu vytúžený piatok .-))))))))))))))))

wolfi..... 😕 😕 dávno si nam nenapisala, ako sa mas????, oddychujes ???????????? 😉

kuspitka
11. dec 2009

Ahojte.prajem velmi pekny dnik.ja idem dnes na kus vonka dufam,ze sa aj dopracujem ist von.
celu noc som nespala mali sme bolesti.

wolfi dufam,ze je vsetko dobre a male sa ma u teba super.

orsulka tak ty mas vela prace,ale cez vianoce budes domka a muz ta bude masirovat

orsulka
11. dec 2009

kuspi.....ano teraz je toho dost, lebo su vyplatky a tak sa snažim, cim skor poslat ludom peniažky na ucty, nech možu nakupovat 😀 😀 a pekne ich pominať..... 😀 😀 😀
cez Vianoce budem doma tie 4 dni.....ale inak nejaku dovolenku medzi sviatkami neplanujem....

kuspitka
11. dec 2009

orsulka ci si nechces kus oddychnut?

ja budem rada ,ked budem mat pri sebe mm ,ak na vianoce nebudem rodit 😀

domcek
11. dec 2009

Dobre ranko.
kuspi no ako sa drzis. Ja som mala tiez besnu noc..
Orsul to vianocne pracovne nasadenie poznam. Ja som minuly rok robila do 23,12.. pomedzi sviatky na silvestra aj na novy rok. Vsetci boli doma a ja ako kaca v praci sama cele dni.... 😅

kuspitka
11. dec 2009

domcek mala kopala?
tak nasa je besna uz davno rano uz bola hore ako manzel.
dufam,ze ked porodim bude buvat v noci ako teraz,ze len bude hore 2krat.

domcek
11. dec 2009

No tak toto nam nehrozi nasa kopka obcas. A v noci zriedka. Len ked sa prevraciam z boka na bok tak velmi citim malu ako je nizko a boli to. Musela sa posunut este nizsie do panvy lebo mi este viac trpnu ruky je to sialena bolest.
Som hore kazdu hodinu od bolesti a ruky musim rozmasirovat. Od vcera trpnu aj cez den...

orsulka
11. dec 2009

domcek...no servus moja 🙂))))) tak vy teda mate noci....aj Kuspitkou...obe 😉 😉

ja to nebudem mat v praci až take hrozne hekticke...na to nabehnem až od Noveho roku zas.....takže myslím, že tu bude pohoda, ale kedže neplanujeme momentálne nejaké "výjazdy" s drahym niekam mimo domu, tak ani nechcem brat dovolenku velmi.....

domcek
11. dec 2009

No orsul fakt veselo. Pri tej bolesti tuzim nech je uz mala von.. 🙄 Aj teraz tukam ledva ledva stale ruky trpnu.

No ja som mala pracu ktora nezniesla vobec odklad a najhorsie bolo ze ma nemal kto zastupit.
My ideme na vikend sa do Besenovej trochu kurirovat. Sa tesim nebudem robit nic len sa vyvalovat a kukat ako sa moji chlapi blaznia v bazenoch pojdem na masaz aaaach joooo.

zuzanka.h
11. dec 2009

ahojte dievčatá 🙂

romy01
11. dec 2009

ahojky zuzik, ako sa mas ?
orsulka kedy ides testovat ?

domcek
11. dec 2009

ahojki zuzanka 😉

wolfskinka
11. dec 2009

dobre ranko

takze Guľko Bombuľko ma 11,7mm a má sa dobre, srdiečko bije o 106, ale nechcel sa ukázať, schovával sa, neskôr dám fotku, teraz si idem pospať.

domcek
11. dec 2009

wolfi tak este raz velka graqtulacia.
Opatruj sa. 😉

wolfskinka
11. dec 2009

domcek dakujem ... no idem zalahnut a pospat trosku neskor sa ozvem

domcek
11. dec 2009

Idem aj ja nieco porobit paaaaaa.

romy01
11. dec 2009

wolfi ty si bola dnes na sone ? gratulujem k srdiecku a ostavat este v heliku alebo ta uz poslali k svojej dokine?

orsulka
11. dec 2009

wolfi...super......tesim sa na foto .-)))))

zuzankaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!§ ahooooooooooooooooooj.....tak ako moja????????? 🙂 🙂

orsulka
11. dec 2009

zizanka...krane fotky malinkeho .-)))))) poslucha?????????????????? 😵

surviver
11. dec 2009

Pekne dopoludnie 🙂

zuzka maly je peknučky,tak sa opatrujte 😵

wolfi,tak to su dobre spravy 😉

kuspi a Ty teraz ako často chodiš k Dr. ?

domček,tak Ty ma asi predbehneš,šikovnica 😀

orsulka,nech Ti rychlo zbehne den a budeš doma oddychovat 😵

romy,uplne chapem,že si stale puštaš to dvd,je po pekne,ja ich mam už asi 7,tak tiež furt kukam,aj ked na niektorych nie až tak všetkemu rozumiem 😎

lucula73
11. dec 2009

ahojte,

zuzanka gratulujem ešte raz..........a ako sa máte? 😉

domcek - no to ti nezávidím,ale hádam to už nejak vydržíš...

ja som spala doteraz,uf,nemožem oči poriadne rozlepiť,u nás prší,tak to je ako stvorené na posteľ

kuspitka
11. dec 2009

Ahojte.

wolfi som rada,ze sa mate super.

surviver kazdy pondelok chodim na sono.
nemusim chodit do nemocnici na ozvi to mi robi moj gynekolog.

zuzka juj mas zlate dieta

surviver
11. dec 2009

luculka,tak len pekne spi,to maš aj za ten hekticky včerajšok 😉

kuspi preto sa pytam,lebo ja som bola dnes a objednal ma na poradnu a monitor o tyžden/tiež to ma v svojej ambulancii/ ale k nemu na vyšetrenie až o 2 tyždne...ale asi je to normalka...len som myslela,že v tom vyššom štadiu sa chodi aj častejšie...

kuspitka
11. dec 2009

surviver ak nemas problem ziaden tak nieje preco.ja som nemala zapal nic a dari sa nam dobre.ak by nieco bolo volam mu a hned idem ku nemu.

surviver
11. dec 2009

kuspi,ved aj ja tak... 😉

kuspitka
11. dec 2009

surviver idem si lahnut tvrdne mi strasne brusko

surviver
11. dec 2009

tak oddychuj paaa 🙂

cikyta
11. dec 2009

Survi,teraz dôležitý už hlavne monitor.
Wolfi-nádherná fotečka!Juj!
Orsulka-srdcko,už to máš za pár.Ide výkendík a potooooooooooom materská 😉 Viem to!

surviver
11. dec 2009

ciky čauko...no asi hej...lebo dnes pozeral aj krčok a nič prijemne to nebolo,tak nech tam zbytočne často "nešpara" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre