Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
11. dec 2009

Presne tak Survi.

wolfskinka
11. dec 2009

no baby, teraz som sa zobudila ... od 9,00 doteraz, no horor a zase spinim ... uz ma to fakt nebavi, ale v heliose ma ukludnili ze babetko je ok, tak musim nejako to spinenie pretrpiet, ved dufam, ze to uz coskoro skonci, idem sa cohosi najest a pojdem kupit nejake darceky na vianoce

takyna
11. dec 2009

Ahojky 🙂

Wolfi gratulujem krasna fotecka 🙂 , ak spinis radsej este s darcekmi pockaj, ved najkrajsi mas pod srdieckom 😉
ja este tiez nic kupene nemam, patrim k tym stastnym co chodia kupovat 24 do obeda 😉

pozdravujem vsetucky 😵

cikyta
11. dec 2009

Juj Wolfi ☹ Ale fakt-ak je bábo OK-to je základ,aj ked...........určite to špinenie na psychike nepridáva.Ale už to čoskoro prejde.Je to udel niektorých mamičiek.Poznám také,čo špinili do 12tt. ☹

surviver
11. dec 2009

wolfi,ak ja drobček v poriadku,tak sa skus nad tym špinenim nejako ani nezamyšlať,ale viem,že sa to asi neda...už to nejako vydrž,a dnes je vonku škaredo,tak radšej si doma polež... 🙂

wolfskinka
11. dec 2009

taky ahoj ty uz mas 11tt 😀 😀 😀 to je super

ciky ani ma nestras lebo uz ma z toho spinenia certi beru

survi ved sa nezamyslam ale ked iem na wc a je tam spinenie tak sa vzdy vylakam

surviver
11. dec 2009

wolfi a "dopuj" sa tym vit.C...to dost pomaha....

wolfskinka
11. dec 2009

hej cpem do seba same mandarinky, citrony a jablka a kiwi, vsetko co mame doma ... uz mam tvar nastastie ok tak mozem

surviver
11. dec 2009

wolfi,no patriš asi k tym čo si to musia "cele odžiť" niekto ani nevie ako otehotnel,potom ani nevie ,že je tehu... a niekto to ma perne....ale si na dobrej ceste,tak len vydržať, 😉

cikyta
11. dec 2009

Juj Wolfi-tak to som nechcela.Ja len v dobrom.Fakt.Uvidíš,že do Vianoc špinenie prestane.Ved každý si nejaký ten darček zasluži.Tak ti držím palce,nech ho dostaneš práve v tejto podobe. 😵

wolfskinka
11. dec 2009

a viete co si dam ako dezert po obed ? mam v mraziaku cervene a cierne ribezle z nasej zahrady, tak si to dam roztopit a trochu cukru mnam to bude dobrota

ciky nic ... mozno fakt patrim k takym co si vsetko musia odzit a uz mi zacina byt aj zle takze grckanie sa blizi 😀 😀 😀 radsej grcat ako spinit no nie ?

zuzanka.h
11. dec 2009

Takže žabky,
malý má otočený režim v noci ujúka a visí na cicíku min. do 3- tej rána..... ☹ vždy poobede už mám kŕče v žalúdku aská bude zase noc.... Ale inak je malý krásny... Také mnaše slniečko a veľmi ho ľúbime 🙂

surviver
11. dec 2009

zuzka a rodila si normalne či sekciou? a ako sa zotavuješ?

wolfi nerob chute 😠

orsulka
11. dec 2009

cikytka.....no ja len tak ako ty povies 🙂))))))

zuzanka...tak ti prajem slniečko, aby sa muto zas rychlo otocilo opačne .-))))))

wolfi.....más okrem krasnej fotečky aj vemi pekny albumik .-)))))) drž sa 🙂))

surviver
11. dec 2009

orsulka a Ty mašdnes asi vela prace...ale už len chvilku 😉

cikyta
11. dec 2009

Orsulka-ved zato! 😎
Idem vyvenčiť Sisi,lebo sa mi už doma nevmestí do kožky 😀

orsulka
11. dec 2009

survi....ano...a v podstate cely týžden mám......ale potom už by malo byt volnejsie 🙂)))))

cikytka...ved vieš, že ja teba poslucham na slovo!!! 😀 😀

kuspitka
11. dec 2009

zuzka tak mozno sa este jeho den otoci a bude buvat cez den.

wolfi tesim sa strebov,ze tak pekne sa drzite.

orsulka a ty velmi nepracuj

surviver
11. dec 2009

kuspi ,už oddychnuta? 😉

kuspitka
11. dec 2009

surviver ani nie moja.
nejaka som nanic aj to pocasie a vsetko.
idem na kus vonka s kamoskov aspon sa dobre napapam,

orsulka
11. dec 2009

tak ja este pol hodinku....a sup ho dom... 😉 😉

surviver
11. dec 2009

no ja som dnes uplne mimo,hlava ma tak strašne boli...ked si idem akože pospat,tak sa mi neda...potom idem na net...potom zase akože spať potom zase net... a tak tu pobehujem už od 10.00 😒

Kuspi,tak pekny miny vyletik...

kuspitka
11. dec 2009

orsulka tak to je super a pekne mozes vegetit.
ja budem zas cez vikend sama 😢

kuspitka
11. dec 2009

surviver aj ja som tak.dala som si slabe kafe a je mi nanic.
dnes som pisala kvoli monitoru dychu do jednej nadacii.
nechce sa mi ho kupovat

surviver
11. dec 2009

orsulka,to je fajn... a dnes žiadny večierok? 🙂

kuspi,ale budeš s malou 😉

surviver
11. dec 2009

kuspi,ale som počula,že ten monitor,by mal byt max.rok -dva stary,lebo že potom za to neručia...

kuspitka
11. dec 2009

surviver ta nadacia asi nepoziciava stare monitori dychu.
este im napisem.
ale ,ked tu nieje nemocnica ,kde poziciavaju monitor dychu tak musim takto

orsulka
11. dec 2009

survi....veru nie, žiadny večierok ☹ ☹ 😀 😀 😀 snad možno zajtra večer nejake to pifko 🙂)))

surviver
11. dec 2009

kuspi,no ved hej,ako uznate za vhodne...

kuspitka
11. dec 2009

surviver podla mna sa da tomu verit oni by nepoziciavali nieco co uz nieje dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre